בלונדיניות נהנות יותר? ייתכן, אבל זה לא אומר שהן לא משתעממות אחת לכמה זמן. קבלו את סקרלט ג'והנסון, בלייק לייבלי ודרו ברימור, שמאסו בצהוב הקלאסי והלכו על המראה המג'ונג'ן - והן לא היחידות. אבל שלא תטעו, אין לנו ספק שמדובר באתנחתא קומית וזמנית עבור הבלונדיניות הללו עד שיבינו שאין כמו השורשים מהבית, אבל עד שזה יקרה, אנחנו שמחות להתענג על המהפך.

בלייק לייבלי אדומה (צילום: Stephen Lovekin, GettyImages IL)
עשתה את זה למען תפקיד חדש. אחת שצובעת - בלייק לייבלי | צילום: Stephen Lovekin, GettyImages IL

"בינינו, אני לא מרגישה אדמונית"

איכשהו, כשבחורה ברונטית מחליטה לשנות גוונים בשערה זה נראה הגיוני ואף מתבקש, אבל כשצהובת שיער, ועוד אחת שמתהדרת בבלונד טבעי, עושה זאת - זה מרגיש כמו תעוזה אמיתית. למרות שבינינו, אחוזי החמצן הם זהים, ולא פעם הגוון החדש הולם את הצהובות יותר מהמקור. במקרה של בלייק לייבלי, זו כבר מצהירה שהצבע החדש זר ומנוכר, אבל לזה בדיוק היא כיוונה. "צבעתי את השיער עבור הסרט החדש 'hick' שבו אני משחקת. הרגשתי שהדמות שלי צריכה שיער אדום. השינוי עזר לי להרגיש אחרת, כאילו מדובר באדם אחר שהוא לא אני. בינינו, אני לא באמת מרגישה כמו בחורה אדמונית".

דרו ברימור אדומה (צילום: Noel Vasquez, GettyImages IL)
מכירה מקרוב את אחוזי החמצן. דרו ברימור | צילום: Noel Vasquez, GettyImages IL
סקרלט ג'והנסון אדומה (צילום: Kris Connor, GettyImages IL)
האם הבנזוג החדש שון פן עלה לה לראש? סקרלט ג'והנסון | צילום: Kris Connor, GettyImages ILבמקרה של סקרלט ג'והנסון, ייתכן כי הצורך בשינוי הגיע בעקבות הגירושים מבעלה ריאן ריינולדס, ואולי סתם קרה בעקבות יום שיער רע ומשעמם. וככה גם אצל דרו ברימור, שנהנית להשתעשע בצבעי שיער כל ימי חייה. איך שלא יהיה, כולן בחרו בגוון המעודן של האדום, בניגוד לריהאנה, נציגת האדום הצעקני של התקופה האחרונה. יודעי דבר מסבירים כי מדובר בתערובת של כמה צבעים אשר רקחו את הצבע הסופי, ואם את גם רוצה אחד כזה מוטב שתיעזרי ביד מקצועית ולא תעשי את זה לבד בבית.

ויטני פורט אדומה (צילום: Frederick M. Brown, GettyImages IL)
גם ניסתה את הגוון. כוכבת הריאליטי "דה סיטי", וויטני פורט | צילום: Frederick M. Brown, GettyImages IL


אירוע גאלה אלכסנדר מקווין ריהאנה (צילום: Larry Busacca, GettyImages IL)
דבקה באדום כבר זמן רב. ריהאנה | צילום: Larry Busacca, GettyImages IL
קלואי קרדישיאן - כתומה (צילום: Michael Caulfield, GettyImages IL)
עברה מחום לאדום וחזרה מהר מאוד לטבעי. קלואי קרדישיאן | צילום: Michael Caulfield, GettyImages ILאז מה דעתך - למי זה הכי מתאים ומי תשוב במהרה לשורשים?

>> אקססוריז בהשראת אייקונים ישראליים