1. אמפולה

טיפול באמפולה הוא קצת כמו קסם שספרים עושים לשיער. בעזרת הבקבוקונים הקטנטנים והמלאים כל טוב, השיער משתקם ומבריק. מהיום ניתן לעשות את הקסם הזה לגמרי לבד Ampoule Boost’׳ סדרת האמפולות חדשה של סטייל ארומתרפי, מספקת את האפשרות עם  שלושה מוצרים ייעודיים, מבוססות על פטנט רשום ייחודי: אמפולות לשיקום ושמירה על מראה צבע השיער, המועשרות בשמן נר הלילה, מבוססות על פטנט רשום  HELIOGENOL לשיקום, ריכוך והגנה על מבנה השיער. אמפולות לשיער יבש ופגום, המועשרות בשמן קוקוס, מבוססות על פטנט רשום CEARAMID A2 לשיקום, ריכוך והגנה של מבנה השיער ואמפולות לשיער שעבר החלקה, ומעוצב במייבש שיער המועשרות בקרטין ושמן ארגן, מבוססות על פטנט רשום KERAVIS  המעניק מראה מחודש, חיות מוגברת לשיער המוחלק. כל מארז מכיל 30 אמפולות.

2. צבע

ההחלטה לצבוע את השיער לבד בבית לא תמיד קלה, אבל שוב – לפעמים זה פשוט יעיל, מהיר וחסכוני. מומלץ לשמור את הצביעה הביתית לשמירה על צבע קיים, ולא ליצירת שינויים דרסטיים, אז כשמגיע החשק לחמצן את כל הראש ולצבוע לסגול, כדאי לקבוע תור לספר. לפני שצובעים כדאי לבחור היטב את הגוון, מומלץ להשתמש באחד מהמותגים המוכרים, המעניקים פעמים רבות גם שירות טלפוני, שם ניתן להתייעץ אם יש שאלות.

איך עושים את זה? המומחים ממליצים להימנע מחפיפה יומיים לפני הצביעה, וכל מה שצריך כדי לצבוע כמו שצריך זה כפפות גומי, מברשת צביעה, קערה חד פעמית, ואפשר לצאת לדרך. עוד המלצה ממי שיודע היא למרוח את האוזניים והאזורים הגלויים שליד קו צמיחת השיער בווזלין לפני הצביעה, וכך להימנע מכתמי צבע מביכים על העור. אחרי שהשיער נצבע כדי לשמור על איכות הצבע וכדי שהוא יבריק רצוי להשתמש בחומרים טיפוליים המגנים על השיער, אוטמים את השערה כמו אמפולות לש סטייל לשמירה על מראה צבע השיער. ומאריכים את חיי הצבע ושומרים עליו שלא ידהה.

גורי סטייל

3. מסכה

עוד פינוק ייחודי שנשים נוטות לתת לספר שלהן להעניק לשיערן הוא הטיפול במסכה מעשירה. למעשה, אין כל מניעה לטפח את השיער בבית במסכה, ובעזרת מוצר חדש המשלב בין מסכה לבין אמפולה, אפשר לתפוס שתי ציפורים במכה, הטיפול באמפולה משקם את השיער ואילו המסכה מזינה אותו. המסכות ׳Ampoule Boost’׳ של סטייל ארומתרפי, מכילות מיקרו ויטמינים ושמנים מטפחים, ובאות יחד עם אמפולות משלושה סוגים: לשיקום, לשמירה על מראה צבע השיער ולשיער שעבר החלקה, לטיפול משולב וממוקד של פעמיים בשבוע.

לעוד פרטים על האמפולה ומוצרי שיקום נוספים >> 

 4. קרטין

שלא לבלבל עם החלקות הקרטין, שיקום בעזרת מוצרים המכילים קרטין מחזק את השערה ומעבה אותה. הטיפול הביתי, בניגוד לזה שנעשה במספרות ובמכונים המיוחדים לשיקום השיער, הוא במריחה של חומרים שניתן לרכוש ברשתות הפארם (הסדרה לאחר החלקה של המותג סטייל ארומתרפי נותנת מענה במוצרים המיועדים לשיער שעבר החלקה וכוללת: שמפו, מרכך ,מסכה סרום וספריי הגנה מחום הפן,אותו כדאי לשים לפני כל ייבוש בפן. הסדרה מועשרת בקרטין, ללא מלחים ומיועדת לשיער שעבר החלקה) ובחלק מהמספרות, ולפעמים בשטיפת החומר לאחר פרק זמן מוגדר.

כדאי, כאשר עושים טיפול כזה, להשתמש בשמפו קרטין, שאינו מכיל חומרים המסירים את הקרטין מהשערה, כמו מרבית החומרים הסטנדרטיים. הקרטין, פרט ליופי והברק שהוא מעניק לשיער, אמור לעזור לו להתמודד עם פגעי מזג האוויר והשמש הקופחת.

גורי סטייל

5. סרום

אחת הסיבות שאנו יוצאות מהמספרה עם ׳לוק של מספרה׳ טמון בסרום. הטיפות הללו סוגרות את קצוות השערה ומטפחות אותה, מה שיוצר הבדל של ממש בלוק. את הסרום כדאי לשים כל יום ממש לפני שיוצאים מהבית. אם השיער יבש, אפשר להרטיב מעט ולשים סרום. יש המון סוגים שונים שניתן לרכוש ברשתות הפארם - בספריי, בקרם ובטיפות – למותג סטייל ארומתרפי סרום המועשר בקרטין ומיועד לשיער שעבר החלקה וסרום לשיער פגום ויבש מסדרת ה PRO, וכדאי למצוא את האחד המתאים לסוג השיער ולמצבו.

את הסרום מורחים רק על הקצוות ולא על הקרקפת. במקרים של שיער יבש, כדאי להשתמש בו לאחר שימוש בקרם לחות, כי הסרום עוטף את השערה, וכך "נועל" את הלחות בתוכה.