הסרת שיער

שיטת Epilfree להפחתת שיער מהגוף לאורך זמן

אין תמונה
הסרת שיער בפיתוח ישראלי כחול לבן

יצאנו לבדוק שיטת הסרת שיער חדשה – פרי פיתוח ישראלי כחול לבן. תסמכו על המוח היהודי שיסדר לנו שיטה פשוטה ונטולת כאבים. הטיפול בשיטת EpilFree נחלק לשלושה שלבים: בשלב הראשון – הסרת שיער יסודית יחד עם השורש, באמצעות שעווה.  בשלב השני - מריחת תכשיר המרחיב את פתחי תעלת השיער ומרגיע את העור. בשלב האחרון - החדרת החומר הפעיל לתחתית תעלת השיער באמצעות עיסוי. הטיפול נמשך כ-10 דקות לכל היותר וללא כל כאב.
ולרשמים: מתוך כל הטכניקות הקיימות להסרת שיער מלייזר ועד IPL - טרם נתקלנו בשיטה שלא נלוות אליה מגבלות כמו צבע עור, צבע שיער, פיגמנטציה או איסור חשיפה לשמש. כך שמהבחינה הזו הפטנט של שיטת epifree הוא מושלם. מה גם שאין מדובר כאן בצריבה, שריפה או בדקירה של העור. להיפך, הטיפול עצמו נעים להפליא שכן הוא כרוך בעיסוי. לא סבלתי מתופעות לוואי לאחר הטיפול מלבד אדמומיות קלה בהחלט שחלפה תוך כמה שעות, והיא קשורה לשלב השעווה.
במבחן הזמן: עשיתי טיפול אחד בלבד. שלושה שבועות לאחר מכן, והיד עדיין חלקה. אז לבינתיים, טפו טפו טפו זה נראה מבטיח.
*מספר הטיפולים הנדרש לאזור עומד על 10-15 טיפולים.

מחיר: פנים -  60-350 שקל. גוף - 360-100 שקל. אזורים אינטימיים - 130-60 שקל בהתאם לאזור. הסכומים כוללים את עלות השעווה.
להשיג: לבירור פרטים נוספים בקרו באתר החברה www.pharmanova.co.il

סדרת פנים

סדרה לטיפול יומי של Dermforce של Dr payot

אין תמונה
עושה פלאים בעור הפנים

רק לאחרונה השלמתי עם העובדה שבגילי המופלג (אפילו אם מדובר רק ב-28 אביבים) הגיע הזמן להתחיל לטפח, והפעם ברצינות. ניסיתי את הסדרה של המותג הבינלאומי ד"ר פאיו הכוללת מי פנים, קרם לחות וקרם עיניים. המוצרים בסדרה נותנים מענה לבעיות עור שונות כמו טיפול ממוקד בפצעונים, הרגעת גירויים ואדמומיות ופתרון כולל לבעיות העור.

עקרון המפתח במוצרים הוא כי הם מכילים חומרים פעילים לתיקון בעיות ספציפיות, על מנת לשמר את הנעורים, ולנטרל את השפעות הזמן על עור הפנים והגוף. בפועל, אם מקפידים להשתמש ולמרוח, זה אכן עושה פלאים בעור הפנים. מלבד העובדה שהקרם נטול ריח (יתרון גדול עבורי), הוא מחליק את העור ומרכך אותו, וכשמעבירים ליטוף על הפנים, חשים במגע רך ולחלוחי. ההוכחה הגדולה ביותר הייתה שאפילו בן הזוג שלי הבחין בשינוי: העור נראתה חיוני יותר, נעים ומואר באופן מוזר משהו.

מחיר: מי פנים – 140 שקל. קרם עיניים – 195 שקל. קרם יום – 240 שקל.
להשיג: ברשתות סופר פארם, ניו פארם, המשביר לצרכן.

צלליות

day to night radiant eye, רביעיית צלליות של Jade

אין תמונה
עיניים מעושנות הן קלאסיקה

עיניים מעושנות הן קלאסיקה, בלי קשר לעונות השנה או לצבעים הטרנדיים של הזמן האחרון. לכן שמחתי עם קבלת רביעיית הצלליות החדשה של ג'ייד שכללה שני גוונים של אפור מבריק מעט, פלטה של צבע שחור לעיבוי הריסים ופלטה של צבע לבן לאיזון במרקם מאט. את הצלליות מרחתי בקלות, והן גילו עמידות מכובדת לאירועי היום הארוך שעבר עליי. אמנם זה לא בדיוק המראה הקיצי, אבל פלטת צבעים וגוונים כזו טובה גם כבסיס וגם כתוספת לאיפור בגווני הקיץ הפסטליים והבהירים יותר. לא למשקיעניות בלבד.
 

מחיר: 104.90 שקל
להשיג: ברשתות הפארמים ובפרפומריות המובחרות ברחבי הארץ

קרם הזנה לשיער

קרם  Dove Damage Therapy

אין תמונה
השיער התעורר עם נפח מרשים ומראה חיוני למדי

כילדה, סבלתי משיער שמנוני. כבוגרת (בראש צעיר כמובן), אני מגלה ששיערי בגד בי והפך להיות די יבש. בינינו, אני יכולה להאשים רק את עצמי ואת כל משחקי האקסטרים שהעברתי את פריזורתי במשך השנים. dove החליט להתחשב בי, והשיקו את קרם ההזנה ללילה Dove Damage Therapy. הקרם מיועד לשימוש במהלך שנת הלילה: פשוט מורחים אותו על שיער רטוב, והוא בתמורה אמור להשיב לשיערנו את החלבון החיוני שהולך לאיבוד עם הזמן.
ולרשמים: ריחו של הקרם עדין מאוד וכמעט ניטרלי. צבעו לבן, והוא מרגיש כמו כל קרם לחות אחר לשיער. נספג במהרה, ואינו משאיר סימנים אחריו על הכרית. במבחן התוצאה, אני שמחה לומר שהשיער התעורר עם נפח מרשים ומראה חיוני למדי.
 

מחיר: 33.99 שקל
להשיג: ברשתות הפארמים ובחנויות נבחרות

>> בפעם הקודמת: בדקנו שפתון עמיד וצבע שיער ב-10 דקות בלבד