יש לאיפה לשאוף: אם שימוש בגוף של נשים וגברים (טוב, בעיקר נשים) כדי לפרסם כל דבר בערך גם אם זה לא קשור הפך לחלק בלתי נפרד מהנוף הציבורי שלנו, בשטוקהולם הבינו את המשמעות ההרסנית והנוראית של התופעה הזו והחליטו להילחם בה. 

חוק עזר עירוני חדש, שיכנס לתוקף בעוד שלושה שבועות, יאסור הצגת פרסומות סקסיסטיות במרחב הציבורי בעיר ויאפשר לעירייה להסיר את פרסומות סקסיסטיות או מחפיצות בתוך 24 שעות מרגע שהוצבו. 

ההחלטה לאסור כל דימוי או פרסום שמציגים נשים או גברים כאובייקטים מיניים, באופן סטראוטיפי או באופן שמשעתק את תפקידי המינים המסורתיים הוא חלק ממאבק נרחב של הבירה השוודית נגד פרסומים ומצגים סקסיסטיים שנתפסים כמשפילים ומפלים מבחינה מגדרית וחלק מהליך המיתוג של העיר כ"עיר שפתוחה ובטוחה לכולם"

"זה משפיע על הרבה אנשים, בייחוד על נשים צעירות" הסביר סגן ראש העיר, דניאל הלדן, על החוק החדש שיכנס לתוקף בתוך שלושה שבועות "זה גורם להם לחשוב על הגוף שלהם ואיך הן נראות ומרגישות בצורה שלילית. אולי בעקבות החוק חברות ימנעו מלתלות ולפרסם בעיר מודעות שהן סקסיסטיות או מחפיצות אם הן יודעות שאנחנו הולכים להסיר אותן בתוך 24 שעות. אם ההרתעה תעבוד כמו שצריך לא נצטרך להשתמש באכיפה".

עם זאת, פרסום מדעות שנויות במחלוקת עדיין יותר על תחבורה ציבורית, שכן היא נופלת מחוץ לתחום שיפוטה של העירייה.