ישבן בתחתון כתום
מטופלת ב-butt facial, או סתם בת מזל | צילום: אור גץ

 את יושבת? יש לנו שתי סיבות מעולות שבגללן כדאי לך לקום, ומהר: א. הכתבה הזאת תפיל אותך מיד חזרה לכסא. ב. כדי להפנים את מה שאנחנו הולכות לומר לך, מוטב שתתחילי להביע עניין רב בלחיים שלך. ולא, לא אלה שממוקמות על הפנים שלך. הפעם, אנחנו רוצות לדבר על הלחמניות, הקציצות, הפלחים, האחוריים, העכוז, בקיצור – המקום שעליו את יושבת ממש עכשיו.

בשורות מארה"ב מדווחות על טרנד מסעיר: גם התחת זוכה לטיפול פנים. כלומר, טיפול ישבן, the butt facial, כפי שמכנים אותו בארץ המוצא. ולפני שאתן מאשימות אותנו בסקסיזם זול, נגיד שמדובר בטיפול קוסמטי לחלוטין שמטרתו להקנות לחלק שעליו אנחנו יושבות את מגעו של ישבנו הענוג של תינוק בן יומו. על אמת. הנציגה הרשמית שחשפה שהיא עברה את הטיפול האמור היא רנה זלווגר, אבל היא לא הראשונה ובטח לא האחרונה. בפועל לא מדובר בתופעה חדשה, אך לאור קרבתו של הקיץ, קרי מכנסונים קצרים וביקיני חושף, כוכבו של העכוז דורך.

פותחים את הדלת האחורית

ספא אופוריה בדטרויט הוא אחד המקומות שמציעים את הטיפול המיוחד. "אנחנו תמיד מנסים לחדש עם רעיונות ושירותים חדשים", סיפרה בעלת הספא ליסה ג'ונסון ל-foxnews, "וטיפול מסוג זה הוא לא משהו שנתקלתי בו בעבר. ניסינו אותו על מספר עובדים בספא כדי לוודא שהלקוחות ירגישו בנוח". אז מה כולל טיפול ישבן? ובכן, מדובר בפילינג להמרצת העור ושיוף תאים מתים, קילוף העור היבש מהאחוריים וכמובן מסאז' מפנק. לדברי ג'ונסון הלקוחות שמגיעות לטיפול מכוסות לגמרי מלבד האזור המבוקש, אבל הן עדיין מסויגות. "למרות שאחרי הטיפול הן מרגישות הרבה יותר טוב", היא מוסיפה. הטיפול פתוח גם לקהל הגברי, אם כי מסיבה כלשהי שלא ננקוב בשמה, גברים מעדיפים לשמור את ישבנם לעצמם. התענוג אגב עולה 65 דולר בלבד, לא כולל מחיר המבוכה.

בחורה במהלך טיפול, קוסמטיקאית ליזי
כל זה יכול להיות על הישבן שלך | צילום: jupiter images

 מקום נוסף שפותח את הדלתות האחוריות הוא רוקסבורי ספא בברלי הילס, שמציע טיפול עשרת אלפים לישבן. הוא מתחיל בפילינג וניקיון הלחיים, ובין היתר מטפל בצלוליטיס שמתיישבים במתחם. בתום הטיפול מורחים על האזור מסיכה מיוחדת שנשארת קצת על העור בזמן שהלקוחה מקבלת עיסוי מפנק לראש ולכפות הרגליים. נשמע נעים? ובכן, אנחנו לא בטוחות. אגב, אם הלקוחה זקוקה גם להוצאת שחורים מהאזור או לעזרה עם חצ'קונים שנוטים להפציע גם שם – יאללה בכיף. ולמי שעוד לא מזועזעת נאמר שמוצא גם טיפול בפצעים שנגרמו – ישמור השם – מחדירה.

אז כן, טיפול ישבן נשמע מבטיח, אבל אנחנו לא בטוחות שיביאו אותו לארץ. אחרי הכל, חוף הים הישראלי הרגיל אותנו למראות קשים מישבן מחוצ'קן וטיפה צלוליטיס.

למזדמנות לאזור לוס אנג'לס: Roxbury Spa - , 9701 South Santa Monica Boulevard at Roxbury Drive, Tel: 310-777-0201.