אחרי קרחת, קארה, פוני וסגול מפואר, היה נדמה שנינט החליטה לנוח עם רעמת שיער שחורה וסתמית, משל הייתה עוד בחורה ברחוב. אבל דומה ששנת הדובים המתוקה והמשועממת של הפריזורה שלה הגיעה לסיומה. לאחרונה מסתובבת הנינה עם הדבר הגדול הבא: חצי שיער בלונד פלטינה שבחלקיו נראה אפרורי משהו, וחצי שיער בגוון המקורי. ובעוד תמונות שלה הקרקפת שלה מכל זווית אפשרית זורמות אלינו, הגיע הזמן לתת את הדעת, האם מדובר באסון או שיגעון.

נינט טייב והבלונד (צילום: אלעד דיין)
חדשנית ומעזה. נינט והשיער השנוי במחלוקת | צילום: אלעד דיין

טוב או רע, לפחות נינט היחידה שמעזה

בניגוד לארה"ב, שם יש פרזנטוריות שיער מטורפות כמו ליידי גאגא, ריהאנה, פינק ויתר מצ'וגעות, לזכותה של נינט ייאמר שהיא ללא ספק היחידה בביצה המקומית שמעזה באמת. בעוד שכל השאר מסתובבות להן עם רעמות שגרתיות וחסרות מעוף, ואייטם השיער המפואר ביותר שלנו הוא התלתלים של עדי אשכנזי או הא-סימטרי הפרוע של אפרת גוש, הרי שנינט תמיד מהמרת עם לוק חדש ולרוב מאוד לא טיפוסי, וכזה שלוקח סיכון: או שיהפוך לטרנד (ע"ע: פונינט) או שייקבר בכתבות נוסח "האסונות הכי גדולים של השנה" (ע"ע: הקרחת הסגולה שלי).

פרימיירה התפרצות נינט טייב 3 (צילום: רפי דלויה)
וככה זה נראה מסודר. נינט, הפן והצבעים | צילום: רפי דלויה

מסתבר שמראה השיער של הנינה הוצג אך לפני כשבועיים בפריז. אין מה לומר, זריזה הבחורה. הטרנד נקרא Polaris, והוא הוצג על בימת אירוע הטרנדים הגדול בעולם Trend Vision של חברת וולה. "מי שמעצבת את שיערה לפי טרנד הפולאריס תופסת את קדמת הבמה עם המוחלטות של הצבע השחור", אומר עופר טורג'מן המנהל המקצועי של חברת וולה פרופשיונלס. "מדובר בטרנד של ניגודים שחוגג את הכוח הנשי ואת הנשיות החצופה, והוא ללא ספק מתאים לנינט. יש לה פנים מפוסלות וגוון בהיר, אישיות נועזת ולא מפחדת להתנסות".

אין תמונה
הבשורה החדשה מפריס: טרנד פולאריס.

טורג'מן טוען כי הוספת הפסים בשיער מעניקים מראה המשלב חיובי ושלילי עם גוונים כהים מאוד ובהירים מאוד. "ביחד נוצרת צורה גרפית מאוד ואצילית, אבל במובן הנוקשה של המילה. משחק של מראה נקי ומבריק שמתחספס ככל שמתרחקים מאזור הפנים". לטענתו, בניגוד לגוונים חומים ואדומים ששלטו בשנה שעברה, הטרנד החזק שיתפוס הפעם הוא ללא ספק השחור והפלטינה הקרה.

מרינה מאקסימיליאן בלומין - חדש (צילום: רונן אקרמן)
גם למרינה הייתה פאזה משונה מאוד | צילום: רונן אקרמן

רוצה שידברו עלייך? לכי למעצב השיער

אנחנו כנראה מעט חסרות מעוף בנושא. אחרי הכל, נינט גם הצליחה לגרום לקרחת הסגולה להפוך לניתנת לעיכול. אבל לא בטוח שגם אנחנו נוכל. עם זאת, הצורך להעז מובן בתעשיית הבידור. הניסיון לחדש ולהתחדש הוא חלק מהדי.אן.איי של הכוכבים. אם אתה לא שם, אתה לא קיים. וכדי להיות שם וקיים, אתה צריך להמציא את עצמך כל פעם מחדש, כי הקהל צמא לריגושים ולטרנדים ומתעייף בקלות.

ניתן בקלות להשיב את עצמך לתודעה בעזרת מראה חיצוני וקיצוני. והשיער הוא תמיד הראשון להשתנות. "תראו אותי, יש לי אפרו מטורף", תגיד ביונסה. בעוד שבריטני פשוט תקלף את תוספות השיער  ואמה ווטסון תקצץ לתספורת של בן.

אין תמונה
אין תירוץ לאסון השיער של בריטני ספירס. פשוט אין

התספורות של ריאנה (צילום: Kevork Djansezian, GettyImages IL)
מתוך אינספור שינויים, גם לה מתפקשש לא פעם. ריהאנה ותלתלי יזהר כהן | צילום: Kevork Djansezian, GettyImages IL

אין תמונה
רנה זלווגר, רגע אחרי ההתחשמלות


עדיף לעשות ולהתחרט מאשר לא לעשות בכלל, טוענת אמרה ותיקה. ובכן, לא ברור אם נינט עוד תתחרט על אפיזורת השיער הצהוב-אפור-שחור, אבל הנה כמה מפורסמות שיש להניח שעד היום מתקשות להסביר מה עבר להן בראש. מתספורת המארינס האדומה של ריהאנה, לגלאח הזול של מלאני בראון, ועד הקצוץ של ג'נט ג'קסון. אין ספק שמדובר באסונות שיער של ממש.

>> מי יהיה הגבר הסקסי של ישראל? בואי לעזור לנו לבחור