טרנדים בעיצוב שיער (יח``צ: יח"צ וולה פרופשיונלס)
מתוך התצוגה של היידר אקרמן. "מראה של קווים נקיים וקיפולי בננה מושלמים בשילוב של סטייל שנות ה-40" | יח``צ: יח"צ וולה פרופשיונלס
הכל קורה הרבה יותר מהר בעולם האופנה, וכך בזמן שאנחנו עוד מנסים להתאושש מהקיץ המהביל ומייחלים לטיפה של גשם, בבירות האופנה העולמיות, כבר הוצגו הקולקציות החדשות של מעצב העל לאביב- קיץ 2014. בגזרת הבגדים, אנחנו מעדיפות לחכות קצת עד ששוב נשים על עצמנו שורטס וגופיות, אבל קבלי הצצה לטרנדים החמים ביותר בעולם הפריזורה, כפי שבא לידי ביטוי על ידי יוג'ין סולימן, מנהל הקריאטיב הבינלאומי של וולה פרופשיונלס, שהיה אחראי על עיצוב השיער מאחורי הקלעים.

היידר אקרמן – בשבוע האופנה בפריז
המראה: בואו נשתחרר

בתצוגת האופנה של היידר אקרמן לאביב קיץ 2014, תרגם סולימן את הקונספט הקריאטיבי של הקולקציה למראה שיער טכני ויפה עם אלמנטים של סקרנות והפתעה כמו בקולקציה עצמה.
האג'נדה: "המראה של הדוגמניות היה משוחרר ומפוזר והן צעדו על מסלול שחור ומבריק. לקחתי את התחושה הזו שאדם מרגיש מפוזר ולעתים קצת אבוד ויצרתי מראה שיער שהדגיש את הרעיון שלא תמיד אנחנו מרגישים קשורים לסיטואציה בה אנחנו נמצאים" הסביר יוג'ין. התוצר הסופי הינו מראה של קווים נקיים וקיפולי בננה מושלמים בשילוב של סטייל שנות ה-40, דבר שהעניק תחושה של אלגנטיות גברית המעורבבת עם אלמנטים נשיים רכים כמו כיסוי הפנים שיוג'ין יצר באמצעות שיער.

DKNY – בשבוע האופנה בניו יורק
המראה: סיפורי ניו יורק

טרנדים בעיצוב שיער (יח``צ: יח"צ וולה פרופשיונלס)
תצוגת האופנה של DKNY במראה סטייליסטי וקלאסי | יח``צ: יח"צ וולה פרופשיונלס
תצוגת האופנה לאביב קיץ 2014 של DKNY , החוגג 25 שנים למותג, הייתה יריית הפתיחה המושלמת לעונת התצוגות עבור יוג'ין סולימן ולכן הוא יצר מראה סטייליסטי קלאסי, בדומה לקולקציה עצמה.
האג'נדה: "מאחר וקולקציית הבגדים כוללת מגוון רחב של פריטים, רציתי ליצור מראה אחיד שיסייע לקשר את החלקים השונים בקולקציה יחד. המותג מייצג נעורים ותחכום טבעי, מכאן שמראה השיער צריך לגלם זאת", 

עם מראה שיער שיקי ומינימלי אין מקום לטעויות ולכן היה צורך במספר "הכנות" מראש. תחילה, סולימן וצוותו עשו פן לדוגמניות ולאחר מכן עברו על הפן במחליק למראה מלוטש וחלק. לאחר מכן השיער חולק לצד אחד ובעדינות נאסף לקוקו זנב סוס נמוך. השילוב בין הסטת השיער לצד אחד לבין קוקו זנב סוס נמוך יצר סימטריה הרמונית ומראה שיער יפה ומלוטש.

פיטר סום – בשבוע האופנה בניו יורק
המראה: מתח סותר

טרנדים בעיצוב שיער (יח``צ: יח"צ וולה פרופשיונלס)
המראה הוא שילוב של תחכום וגבריות. "זה מרגיש נוקשה, אך עדיין רומנטי". התצוגה של פיטר סום | יח``צ: יח"צ וולה פרופשיונלס
פיטר סום מגדיר את קולקציית אביב 2014 כ"סטייל גלישה הפוגש את הדאון טאון". הקולקציה עשירה בבגדי ספורט שהפכו לאייקונים בפני עצמם מסווטשרט ועד ג'קט, ומשחקת על הסמיכות שבין בגדי גברים לבגדי נשים. עבור יוג'ין סולימן, המראה הוא שילוב של תחכום וגבריות.
האג'נדה: "זה מרגיש נוקשה, אך עדיין רומנטי. שני תהליכים שסותרים אחד את השני ויוצרים חוסר שלמות מכוון", פירט סולימן. הבנות הן עצמאיות וחזקות, אבל עדיין מחזיקות ביופי מתוחכם. השיער פונה מטה עם מתח על מנת ליצור קונספט מנוגד של מראה נוקשה ורך, מראה כמעט שבור עם קצוות היוצאות החוצה.

אנטוניו בראדי – בשבוע האופנה בלונדון
המראה: כאוס מעוצב

טרנדים בעיצוב שיער (יח``צ: יח"צ וולה פרופשיונלס)
"שילוב של צמות יפות ומעוצבות עם טקסטורה נוקשה, גולמית ואורגנית". אנטוניו בראדי | יח``צ: יח"צ וולה פרופשיונלס
בתצוגה הזו סולימן קיבל השראה מכוכבי הרוק הכבד של שנות ה-80.
האג'נדה: "הקולקציה של אנטוניו היא שיקית לחלוטין, עם בדים בעלי טקסטורה יפה וסילואטים עדינים. בהכנות לתצוגה הבחנתי בג'קט אופנוענים שיקי, שעבורי מסמל את המשחק בין שפע לבין משהו שהוא קצת גולמי. זה מה שהיווה השראה למראה השיער שעוצב; שילוב של צמות יפות ומעוצבות עם טקסטורה נוקשה, גולמית  ואורגנית". מראה השיער בתוצאה הסופית מבטא שיק אורבני, המעוגן יותר במוזיקה מאשר באופנה. "המראה הזה הוא פסטיבל שיקי לשיער, הלוקח טעימות מתרבות פופולארית, אך יחד עם זאת השיער עדיין נראה מתוחכם הודות לצמות", הוסיף.

איסי מיאקי – בשבוע האופנה בפריז
המראה: מוהוק מינימלי

טרנדים בעיצוב שיער (יח``צ: יח"צ וולה פרופשיונלס)
מוהוק מינימלי בתצוגה של איסי מיאקי | יח``צ: יח"צ וולה פרופשיונלס
תספורת המוהוק, שהייתה מקובלת בעיקר בקרב הצעירים ליצירת מראה קשוח ופרוע, עשתה חתיכת קאמבק כשאפילו ריהאנה התעטרה בלוק, אמנם בצורה מזויפת, בשבוע האופנה. בתצוגת האופנה האחרונה של המעצב איסי מיאקי בפריז הציג סולימן את הגרסה שלו ליצירה הפרועה. הפעם, התוצאה הייתה מעודנת יותר וקלאסית.
האג'נדה: "רציתי ליצור מראה שהוא חזק ונוקשה, אבל בו זמנית אלגנטי ושיקי. מראה שיבטא טכניקות עיצוב שיער ישנות אבל שייושם בדרך עכשווית". המוהוק, בעיצוב של סולימן, מונח בין שני קיפולים מעוצבים בסגנון בננה, שיוצרים מראה שיער שהוא בו זמנית מתוחכם ומגניב. בתוצאה הסופית, מראה השיער שיקף את המשחק באור שיש בקולקציה של איסי מיאקי: קווים גרפיים מנוגדים עם קלילות אוורירית שהתעוררו לחיים במסלול.  

ונסה ברונו – בשבוע האופנה בפריז
המראה: ז'ה נה סה קווה

טרנדים בעיצוב שיער (יח``צ: יח"צ וולה פרופשיונלס)
השלמות שבפגמים בתצוגה של ונסה ברונו | יח``צ: יח"צ וולה פרופשיונלס
האמירה הישנה "זה לא מה שלובשים, אלא איך  לובשים את זה" קיבלה חיזוק בתצוגת האופנה של ונסה ברונו לאביב קיץ 2014. השיער של כל הדוגמניות עוצב בנונשלנטיות והוכיח כי הביטוי בצרפתית "ז'ה נה סה קווה", אותו דבר-מה שקשה להצביע עליו ומבדיל בין מי ששווה מיליון דולר למי שמסוגל להיראות כך, באמת קיים.
האג'נדה: "רציתי ליצור מראה שיער שבו הטקסטורה מהווה תפקיד מפתח לחגיגת הפגמים של הטבע במקום לנסות ולהסוות אותם", מסביר סולימן. בתוצאה הסופית, החלק הקדמי של השיער ביטא איכויות גרפיות אחרי שעברו עליו עם פן. כמו כן, השיער הוסט מאחורי האוזניים, אבל בחלק האמצעי ועד לקצוות מראה השיער היה גולמי. לאחר מכן, השיער נאסף לקוקו מאוד נמוך, כל כך נמוך, שבמבט ראשון לא תמיד ניתן להבחין בו . במילים אחרות, מראה זה מבטא את השלמות שבפגמים.

מיסוני – בשבוע האופנה במילאנו
המראה: טכנו טבעי

טרנדים בעיצוב שיער (יח``צ: יח"צ וולה פרופשיונלס)
קוקו זנב סוס בתצוגה של מיסוני | יח``צ: יח"צ וולה פרופשיונלס
מראה השיער בתצוגת האופנה של מיסוני לאביב קיץ 2014, שיקף שיק אורבני עם הרגשה גולמית וטבעית. "רציתי ליצור תחושת ניגודיות בתוך העיצוב עצמו של השיער, כך שלכל פרט יש מקבילה סותרת. החלק התחתון של השיער נוגד את הטקסטורה הגולמית של החלק הקדמי. תוספת השיער של קוקו זנב סוס נוגדת את השיער הטבעי המונח מתחתיו", הסביר סולימן.
האג'נדה: "הצוות של מיסוני יצר לולאות בהוקרה לקולקציית התכשיטים וזה היווה עבורי השראה למראה השיער שיצרתי: קוקו זנב סוס מאוד חזק ומבריק משיער מלאכותי שחובר ללולאה ואח"כ חובר לקוקו זנב סוס של השיער הטבעי, כך שזה הפך לאקססוריז". על מנת להשלים את ההרגשה של הקוטביות, השיער שהוצמד ללולאה נצבע.

>> כחול עמוק: השפתון שייקח אותך מהים לבר
>> ציירי לך גבה: מה הגבות שלך באמת אומרות עלייך
>> 10 טעויות שאת עושה עם השיער שלך

mako  נשים גם בפייסוש. יאללה, את באה?