התוכנית המלאה תשודר ב"אנשים", בראשון הקרוב (18:50, ערוץ 2)

מירי בוהדנה ובבו קובו גרים בנחלה של עשרה דונם ברשפון. "ידעתי שאני רוצה בית על אדמה, עם גינה, עם אפשרות לתת לילדים לרוץ, עם כמה שפחות עשן וכבישים. ככה אני גדלתי".

זה לא כל כך מזכיר את שדרות.
"בשקט כן", אומרת בוהדנה.

"הבית של מירי ובבו עצום ומדהים, אחוזה הוליוודית לכל דבר", אומרת יפעת גליק, שהגיעה לראיין את בוהדנה וקובו בטריטוריה הפרטית שלהם לרגל תוכנית מיוחדת של "אנשים" שמוקדשת כולה לבני הזוג. "מירי חיפשה בית עם חצר ומה שיש לה זה פשוט טירת חלומות עם בריכה ענקית. הם עיצבו את הסלון מחדש בעיצוב מרוקאי ועל הקירות יש תמונות שבבו עיצב בהשראת מירי. כל הבית מלא בתמונות שלה, בבו הכין לה מעין קיר סגידה. באחת התמונות מירי מכוסה ברעלה והוא נראה כמו צ'ה גווארה".

איך היא ובבו נראים ביחד?
"מאוהבים, כל הזמן מלטפים ונוגעים אחד בשנייה. רואים שהיא מאוד אוהבת אותו ורוחשת לו המון כבוד, ולהיפך. שניהם אנשים מאוד סוערים וטוטאליים, אבל כנראה שכל עניין הפרידות מאחוריהם והם נראים מאוהבים ושלמים עם הזוגיות שלהם".

"הוא מאוד אמוציונלי", אומרת בוהדנה על בבו, "ויש גם חוסר ביטחון קצת בגלל פער הגילאים. הוא כל הזמן אומר לי "את מנוולת, ב-2050 תיראי מהממת ואיפה אני אהיה עוד 40 שנה?"

בוהדנה בת ה-34 ובבו בן ה-61 התחילו לצאת לפני כעשור. "הייתי בת 24", נזכרת בוהדנה. "הוא קלט אותי מקצה המועדון, ניגש אליי ומשפט הפתיחה שלו היה 'את קרובה של אלבינה?'".

מירי בוהדנה שלושה חודשים אחרי לידה (צילום: עודד קרני)
בוהדנה. הוסיפה 4 ק"ג אחרי הלידה | צילום: עודד קרני

אפשר לקרוא לזה אהבה ממבט ראשון?
"לא. מה פתאום. אפשר לקרוא לזה חיבור. המשיכה שלי תמיד היה לעוגן, למישהו להישען עליו, מישהו שיכול לתת לך גם חוכמה, גם ידע, גם אהבה וגם ביטחון כלכלי. זה מכלול של הכל. פשוט התאהבתי בו".

הייתה אמירה עלייך שאת גולדיגרית.
"וואו. אני לא חושבת שאי פעם הייתה לי דרישה מבבו. אולי ממש כשהתחלנו לצאת אמרתי 'וואי איזה רולקס יפה איך בא לי, תקנה לי אותו'. היום אין לזה משמעות. הרולקס בכספת".

"תפקיד חייה הגדול הוא להיות אמא"

לפני הילדים שקלה בוהדנה 58 קילו. היום היא שוקלת 62. "הלבשה תחתונה אני לא אעשה, ואני מקבלת ים הצעות", פוסקת מירי. "אני חושבת שהלבשה תחתונה זה קו אדום. אני אימא לילדים, לא בת 16".

צאצאי שושלת קובו גדלים בעיקר על הידיים של אמא: בן, בן 5, אסתר, בת שנה וחצי ורפאל בן חצי שנה. בבו, אגב, לא יכול לראות דם לכן העדיף להיות מחוץ לחדר הלידה כשבאו לעולם.

"בחמש שנים תקתקתי שלושה ילדים", מסכמת בוהדנה, "אני מתזזת בין החדרים, רצה מפה לשם, בדיוק ההוא התעורר, צריך להכין לו בקבוק, להחליף לה. אין לילה, אבל מתרגלים לזה".

מירי בוהדנה ובבו קובו עם הילד (צילום: ברק פכטר)
עם בבו קובו. לא אהבה ממבט ראשון | צילום: ברק פכטר

קובו גר בלונדון וקופץ למשפחה בארץ פעם בכמה ימים. "אני נוסעת הרבה לשם", היא מסבירה, "הילדים לא רואים אותו ארבעה-חמישה ימים, אבל הם רגילים לזה".

"למרות שהבית ענק בגודלו הם דאגו להפוך אותו למקום חם, מלא בהמולת ילדים ושכנים שמגיעים לעשות בייביסיטר", מספרת גליק. "יש שכנים שמתנדבים לעשות לה בייביסיטר כל הזמן, אבל היי, אם אני הייתי שכנה של מירי בוהדנה גם אני הייתי רוצה לעשות לה בייביסיטר. המקום רועש וגועש, כולם שוחים בבריכה ויש להם סוג של דיסנילנד בתוך הבית. יש גם בית ענק על העץ שלא הייתי מתנגדת לעבור לגור בו עם בעלי".

איזו מין אמא היא מירי?
"היא מרגישה שתפקיד חייה הגדול הוא להיות אמא והיא מגשימה אותו. היא דחקה את הקריירה שלה הצידה כי הדבר שהכי חשוב לה בעולם זה להיות אמא. מאוד הופתעתי לראות כמה היא טבעית בתפקיד הזה וכמה היא חמה ודואגת. למרות שיש לה עוזרות שמטפלות בילדים, נורא חשוב לה להעניק להם חום ואהבה. היא אמא נורא מגוננת, אבל היא גם אמא שמשחקת עם הילדים שלה ברובטריקים ומשתטה עם הקטנים כל הזמן. הפלזמה הענקית בסלון פתוחה על הופ קטנטנים ואתה ישר מרגיש שהגעת למקום שיש בו אהבה לילדים".

איך בבו כאבא?
"הילדים קוראים לו בבו ולא אבא. החיסרון שלו הוא שהוא הרבה בחו"ל, אבל הוא מפצה את הילדים ומביא להם המון מתנות וצעצועים כשהוא חוזר מהנסיעות. עכשיו הוא גם בנה שולחן סנוקר בשביל לשחק עם הילדים כשהם יגדלו".

התוכנית המלאה תשודר ב"אנשים", בראשון הקרוב (18:50, ערוץ 2)

>> לכל כתבות המגזין