קמפיין "מי טו" תפס את טהוניה רובל לא מוכנה. היא ידעה שהרגע הזה יגיע, אבל כשהתקשורת העולמית והישראלית הפנתה בחודשים האחרונים את הפוקוס אל עוד ועוד נשים שסיפרו על תקיפות מיניות שעברו – רובל מצאה את עצמה דחוקה בפינה. היא ניסתה לפתוח את הפה כמה פעמים, אבל שום קול לא יצא. דווקא היא, האישה החזקה וחסרת הבושה שאנחנו מכירים כזוכת "האח הגדול", מתקשה היום למצוא מילים. מכל הפצעים שהיא ידעה לרפא בעצמה, הפגיעה המינית שעברה בילדותה היא פצע שמתקשה להגליד. "קשה לי לדבר על זה עדיין", היא אומרת, "הפסיכולוגית שלי ושתי אחיות שלי יודעות מזה, אבל אפילו ההורים שלי לא. אני תמיד אומרת לעצמי שאני חייבת לצאת עם זה מתישהו ומרגישה נורא פחדנית שאני לא עושה את זה, אבל זה זורק אותי לאז".

נשמע שאת כבר מתמודדת עם זה.
"כן, אבל אני מרגישה שאני עוד לא שם. אני רואה המון גיבורות מסביבי, ראיתי את הסרט התיעודי של לינור אברג'יל שהיא מספרת בו שנאנסה, היא אישה חזקה שנותנת אומץ לאחרות. אני מתמודדת עם מה שקרה לי עד היום, אבל כנראה שלא באמת, כי אני לא מדברת על זה". 

זה מטען מאוד כבד לשאת לבד. איך זה משפיע עלייך?
"אני תמיד חושדת באנשים ובמיוחד בגברים. גם האגרסיות שלי באח הגדול הגיעו מאותו מקום. אמרתי לעצמי, אחרי כל מה שעברת בחיים, למה שתסמכי על אנשים? למה שתתני אמון בהם? כשאתה מתבגר אתה מבין מה שעברת בחיים. לא סתם הייתי מרדנית ולא סתם נלחמתי. הייתי במקומות חשוכים המון פעמים בחיי אבל אף פעם לא ויתרתי לעצמי. 

"זה משהו שנורא-נורא קשה לי לדבר עליו. אני עוד מעט בת 30, וזה אומר שהגעתי לגיל מסוים שאני שלמה עם מי שאני. יש משפט של רבי נחמן מברסלב שאומר שברגע שאתה מדבר על הטראומות ועל מה שעברת בחיים ואתה לא בוכה תוך כדי שאתה מדבר, זה אומר שכנראה התגברת. אצלי זה משהו שרודף אותי שנים ארוכות ואני לא חושבת שהתגברתי. אני עובדת על זה, אבל זה משהו שעדיין גורם לי לדמעות, משהו שאני עדיין לא מקבלת וזהו. עד שלא אתגבר על זה באמת לא אוכל לשבת ולדבר על זה".

טהוניה
טהוניה | צילום: ערן אלסטר

חווית עוד מקרים דומים?
"הייתה פעם שהגעתי לתכנית טלוויזיה להתראיין והמנחה ביקש שנעשה סלפי. בזמן הצילום הוא התחיל ללטף לי את האגן. בשנייה הראשונה אמרתי לעצמי 'מה קורה פה?' ורגע אחרי זה התעשתתי ואמרתי לו להוריד את הידיים המסריחות שלו. הוא היה בהלם. נפל על האדם הלא נכון. גם אם הייתי צריכה להפסיד תכנית טלוויזיה או פרנסה לשבע שנים הייתי מגיבה ככה. אנשים מפחדים ממני. מצד אחד לא בא לי שזה יהיה המצב, אבל מצד שני, אנחנו בעולם שעדיף שגברים יכבדו אותך ויחששו שתקומי עליהם פתאום. היום אני יכולה להגיד שכנראה הייתי צריכה לעבור את כל זה. אני נמצאת במקום שאני מודה לקדוש ברוך הוא על כל חלקיק וחלקיק. השם יעניש בדרך שלו".

השם רצה להראות לי שהוא יכול להנחית אותי חזרה לאיפה שהייתי

תכירו את רובל גרסת 2017. נוטלת ידיים, שומרת שבת, הולכת לשיעורי רבנים, מתפללת, נוסעת לקברי צדיקים בצפון ומבלה במערת המכפלה. את ההתפרצויות שכל כך אפיינו אותה היא החליפה בשיחות עם אלוהים, ולגילויי השנאה ברחוב היא עונה ב"תודה". ההתחזקות מגיעה אחרי שנתיים קשות ועצובות מאוד, שבשיאן  התקשתה לצאת מהמיטה אפילו כדי לאכול. "הייתי סגורה בבית, לא יצאתי. אף אחד לא רצה לשמוע ממני ולא רצו אותי, בסוכנות שלי נפרדו ממני ופתאום את בלי סוכן ואין לך עבודה. חייתי מהכסף שחסכתי. הכל מתמוטט לך, מאדם שהיה באור הזרקורים ביום אחד את לא מעניינת אף אחד ונופלת לקרשים. אלה היו שנתיים שרצופות בדיכאון מחפיר, שנתיים שמלאות בעצב שעברתי. אני מסתכלת על עצמי ויש לי דמעות מזה, כי איך שרדתי את זה?".

איך באמת שרדת את זה?
"התחלתי לדבר עם הקדוש ברוך הוא ולשפוך את ליבי. אומרים תמיד שהוא רואה מה אתה עושה, אבל הוא רוצה שבכל זאת תשב מולו ותגיד לו 'אבא פה טעיתי, פה עשיתי לשון הרע, פה הייתי יהירה מדי, פה מידת הגאווה עלתה לי יותר מדי. אני יודעת שזה לא בסדר, אבא אני מתנצלת'. הייתי מדברת איתו והדבר היחיד שכל הזמן ביקשתי ממנו זה שיוציא אותי מהמיטה. 'אבא, תרים אותי להתקלח. רק תן לי את הכוחות'. לא הייתי מסוגלת. אני לא אדם שמשתף חברים או את ההורים, אני לא אדם שיגיד 'אני מרוסקת, אני שבורה ואין לי כסף'. היחיד שיכלתי להתפרק בפניו הוא הקדוש ברוך הוא".

מה בעצם קרה שהביא אותך למצב כזה?
"עברתי כל כך הרבה באותה תקופה. ביטלתי את החתונה (עם מעצב השיער מישל מרסייה - י.י) והיו מאבקים משפטיים על הבית שקנינו בהרצליה. הייתי בת 27, עדיין לא התחתנתי או עשיתי ילדים, ופתאום איזה מאבק על החיים שלך כי שמת את כל הכסף שלך על קירות של דירה ואת צריכה להילחם על זה עכשיו. אני שונאת להילחם, בטח ובטח עם מישהו שהייתי איתו חמש שנים, רק לפני שנייה התחבקנו והתנשקנו. לא היו לי כוחות. אז את מרימה ידיים ואומרת, אני מוותרת על הכל, שחררו אותי. ויתרתי על סכום כסף מאוד נכבד שעבדתי בשבילו מאוד קשה. ופתאום אין עבודה, אז את אומרת לעצמך, טוב אני אעבוד בעבודה רגילה, אבל איך תעבדי בעבודה רגילה? את לא באמת יכולה, מכירים אותך".

אז מה עשית?
"קיבלתי הצעה להשתתף בתכנית 'היחידה'. לשיר היה החלום שלי, אבל אז את נכנסת לדבר אחר ממה שסיפרו לך. לא יכולה להגיד שאני לא חמומת מוח, אבל בתכנית הוציאו ממני משהו מפלצתי. צלבו אותי מההתחלה, ערכו את זה באופן לא מציאותי בכלל. ראיתי את זה בבית והתחרפנתי. הייתי מרביצה לעצמי ובוכה. התקשרתי לעורך ואמרתי לו שזה לא היה ככה, זה לא אמיתי. ואני חושבת שגם בתעשייה הסתכלו על זה ואמרו: 'אוקיי, זאת עושה רק מהומות ובלגן, אנחנו לא רוצים לעבוד איתה'. זה מרגיז שעושים לך רצח אופי על ריק".

טהוניה
טהוניה | צילום: ערן אלסטר

למרות שהיא עדיין מלאת כעס כלפי התקשורת שמתווכת לעתים לקהל את דמותה בצורה לא הוגנת, תהליך ההתחזקות של רובל לימד אותה להפנות אצבע מאשימה גם כלפי עצמה ולקחת אחריות. "זה היה גם בידיים שלי. אני אשמה בכל, שלטו בי הרבה מידות ותכונות לא טובות. הייתי צריכה לעבור את זה. פעם הייתי מסתכלת על פליט ריאליטי ואומרת בשיא היהירות שהוא רק פליט ואני זוכה. שיא החוצפה, כי מי את ומה את? פעם חשבתי שאני יותר טובה מכולם כי אמנם באתי מהריאליטי אבל הנה, אני עדיין בתעשייה ועדיין עושה טלוויזיה. כנראה שהשם רצה להראות לי שהוא יכול להנחית אותי חזרה לאיפה שהייתי. שנתיים לקח לי להבין שעפתי על עצמי יותר מדי".

רובל תיכף בת 30, אישה כנה ובלי הרבה מגננות. תהליך ההתחזקות שלה החל לפני שמונה חודשים, אחרי שביקרה באומן עם חברה ושמעה הרצאות של רבנים. לאט-לאט הפחיתה את העישון בשבת, אחר כך סגרה את הנייד ואז החליטה לא לנסוע או להדליק אור. התהליך עדיין בעיצומו והיא מנסה להתלבש צנוע יותר, אבל מכוסה ככל שתהיה, דמותה המרשימה גוררת אחריה אינספור מבטים והתלחשויות בקרב יושבי בית הקפה הצפון תל אביבי שבו אנו יושבות. "דווקא פה זה הקהל שהכי אוהב אותי, הם אלה שעוצרים אותי ברחוב ואומרים שהם גאים בי. הפריפריה זה סיפור אחר לגמרי, זה תמיד קללות. הייתי בראש השנה אצל אמא שלי בבית שמש והלכתי לקניות. מישהי קראה לי ורצתה לדבר איתי. דיברנו אבל זה התארך ומיהרתי, אז אמרתי לה שאני צריכה ללכת. היא התחילה להגיד לי 'מי את חושבת שאת, זונה שרמוטה'. אמרתי לה תודה על זה והלכתי. זה קורה לי כל הזמן, רק אתמול נהג מונית ראה אותי ברחוב בדיוק כשהגעתי לאוטו שלי ואמר 'איך השמנת, איך התכערת, איזו מגעילה נהיית'. חייכתי ואמרתי לו 'אני אקח לתשומת ליבי'".

למה לתת למישהו לדבר אלייך ככה?
"לא יודעת מה הוא עבר לפני, אולי הוא קיבל בשורה קשה? כנראה שאני האדם שהקדוש ברוך הניח מולו כדי להוציא עליו את האגרסיות שלו. אם אני אחזיר לו מה זה יעזור? למה שאני אהפוך את הנשמה שלי לשחורה בגללו? אחרי שהיה ראיון איתי ב'7 לילות' התפרסם דו"ח שנאה שהראה שכל שעה בערך מתפרסמות תגובות נגדי. בכיתי מלא, זה מאוד פוגע. היו ימים שלא יצאתי מהבית כי לא בא לי שיראו אותי ברחוב. זה אף פעם לא נעים לשמוע כמה אתה דוחה ומגעיל ושחור ודומה לפחם. זה מרסק, ומי שאומר שלא - משקר. היום אני מסתכלת על טוקבקים ואומרת להם תודה. הכל מאת השם. הייתי צריכה לעבור את זה. תודה לשם. אני לא מעכירה את הנשמה שלי. לאחרונה אני לא רואה אנשים מכוערים בכלל. מבחינתי כולם יפים".  

טהוניה
טהוניה | צילום: ערן אלסטר

למה את חושבת שאת מעוררת כל כך הרבה שנאה?
"בגלל מה שעברתי באח הגדול. השלטתי שם טרור, אני מודה היום. אבל עברו ארבע וחצי שנים, ועדיין אנשים אוהבים לזכור רק את הרע. גם אם הייתי עם שביס ומרצה בשיעורי תורה, עדיין יזכרו את הטהוניה שקיללה וצרחה ולא עשתה חשבון. היום במקרה ראיתי ראיון שהיה לי בחדשות 2 לא מזמן ונכנסתי לטוקבקים. 160 תגובות, רובן רעות ומדברות על איך התנהגתי באח הגדול. הכי מצחיק שאני רואה בתגובות שרוב הטוקבקיסטים מזרחיים, שזו הזיה בעיניי. אתה בא מצפון אפריקה ואני מאפריקה, אבל אנחנו מאותה יבשת נשמה. לאנשים קשה לראות שיקוף של עצמם. אני יכולה לראות אנשים שמתנהגים כמוני ולהגיד 'איזה גועל נפש', אבל האמת היא שאנחנו בדיוק אותו דבר. היום אני כל כך לא רוצה שיעשו לי את זה, שאני משתדלת לא לעשות את זה לאחרים. היום אני סופרת עד עשר. התורה הכניסה בי את השכינה ואת השלום. זה קשה לי, אבל אני מנסה לא לעשות את מה ששנוא עליי. בינתיים זה עובד".

למה במקום להתחזק, לא לנסות כדורים ופסיכולוג?
"קודם כל פסיכולוג עולה כסף, 350 שקלים לשעה. דבר שני, יש פסיכולוג יותר טוב מהשם? גם נמצא איתך כל שנייה ואת יכולה לקבוע מתי שנוח לך ולא מתי שנוח לפסיכולוג".

לתקופה קצרה היא כן קיבלה עזרה מקצועית. זה קרה אחרי התקרית במסעדת מסה במרץ האחרון. בתקשורת דווח על קטטה שפרצה במקום, שבמהלכה נפצעה רובל בראשה אחרי שנזרקה עליה כוס. התקרית עוררה שלל ספקולציות לגבי חלקה של רובל בעניין, והיו אמצעי תקשורת שרמזו שרובל לא הייתה שם במקרה. "הייתה לי תקופה קצרה של כדורים אחרי התקרית הזאת", היא מספרת, "גם הלכתי לפסיכולוגים. הייתי בחרדות ממה שקרה שם. לא יכולתי לצאת יותר. נתנו לי ואבן כדי שאצליח לישון, עד שהתחלתי לחזור למסלול לאט-לאט. הרגשתי שאין לי כלום ולמה אני צריכה בכלל לחיות".

מה קרה שם באמת?
"הייתי במסעדה והייתה קטטה שלא הייתי קשורה אליה, אבל התקשורת ציירה את זה כאילו אני אחראית לזה. הכניסו אותי למלחמות פשע כאלה ואחרות. באיזה קטע? ישבתי לאכול במסעדה ועפה עליי כוס. יצאתי מדממת משם, וכמה זמן אחר כך ואני רואה כתבה אצל גיא פינס שאומרת שאני מעורבת. הם הביאו עדי שקר שאומרים שאני התחלתי את כל המהומה הזו".

למה לא לתבוע במקרה כזה?
"כי את אומרת, תלכי תתבעי על הוצאת דיבה, מגניב. אבל אם מגיעים לפשרה אז בדרך כלל מתנצלים בפנייך ופה נגמר הסיפור. אז מה, תסתכסכי עכשיו עם גיא פינס בשביל סולחה? תעשי את זה רק כדי שהוא יתנצל בפנייך בטלוויזיה? מה עשיתי בזה? גם ככה הייתי שרופה בתעשייה, אז אני אשרוף את עצמי יותר? זה השם שלי אבל זה לא מעניין אף אחד, כי לו יש כוח יותר ממני".

אם הוא יבקש ראיון עכשיו תלכי כרגיל?
"זה עולם מעורבב שקשה לי להיות בו, אבל מצד שני אני אוהבת את זה, אז למה שאני אתן לאותם אנשים ולטוקבקיסטים את הסיפוק ואעזוב? אם השם רוצה שאשאר בתוך התחום הזה, אז זה מה שיהיה, אשאר פה על אפם וחמתם. בכל פעם שאני על המסך או בכתבה או על הבמה, אני רק מוכיחה לכולם שאני עוד חיה ונושמת, ששום דבר לא שובר אותי ואני חזקה".

טהוניה
טהוניה | צילום: ערן אלסטר

הכי קשה לשמור על הצניעות, במיוחד למי שרגילה ללכת לא צנוע

התפנית החשובה בקריירה של רובל הגיעה בתחילת השנה. יחד עם קותי סבג היא מגישה תכנית שבועית ברדיו ירושלים, אבל את התפקיד המשמעותי יותר מבחינתה קיבלה לפני מספר חודשים כשהחלה לשחק בתיאטרון חיפה בהצגה "אנשים טובים" בבימויו של איציק ויינגרטן, עם קאסט מכובד של שחקנים כמו אסי לוי וישי גולן. רובל מגלמת בהצגה את קייט, אישה כהת עור ואמידה שמנסה לעזור לדמותה של אסי לוי החד-הורית אחרי שזו פוטרה מעבודתה. "זו פעם ראשונה שלי בתיאטרון. עשיתי הצגת ילדים, אבל זה אפילו לא קרוב לשם. אני מבינה כמה מדובר במעמד מחייב, מחזיקים מזה עכשיו במינימום אלוהים. חברים שלי אומרים לי, 'את שחקנית תיאטרון, את כבר לא טהוניה'. אבל מה זה אני לא טהוניה? אני טהוניה ואני גם שחקנית בתיאטרון. אני עדיין יוצאת ריאליטי ולא אחת שחלמה ולמדה שלוש שנים להיות שחקנית. התמזל מזלי באמת", היא צוחקת, "מזל שאין יותר מדי שחקניות שחורות בארץ ככה שאין יותר מדי אופציות".

מפריע לך שלצבע העור שלך היה חלק בבחירה?
"אני מסתכלת על הצד הטוב ועל מה אני מרוויחה מזה. אז בחרו אותי כי אני שחורה, סו וואט? הגעתי לשם בכלל דרך מאור זגורי שהמליץ עליי לבמאי. מאור ראה אותי באח הגדול, הוא לא הכיר אותי מעבר, ובאיזו מסיבה הוא ניגש אליי ואמר לי שהדמות של שוגי בעונה השנייה של 'זגורי אימפריה' היא בהשראתי. הוא אמר לי שהוא מעריץ אותי ומטורף עליי. אחר כך גם אשתו חן אמסלם באה אליי ואמרה לי בקטע של צחוק, 'שתדעי שאת נמצאת לי בכל הבית ואני לא יכולה לסבול את זה'. אמרתי לה, 'מה זאת אומרת?', ואז היא אומרת לי, 'את נמצאת לי בטפט במחשב של מאור, בטלפון, יש טהוניה בכל מקום בבית".

טהוניה
טהוניה | צילום: ערן אלסטר

ואיך הגיבו חברי הקאסט של ההצגה לטהוניה מהריאליטי?
"כשהקאסט שמע שאני באה לעשות את קייט הם קצת עיקמו פרצוף ואמרו 'היא לא למדה משחק', ואני יכולה להבין את זה. שאלו איך אני אוכל להשתלט על הדמות אם אני לא מכירה את כל הטכניקות. זה קצת מלחיץ. אני זוכרת שעשיתי את הצגת הילדים לצידה של חנה לסלאו, והיא אמרה לי: 'את לא צריכה להתנצל, את לא תופסת מקום של אף אחד. חובת ההוכחה עליך ואם יש לך את הכישרון הכל טוב'. חוץ מזה, כולם עושים היום ריאליטי, גם אלה שחשבו שהם לא יעשו בחיים והכל בגלל הכסף. אנשים שאמרו שהתכנית הזו והזו מגעילה והיום הם יושבים שם. קצת צבוע. זה מרגיז".

איך באמת הולך עם המשחק?
"זה נורא מעניין וכיף כי את יכולה להיות כל פעם מישהי אחרת. אם אני אהיה מגעילה לא ישפטו אותי כי זו דמות".

ההודעה שהתקבלה להצגה הגיעה אליה במה שנשמע כמו חופשה מהגיהינום. "הייתי במיקונוס, וכשחזרתי לחדר במלון גיליתי ששברו את הזכוכיות של החלון במרפסת וגנבו לי הכל: בגדי ים, בגדים, תיקים יוקרתיים, בשמים, כסף. עקרו לי את הכספת מהקיר. הייתי בהלם וחשבתי שאם הייתי בחדר בטח הפורץ היה תופס זכוכית ועורף לי את הראש. החלטתי שאני רוצה ללכת לשתות כדי לשכוח מהכל והודיתי לבורא עולם, גם על מה שנלקח ממני, ואז קיבלתי טלפון שאני בהצגה. הקדוש ברוך הוא שלח משהו חדש".

טהוניה מתוך ההצגה אנשים טובים
"מחזיקים משחקני תיאטרון מינימום אלוהים". טהוניה מתוך ההצגה אנשים טובים בתיאטרון חיפה | צילום: באדיבות תאטרון חיפה

מה הכי קשה לך בהתחזקות?
"
שתי המידות הכי קשות בעולם הזה הן הצניעות, במיוחד למי שרגילה ללכת לא צנוע, ומידת לשון הרע. כי מספיק שתהיי ליד מישהו שמדבר לידך ותשמעי, אז גם את נכשלת. היום לא הייתי מצטלמת עם ביקיני. אני גם יודעת שאני רוצה בית שמנוהל על פי ההלכה. אם פעם הייתי יוצאת עם אתאיסט, היום זה לא יקרה. היום לא אלך עם מישהו שלא שומר שבת, שאין לו יראת שמיים וזיקה לדבר הזה. החלטתי שהשנה, אני מרגישה ויודעת את זה, אני אהיה תחת חופה וקידושין. אני לא יוצאת עם מישהו כרגע, אבל מחשבה יוצרת מציאות. כילדה הייתי רואה גיא פינס והייתי אומרת 'אני אהיה שם'. אני חושבת שברגע שאת מציבה לעצמך מטרה, את תשיגי אותה. אני מתפללת לאלוהים ואומרת לו 'אבא, אני רוצה את הזיווג שלי'. אם זה יקרה אז בלי נדר הבטחתי לו שאני אהיה כל שבת עם כיסוי ראש".

כמה השפעה יש לרב שלך על חייך?
"אני נוסעת לרב נתנאל שריקי בנתיבות כל חודש. הוא מכוון אותי ועונה לי על שאלות. נניח עכשיו אני בחיפוש דירה כי הדירה הנוכחית שאני שוכרת ברמת גן היא במספר 24, והמספר שלי הוא שלוש וזה לא טוב מבחינה אנרגטית. הרב עלה על זה בלי שאני אגיד לו בכלל את המספר. הוא אמר לי שכשאמצא דירה לדבר איתו, ולפני כמה שבועות ראיתי דירה בראשון לציון בול עם מספרים טובים בשבילי אז התקשרתי ואמרתי לו מה המספרים. הוא אמר שזו לא דירה טובה ושאמשיך לחפש. לא לקחתי אותה בגלל זה. חוץ מזה הוא נותן לי לפעמים מטלות מסוימות, כמו להדליק 40 יום נר לרב כזה או אחר שנפטר".

טהוניה
טהוניה | צילום: ערן אלסטר

בכל הקשור לעתידה, רובל לא סומכת רק על תפילות ורבנים - היא לומדת משפטים בקרייה האקדמית אונו כבר שנה שלישית. "זה עולם מעניין מאוד ויש לי הרגשה פנימית שזה מה שאני אעשה בסוף. אני מקווה שהשם ייתן לי לעסוק באזורים שאני באמת רוצה, שזה הסנגוריה הציבורית".

מתחזקת או לא, רובל עדיין לא מהססת להגיד את דעותיה הפוליטיות והחברתיות. "אני חושבת שאי אפשר להניח את הכל על השם ולא לעשות כלום. הממשלה הזו מתנהלת בצורה בזויה. השחיתות הזו מוציאה אותי מדעתי. לראות ששר הפנים יושב בכלא על פשע שהוא עשה ומחזירים אותו לתפקיד, זה לא הגיוני. לראות שאבא שלי הנכה מקבל 1,800 שקלים בחודש זה לא הגיוני. שניצולי שואה לא יכולים לקנות תרופות. זו נעשית מדינה של עשירים ואני לא מקבלת את זה. ביבי צריך לעוף מהשלטון. שכל אחד יהיה ראש ממשלה, רק לא הוא".

ממערכת ערב טוב עם גיא פינס נמסר: "עדי ראייה תיארו בתוכנית את מהלך הקטטה ההמונית במסעדת מסה בה נכחה הדוגמנית זוכת האח הגדול. לא נאמר שטהוניה אשמה באירוע אלא רק שנפגעה ונזקקה לטיפול רפואי, בליווי סרטון שתיעד אותה. במקום להאשים את התקשורת שממנה היא לא נוהגת להתנזר, חבל שעל פניותינו אליה במהלך אותו היום לקבלת תגובתה וגרסתה לאירוע היא לא טרחה להשיב, והן מתועדות אצלנו".

מסוכנות ADD, מפיקת "היחידה", בחרו שלא להגיב.

צילום: ערן אלסטר | סטיילינג וביוטי: גילי אלגבי במוצרי סמאשבוקס ולייבל m | ע. סטיילינג: חן לי ביטון | ע. ביוטי טל משאן | בגדים: חצאית: TOPSHOP, זקט: אלכסנדר וונג לפקטורי 54, חלוק: נטע אפרתי, תכשיטים: סאגא רביבו, גולף: לוק לייק, זקט פרווה: ZARA, חולצה: TOPSHOP, טופ נוצות: עדן אהרון.