מייק אפ (צילום: אימג'בנק / Thinkstock)
מכורה למייק אפ? לא כולן כאלה | צילום: אימג'בנק / Thinkstock
לצאת מהבית בלי טיפה של מייק אפ הוא קונספט די אלים עבור נשים רבות. היי, יש כאלה שמכורות לכל הסיפור הזה של הצבע, ויום ללא מסקרה הוא בגזרת יום אבוד. אבל יש גם נשים מזן אחר. בעקבות פרסום הכתבה "מפורסמות נחשפות ללא איפור", ביקשנו מכן להוכיח לנו האם באמת העולם יפה יותר בלי צבעים על הפנים. אתן נעניתן לאתגר והחזרתן לנו אחלה פייט. אמנם לא היינו מזהירות את חברות האיפור שהן בדרך לפשיטת רגל, אבל נחמד לדעת שיש כאלה שלא מכורות לשידת האיפור שלהן.

"לא נלחמת בזה"

לילה בת 28, אבל נראית כמו בת 22. זאת כנראה הסיבה שהיא לא באמת זקוקה להרבה צבע על פניה. "מניסיון, כל איפור שאני שמה על עצמי, יורד תוך חצי שעה. ואם אני ממש משקיעה, אני נראית כמו דראג קווין. אז אני פשוט התייאשתי די מהר. אין לי איזה אג'נדה ברורה בנגע לאיפור, אני מניחה שאני פשוט עצלנית. אבל כרגע זה עובד לי, אז אני לא נלחמת בזה יותר מדי". 

לילה - בלי מייק אפ (צילום: תומר ושחר צלמים)
עצלנית, ויפה לה. לילה | צילום: תומר ושחר צלמים

"לא סובלת איפור"

דנה גולד לא מתאפרת כבר 20 שנה. כן, מסתבר שהבחורה היפה הזאת בת 38. "אני לא סובלת איפור, וחברות שלי תמיד לוחצות ומציקות לי ושואלות מה יהיה, ומתי תתחילי? אולי עכשיו הן יניחו לי לנפשי".

דנה - בלי מייק אפ (צילום: תומר ושחר צלמים)
פייר? למה לה להתאפר? דנה | צילום: תומר ושחר צלמים

"שמה פס על הפסים"

מורן, בת 25, מאמינה שכשמדובר באיפור, הסוד הוא בטבעיות. ואת האג'נדה שלה היא מעבירה בחרוזים. "שימי פס על הפסים, את לא צריכה להתגנדר, פשוט חייכי בלי היסוסים. תהיי טבעית ונינוחה, שדרי אליי את השמחה". והאחיינית היפה בתמונה היא אליאן והיא בת 3. ולא, היא לא מתאפרת. 

מורן - בלי מייק אפ (צילום: תומר ושחר צלמים)
הכי טבעית ונינוחה. מורן והאחיינית המתוקה אליאן | צילום: תומר ושחר צלמים

"טבעי וקליל"

גם מיכל דור, בת 24, מאמינה שאיפור צריך להיראות טבעי, קליל ומתאים לאישיות שלה, ולא מה שמצופה ממנה.

מיכל - בלי מייק אפ (צילום: תומר ושחר צלמים)
פחות זה יותר. מיכל | צילום: תומר ושחר צלמים

"מתאפרת רק ליציאות"

לקסה, כמו רבות מאיתנו, היא מסוג הבנות שרוקדות על כל החתונות: "אני לא יודעת להגיד אם אני מעדיפה עם איפור או בלי. אני כן מתאפרת, אבל בדרך כלל רק ליציאות או בימים שבא לי משהו מיוחד. אבל גם כשזה קורה, אז האיפור שלי ממש מינימאליסטי. הוא מסתכם באייליינר ומסקרה, ואם אני ממש רוצה להתפרע אז אני שמה צללית ואודם. מה שכן, אני שונאת להצטלם בלי איפור. בכלל,  כשזה נוגע לתמונות, אני אוהבת שהן מנותקות מה'נורמלי' שלי". ובכל זאת, לקסה הוכיחה שהיא אמיצה ושלחה לנו תמונה מציאותית ומאוד נורמלית לדעתנו. תודה רבה. 

לקסה - בלי מייק אפ (צילום: תומר ושחר צלמים)
מתאפרת רק ליציאות. לקסה | צילום: תומר ושחר צלמים

>> ואיך הגברים אוהבים אותנו? כל התשובות