אין תמונה
שזופה בלי מגע שמש
עם הגברת המודעות לסכנה הטמונה בחשיפה לנזקי השמש,  קיימים כיום פתרונות שיזוף  חלופיים, שאפשר לעשות לבד בבית ולהגיע לתוצאות  טובות כאילו הרגע חזרת מחופשה מפנקת בים,  או מכון השיזוף, ללא כל סיכונים בריאותיים. 

כדי להיראות שזופה ולא להיחשף לשמש, ניתן להיעזר במגוון תכשירים לשיזוף עצמי, במרקם קרם, ג'ל, תרסיס, פודרה, ברונזר ומייק אפ, המגוון רחב וכל אחת יכולה למצוא מענה לסוג השיזוף והגוון שהיא רוצה להגיע אליו. 

קודם כל עלייך להחליט באיזו דרך שיזוף את בוחרת: במידה והחלטת להשתזף בקרמים, ג'לים לשיזוף עצמי, תשמחי לדעת שהפעולה היא לא יומיומית. את מורחת לפי הוראות היצרן, הוראות שחשוב לקרוא היטב ולהפנים על מנת שלא ייווצרו כתמים ושיזוף לא אחיד.

עם זאת, כשמדובר על שיזוף מלאכתי לאיזור הפנים, אני ממליצה למרוח קרם שמיועד לאזור הפנים שכן אני מאמינה שריכוזי החומר הם אחרים לאזורים קטנים, והמרקם הוא אחר. כבהירת עור בעצמי, אני שמחה לבשר שאם מקפידים – השיזוף באמצעות קרמים מתקבל יפה מאוד.

אין תמונה
מראה שזוף טבעי מבית ורד ספיבק
אבל אם את רוצה להשיג שיזוף מושלם לאזור הפנים ובית החזה, הסוד טמון בברונזרים. ברונזר הוא למעשה סומק משזף בצבעי ברונזה המאפשר לך לשוות לעור פניך גוון שזוף ובריא בקלות וללא חשיפה מסוכנת. השוק שופע בסוגים רבים של משזפים, ועולה השאלה כיצד תדעי מה לבחור?  מה מתאים לגוון העור שלך? ואיך לשזף את הפנים מבלי שיתקבל כתם אחד גדול?

איך להשתמש נכון בברונזר

שלב הבחירה. תפקידו של הברונזר הוא כאמור לשזף ולהכהות את הפנים,  ולכן יש לקחת בחשבון את גוון העור המקורי שלך ואיזה שינוי דרמטי את רוצה להשיג. בעיניי השינוי צריך להיות עדין בטון ועד 3 טונים כהים יותר מגוון העור האמיתי. תחילה

תעשי ניסיון על חלק קטן באזור נקי של הפנים, תוודאי שזה מחמם את גוון העור  ונראה טבעי.
לגוון עור בהיר – מומלץ ברונזר בגוון דבש
לגוון עור בינוני - מומלץ חהשתמש בברונזר בגווני ברונז ורדרדים או מוזהבים
לגוון עור כהה – מומלץ ברונזרים בצבעי ענבר, או חומים אדמדמים
בעלות שיער בלונדיני – מומלץ ברונזים ורדרדים
בעלות שיער ברונטי - מומלץ ברונזרים כתומיים תפוזיים

אין תמונה
המברשות שלך:
בחירת מברשת.  המטרה היא לחמם ולפזר את המשזף בצורה רכה ואחידה את הברונזר על הפנים והמברשת חשובה מאד, אני ממליצה להשקיע במברשת טובה משיער טבעי, וכן להשתמש במברשת רחבה עגולה, שכן הפיזור של מברשת  קטנה וקשה מדי לא יהיה אחיד, אלא ייצור מראה של פסים.

איך מורחים ברונזר.  את הברונזר כדאי לפזר על פנים שמאופרות במעט מייק אפ או פודרה שכן על עור עם שכבת שומן המראה יהיה בוצי. אפשר להשתמש במייק אפ קצת יותר כהה וחם בגוון, או אפילו BB CREAM או מעט פודרה.

כעת קחי עם המברשת ברונזר, לא יותר מדי. על מנת לוודא שאין הרבה חומר על המברשת, תני מכה קטנה על המברשת או תנשפי להעיף מעט חומר, או לטפוח בעדינות על טישו נקי כדי להיפטר משאריות מיותרות.

הניחי את הברונזר באיזורים  שהשמש בדרך כלל פוגעת בהם:  התחילי בעצמות הלחיים בתנועה סיבובית כלפי מעלה, ועל הרקות. עם השאריות עיברי על המצח וקצת על גשר האף והסנטר.

תבדקי את הברונזר באור יום, תוודאי שזה לא מוגזם מדי, אם שמת יותר מדי, טשטשי את הברונזר עם מעט צמר גפן או אפילו מברשת פודרה גדולה עם מעט פודרה.

אין תמונה
השוק שופע. את רק צריכה לבחור
חשוב לזכור:

* יש לטשטש את הברונזר כדי שלא יהיו סימנים של מברשת

* כדאי לחמם את הצוואר ובית החזה כדי לתת מראה אחיד. רצוי שלא עם אותה מברשת  כי לפעמים יש קרמים על החזה שיכולים להרוס את המברשת

* ברונזרים מבריקים מתאימים יותר לערב, פנים מבריקות באור יום לא נראות טוב. הפנים נראות רטובות וזה מדגיש דברים שלא בדיוק רצינו להדגיש.

* לבעלות עור שמן להשתמש רק בברונזים במרקם מט ולא מבריק כדי שלא ייראו רטובות ומיוזעות

ורד ספיבק - בית של איפור

>> בואי כלה: איך התאפרו כלות ישראל
>  נמאס לך ממייק אפ? יש לנו חלופות מושלמות
>> גברים עם זקן: סקסי או הומלס?

 

מאקו נשים גם בפייסבוק: בואי, הקפה עלינו