כבר 20 שנה שאנחנו מכירים את פבלו רוזנברג אבל ככה אף פעם לא ראינו אותו. "לא בכיתי הרבה זמן", הוא אומר, "אני דווקא אוהב שפתאום זה קורה זה מפתיע. זה משהו שמשחרר לך את הכאב". יש תחושה כזו שאתה נורא שמח כל הזמן:  "כן, עד כדי כך שזה נראה שאני על איזה משהו. זה מאוד קשה לך לדעת מי אתה באמת בתוך המקצוע הזה שאומרים לך בתקשורת מי אתה ומה אתה. הרבה פעמים אנחנו נוטים להאמין למה שכותבים עלינו".

פבלו רוזנברג נולד ב-1956 ברוסאריו שבארגנטינה, לברנדו-רופא לב ולסטלה- מטפלת בילדים. אמו נולדה למשפחה נוצרית והתגיירה לפני הנישואים לאביו. הוא הבכור מבין 5 אחים. למרות קשיי ההסתגלות בישראל פבלו הקטן הוקפץ מכיתה א' לכיתה ב' , אבל אחרי שלוש שנים המשפחה שוב אורזת מזוודות בעקבות מחלתה של הסבתא שגרה בארגנטינה.

אחרי שלושה חודשים הם חוזרים לישראל, הפעם לתמיד. כשסיים את לימודי התיכון בגיל 17, רוזנברג מתחיל ללמוד בעתודה הרפואית, אבל אחרי שנה הוא מחליט שהוא רוצה להיות זמר ומתגייס לחייל השלישות. אחרי השחרור הוא לומד לתואר ראשון בספרות אנגלית באוניברסיטת חיפה ובמקביל מופיע, בין השאר כזמר בחתונות. 

בתחילת שנות התשעים הוא מצטרף ל- להקת הרוק הכבד  "סטלה מאריס" שעד אז שרה רק באנגלית הלהקה חותמת בחברת התקליטים הליקון ובהמשך פבלו והמנהלת של הלהקה, נעמי אלשיך, הופכים לבני זוג אחרי יציאת  אלבומה השני של  "סטלה מאריס",  ולמרות הצלחתה, פבלו עוזב במפתיע את הלהקה וזמן קצר לאחר מכן מתחיל בקריירת סולו.

באלף תשע מאות תשעים ושמונה נולדים להם תאומים, עמליה ודניאל.  באלפיים וארבע פוקדת את המשפחה טרגדיה  - אביו של פבלו ברנרד נפגע בתאונת דרכים. זמן קצר לאחר התאונה, ואחרי ארבע עשרה שנות זוגיות, רוזנברג ואלשייך נפרדים.  שנה לאחר מכן הוא עוזב גם את חברת התקליטים הליקון בה עבדה אלשייך.

בגיל ארבעים ושלוש הוא פגש את נערת ישראל במיל' מירי לוי  אז בת עשרים ואחת- שבע שנים אחרי הם עדיין לא מצליחים להחליט מי התחיל עם מי אחרי שלוש שנות זוגיות הם מתחתנים ולפני ארבעה חודשים נולדת להם בת ראשונה - בר - הקרויה על שמו של אביו של פבלו, ברנרד. מי שעזרה למירי  בחודשים שאחרי הלידה הייתה לא אחרת מבת זוגו לשעבר .

חמש שנים לאחר מכן, החיים דווקא נותנים לרוזנברג הרבה סיבות לשמוח, רגע לפני שהוא מוציא אלבום סולו שביעי ואחרי שיצא לסיבוב הופעות מצליח בחול, גם בבית יש סיבה למסיבה. "אני חייב להגיד שהיא אמא מדהימה", הוא אומר, "בימים הראשונים אני ראיתי את החוסר אונים הזה וזה היה נורא מפתה וקל להגיד לה עזבי תני לי אני עברתי את זה, אבל לא עשיתי את זה. רציתי שהיא תחטוף את זה לבד".

הכתבה המלאה תשודר הערב ב-18:50

"אנשים", ראשון-שלישי, 18:50