אין ספק שהשפתיים הן האיבר הבולט והאטרקטיבי ביותר בפנים שלך. בין אם את בפגישה עסקית, דייט רומנטי או מבט חטוף - העיניים של הצד השני תמיד יופנו אל השפתיים שלך. לכן, זה לא מפתיע שכל אישה, בכל גיל, מוכנה לעשות הכל בכדי להשיג מראה שפתיים עבות וחושניות.

בשנים האחרונות, מודל היופי הנשי מושך הרבה תשומת לב לשפתיים. מפורסמות כמו קיילי ג'נר, סקרלט ג'והנסון, ג'ניפר לורנס ועוד - משוויצות בשפתיים מלאות ומועררות קנאה. וזה לא מוסיף שמגיל 30 כל אישה מתחילה לראות כיצד השפתיים מאבדות נפח ומתקמטות. בקיצור, כולן רודפות אחרי מראה השפתיים המלאות.

MAELYS (צילום: shutterstock By ginger_polina_bublik)
כל אישה, בכל גיל - רוצה שפתיים עבות ומלאות יותר | צילום: shutterstock By ginger_polina_bublik

למה זה קורה?

אם גם את מביטה מדי פעם במראה ותוהה: "מה קרה לשפתיים שלי?" - את לא לבד. ככל שאנו מזדקנות, השפתיים שלנו נהיות דקות יותר וכתוצאה מכך פחות מלאות וחושניות כמו פעם. באזור גיל 30 השפתיים שלנו מתחילות לאבד נפח ומתחילים להיווצר "סדקים" וקמטוטים קטנים באזור.

לכן, זה לא מפתיע שבשנים האחרונות, יותר ויותר נשים מסכנות את עצמן, מוציאות הון עתק ומזריקות לשפתיים שלהן חומרים סינטטיים שונים - הכל כדי לנסות להשיג את המראה הנחשק. אך במבחן המציאות - ההליכים האלה לא יכולים להבטיח תוצאות לטווח הארוך. במקרה הטוב תצטרכי לחזור פעם בשנה למילוי חוזר. במקרה הרע, תגמרי עם מראה מנופח ומזוייף או נזק בלתי הפיך לשפתיים.

MAELYS (צילום: shutterstockBy Vagengeim)
נשים רבות מוציאות הון ומסתכנות עם הזרקות לשפתיים | צילום: shutterstockBy Vagengeim

בנוסף להליכים המסוכנים, הטירוף סביב עיבוי השפתיים שובר שיאים - וגרם לטרנד מסוכן של נשים צעירות ברשת שניסו "לנפח" את השפתיים באמצעות מכשירים שונים דמויי משאבה. אמאל'ה. עכשיו, חברת מאליס (MAELYS) השיגה פריצת דרך רצינית כשפיתחה ערכה חדשנית ומהפכנית התורמת לעיבוי השפתיים בטווח המיידי, אך בעיקר בטווח הארוך.

איך זה עובד?

הערכה לשפתיים של מאליס (MAELYS) הושקה לפני פחות מחודש וכבר הספיקה לייצר באזז אדיר ברשת. יותר ויותר נשים גילו את הערכה והבינו שיש שיטה חדשה לעבות את השפתיים בלי להסתכן או להסתבך. הערכה כוללת 2 מוצרים: סקראב ושפתון. הסקראב מיועד להכין את השפתיים למוצר השני - שפתון פעיל לעיבוי השפתיים.

הסקראב עשוי על בסיס סוכר טבעי ומספר רכיבים פעילים המבצעים פילינג עמוק לשפתיים והשפתון הפעיל מכיל רכיבים עוצמתיים ותערובות צמחיות שעובדים יחד על מנת לשפר את הסירקולציה באזור השפתיים. מה כל זה אומר? שבשימוש קבוע, ערכת השפתיים של מאליס (MAELYS) תורמת להוספת נפח בשפתיים בטווח המיידי אבל בעיקר הארוך. בנוסף, שימוש בערכה נותן אפקט גלוס טבעי לשפתיים, מחליק אותן ומדגיש את קווי המתאר הטבעיים של השפתיים.

הרשת בטירוף

חברת מאליס (MAELYS) לא מפסיקה להכתיב טרנדים בעולם הטיפוח. אחרי שמסכת הישבן של החברה כבשה את העולם והגיעה עד לכוכבת הגדולה, קלואי קרדשיאן - מאליס (MAELYS) הגיעו לפריצת דרך אמיתית עם הערכה החדשנית לעיבוי השפתיים. 

והרשתות החברתיות מגיבות בהתאם. יותר ויותר נשים מצטרפות לבאזז סביב ערכת השפתיים של מאליס (MAELYS) - ומעלות תמונות שלהן עם שפתיים עבות ומלאות יותר אחרי טיפול ביתי קצר עם ערכת עיבוי השפתיים.

MAELYS (צילום: PINKME1)
ערכת השפתיים של מאליס (MAELYS) - טיפול ביתי פשוט | צילום: PINKME1

הערכה החדשנית של מאליס (MAELYS) מבטיחה שתוכלי להשיג את התוצאות הנחשקות בלי הסיכון שבהזרקות והניתוחים ובלי לשבור את קופת החיסכון. פשוט למרוח כל יום בבית, וליהנות מהשפתיים החדשות שלך.

למידע נוסף ורכישת ערכת עיבוי השפתיים של מאליס (MAELYS) לחצי כאן