אין תמונה
בקבוק הפלא שיצעיר אותך. כמה מצער. ageless fantasy

מגיע שלב שכל אישה חייבת לשאול את עצמה – האם אני מריחה מבוגר לגילי? כיצד אוכל לגרום לריח גופי להפיץ ניחוחות של פרגית צעירה למען השם? גם לכן זה נשמע מגוחך, שלא לומר מביך, משפיל ומזלזל, תדעי שלא כולם חושבים ככה. חברת הרווי פרינס האמריקאית דווקא חושבת שמדובר בתהייה מקובלת ואף מתבקשת. 

מסתבר שנשים מבוגרות פשוט לא מריחות טוב, כך לפחות סבורים בחברה, וזאת הסיבה שהם "גאים" להשיק בושם חדש שיגרום לנו להריח צעירות יותר, בושם אנטי-אייג'ינג בעגה המקצועית. הבושם, שנקרא בפשטות  "ageless fantasy" (כלומר, פנטזיה ללא גיל), נולד בעקבות מחקר שגילה שגברים בין הגילאים 60-20 שהסניפו צווארים של נשים שהתיזו על עצמן את הניחוח, נתנו להן שמונה שנים פחות. מדהים ומפתיע כאחד. מעניין מה קרה כשהם פתחו את העיניים , הרחיקו את האף וגילו שהצוואר בן ה-35 דבוק לפרצוץ של בת 43.  

אז מה יש בריח הזה? ובכן, מלבד שקר ענקי כלשהו, מרכיבי הבושם כוללים מנגו, אשכולית אדומה, רימון (הידוע בחומרים נוגדי חמצון), יסמין ומושק. לדברי יוצרי הניחוח, "אייג'לס-פנטסי", מציע טכנולוגיה שלא קיימת בשום מקום אחר. מהי? מי לעזאזל יודע, כנראה שזה מסובך מדי להסביר. מצד שני, הם כן שמחים לומר שמחיר התענוג הוא 120 דולר. מחיר פעוט בעבור עשור מחייך, הלא כן?

אחרי הקמטים והצלוליט - מגיע גם הריח

ואם נחזור רגע אחורה למחקר שעליו מבוסס הבושם, הרי שהמסקנה העיקרית שעולה ממנו היא שנשים מבוגרות פשוט מצחינות, ולנו לא נותר אלא לתהות מי המציא את השטות הזאת. זה נכון שעם השנים אנחנו מרגישות יותר ויותר שהלכנו לישון במראה של שזיפה בריאה ואדמונית והתעוררנו תאנה מיובשת, אבל היי, אלה החיים. במוקדם או במאוחר כולנו מתבגרים. אפילו גברים.

עכשיו זה תורו של הבושם להגיד לנו בצורה מאוד ברורה וקולנית: חשבתן שרק הקמטים מסגירים את גילכם? שהצלוליט חושף את האמת? אז חכו עם זה, כי גם הריח שלכם מפיץ זקנה. מזל שאנחנו קיימים. 

השאלה שהכי מעניינת אותי כרגע היא מה יקרה אם אתיז על צווארי פעמיים מן הבושם? האם אריח 16 שנים צעירה יותר? ואם אני אכנס לאמבטיית בושם, האם יש סיכוי שאחזור להיות עובר? מאמרים שיוצאים נגד הבושם טוענים שמדובר בשטות גמורה שנועדה לשרת מגזר מאוד מסוים בציבור: גברים שנמשכים יותר לצעירות. טוב, ותמיד יש את בנות ה-50 שיעשו הכל כדי לחזור למיני של 20. חבל. עצוב. מיותר.

רוצה לדעת איך לבחור בושם בחוכמה? הסרטון פה משמאל מציע טיפים חשובים.

מריחה מבוגר לטעמך? את יכולה לרכוש את הבושם אנטי אייג'ינג באתר האינטרנט.
רוצה בשמים שלא מעליבים אותך? כנסי לספיישל בשמים של המגהצת.

ואם כבר פינוק: ספרי לנו איך את שומרת על הבריאות שלך ואולי תזכי בטיפול ספא זוגי.
אוהבת איפור? לוריאל פריז מחלקת לך צלליות במתנה. עני על חידון ואולי תהיי הזוכה המאופרת.