לפני שבוע ביקשה שרונה (שם בדוי), רק בת 17, להיפרד מבן זוגה מזה שנה וחצי אחרי שהבינה שהיא נמצאת במערכת יחסים מסוכנת ולא בריאה עם אדם אגרסיבי ואלים. "נפרדתי ממנו בהודעה בווצאפ. הוא לא קיבל את זה יפה כל כך, הוא רדף אחרי כל היום, בא אלי מתחת לבית, שרק לי מלמטה, קרא בשם שלי מלמטה - ככה עד אחד וחצי בלילה כמעט בלי הפסקה" סיפה הבוקר באומץ לב אצל פאולה וליאון, "ההורים שלי ראו את זה ואמרו לי לא לענות לא, ידעתי שאם אני ארד למטה אני בסכנה".

שרונה מספרת שהסימנים לסכנה התחילו כבר במהלך הקשר. "הוא כל הזמן ניסה לשלוט עלי. היה אומר לי איך להתלבש, מנסה לאסור עלי לצאת עם חברות ואומר לי שלא צריך חברים בחיים, מספיק שיש את עצמינו. הוא רצה שאני רק אהיה סביבו כל הזמן. פעם אחת, ביום ההולדת שלי, הוא בא אלי למסעדה שישבתי עם חברות, הייתי עם גופייה והוא עשה בלגאן - צעק, לקח אותי הצידה. חברות שלי אמרו לי לעזוב אותו. לא הקשבתי להן ואני מצטערת על זה. אהבתי אותו. רק כשירד לי ממנו, ממש שנאתי אותו, רק אז ראיתי שהוא אדם אגרסיבי". 

לדבריה, אחרי שנפרדה ממנו בהודעה הוא ניסה לשכנע אותה להיפגש איתו ואחרי שלא נענתה לו, התחזה לאחיו והפעיל עליה מניפולציה בכדי שתגיע לפגוש אותו. "הוא שלח לי הודעה מהטלפון של אחיו, כאילו זה אחיו, בה הוא מביע דאגה לשלומו ואומר שהוא חושש שהוא יפגע בעצמו. זה גרם לי להגיע למקום שהוא אמר לי ללכת אליו והופתעתי לגלות שזה בעצם הוא שם ולא אח שלו. כשהגעתי לשם הוא התחיל להאשים אותי בבגידה וניסה לקחת לי את הטלפון כדי לחטט בו. הוא האשים אותי שהוא לוקח סמים בגללי, צעק השתולל ודחף אותי. הוא הרביץ לי ולעצמו ובשלב מסויים נגח בי עם הראש - ראיתי שחור בעיניים ושמתי לב שאני מטפטפת דם. הייתי בהלם והוא אמר 'אל תדווחי עלי למשטרה תתקשרי לאח שלי'. בסופו של דבר הצלחתי לברוח משם והתקשרתי לעזרה".

צפו בקטע המלא מתוך פאולה וליאון