כשבמסדרונות המערכת החלו לחשושים על קוסמת בשם קרן ברטוב - שתקתי; כשחברה טובה שלא נותנת לאף אחת לגעת לה בפרצוף חזרה מאוהבת בקוסמטיקאית מקדימה - התעלמתי. אבל כשראיתי שגל גדות בחרה לצאת מגבולות גוש דן בחופשתה הקצרה בישראל רק כדי שברטוב תנקה לה את השחורים - התאבססתי. כי באמת, מה שוונדרוומן עושה גם אני רוצה. מי היה מאמין שגם לאישה הזו יש נקבוביות פתוחות. 

אבל אז השתנתי על מקל היריון וקיבלתי תוצאה חיובית. זה אומר שאת נורא מאושרת, עד שאת מגלה שדווקא בתקופה שבה את מתהלכת בעולם כקבב אנושי, החיים רוצים שתתאבזרי גם בפיצה פייס - כי אף קוסמטיקאית לא רוצה לגעת בך. וכנראה שדי בצדק: טיפולים בהיריון הם עניין טריקי שבידיים לא מספיק מיומנות יחריפו לך את תופעות הלוואי של השינויים ההורמונליים, ולא מעט קוסמטיקאיות מעדיפות שלא להתעסק עם הפצצה המתקתקת שהיא את. 

A post shared by Keren Bartov (@keren_bartov) on

אך לא ברטוב. זו קיבלה אותי בקליניקה החדשה ברמת אביב, אליה עברה מקדימה אחרי שהבינה שהקהל שלה מפונק ומעדיף להישאר בגבולות תל אביב. בזרועות פתוחות, מזגן על טורבו ועם טיפול החדרת לחויות משובח במיוחד היא העניקה לי את השבועיים הכי טובים שידע הוודג' שלי.

טיפול הלחויות הזה, שמתאים לכל מצבי העור, מיועד לאלה שמעוניינות להעניק לעור בוסט של לחות, מיצוק והתחדשות (כאילו, מי לא?) ומתאים גם כטיפול זוהר לפני אירוע (כלומר מומנטום שבו יש להוציא לזולת את העיניים). בטיפול השתמשה ברטוב בחומרים פעילים ביניהם ויטמין C, תמצית תפוזים, פפטידים וקולגן ימי - כולם נשאבו על ידי עור פניי, שחוסר האיזון ההורמונלי גרם לו להיות מיובש מחד ומחוצ'קן מאידך.

A post shared by Keren Bartov (@keren_bartov) on

ואז הגיע השוס: מסכה תרמית שנמרחה על כל הפנים, כולל העיניים והפה (לא לקלסטרופוביות, אבל לשמחתכן ברטוב בודקת את זה מראש), מחדירה את כל החומרים הפעילים לדרמיס וממריצה את ייצור הקולגן. במשך 20 דקות נאלצתי לשכב על מיטה נוחה בזמן שעושים לי עיסוי אבנים חמות, עם עיניים סגורות ופה חסום, ופשוט לנשום מהאף ולאהוב את החיים שלי - משימה לא קלה לאשכנזיות. כל הקונסטרוקציה הזו התקשתה והוסרה כמקשה אחת - דבר שגרם לי לתהות מדוע לקוחות קבועות כמו שירי מימון, רותם סלע, יערה בנבנישתי ומלי לוי לא מוכרות אותה למעריצים. שלי נשלחה למקומה הראוי - הפחה. 

ורגע של רצינות: "קוסמטיקאית של סלבס" זה תואר נוצץ אך בעייתי, שהרי כולנו רוצות לקבל יחס אישי ומפנק, גם אם טרם חתמנו על חוזה בלוס אנג'לס. ברטוב מוכיחה שהיא לגמרי לא שכחה שהחוג הנחשק באמת הוא קהל הלקוחות "מן השורה", והיא מטפלת בכולן במסירות ובמקצועיות. כי איך אומרות? כולנו וונדרוומן. 

1,000 שקלים, ברודצקי 43, בית הרופאים רמת אביב

A post shared by Keren Bartov (@keren_bartov) on

A post shared by Keren Bartov (@keren_bartov) on