אורי פפר בהחלט לא מתגעגע לימיו הפרועים כרווק הולל, להפך, הבחור נמצא במקום הכי טוב שהוא היה בו אי פעם, כאיש משפחה מסור ואב לשתי ילדות קטנות. זה לא אומר כמובן, שלפעמים אין התרפקות קלה על הימים ההם. "כשאתה רווק אתה מרשה לעצמך דברים כי אין לך אחריות על אף אחד חוץ מעצמך, אז הקשת שלך היא כזאת רחבה לעשות מה שאתה רוצה. ואז אתה מכניס אישה ואז אתה מכניס וילדה ועוד ילדה", מסביר פפר (39) את השינוי בחייו בראיון מיוחד לתוכנית "הצגה ראשונה" (שבת, 18:55). "זה לא אומר שהשתנתי, פשוט יש לי אחריות אחרת. אני לא יכול לחזור הביתה גמור בחמש בבוקר ולהתעורר ולתפקד עם הילדה עם שעתיים של שינה. זה קשה".

הוא יליד ירושלים, גדל בגבעה הצרפתית, שירת בצבא, בהתחלה בגולני ואחר כך בגלי צה"ל. כשהשתחרר טס לניו יורק ללמוד משחק בסטודיו של לי שטרסברג והשתלב בכמה תפקידים בסדרות טלוויזיה וסרטים, ובעיקר בפרסומות.

אחרי הלימודים התקבל לתיאטרון האקרובטיקה המפורסם "לה גאוורדה" וגם משם יש לו המון זיכרונות. "זה הרגיש לי כמו הסדרה תהילה. אנשים רוקדים, מתאמנים ומדברים. כל המפורסמים באו להופעה. דמי מור ממש השתגעה מהמופע. הרמתי אותה באוויר והתחלתי לחרמן אותה קצת. פתחתי לה את החולצה קצת וזה. לאחר מכן היא באה למפיקים ואמרה להם 'מאוד נהניתי אבל ההוא השתולל קצת'".

בגיל 24 חתך פפר ללוס אנג'לס ולא ממש הצליח להשאיר חותם בתחום הקולנוע, אבל כן הפך לכוכב פרסומות מבוקש. אחרי שחזר חזרה ארצה והפך לשחקן מועסק, הפך לאחד הרווקים הכי מבוקשים בביצה, ולא חסך בחיי הוללות. "מצאתי את עצמי שלושה חודשים בתל אביב ואמרתי לעצמי שאמריקה זה פה, השתגעתי, מה אני עושה שם. מה הולך פה בלילה וביום. זה טלטל אותי לחלוטין. שאלתי את עצמי מה עושים עם זה".

חתונה יעל גולדמן ואורי פפר (צילום: אורי אליהו)
ביום חתונתם. חזה את זה מראש | צילום: אורי אליהו

פפר, שמככב בסרט המדובר "מעל הגבעה" לצד מוני מושונוב שעולה השבוע לאקרנים, נחשב לאחד השחקנים הכי מבוקשים בתעשייה, מאז חזר ארצה. את ההיכרות המאסיבית שלו עם אתרי הרכילות ערך אחרי שנישא לפי כחמש שנים ליעל גולדמן, הדוגמנית והמגישה החיננית. פוואר קאפול שהניב כבר הורות לשתי ילדות קטנות- עמנואל ותהילה.

מה אורי פפר של פעם היה אומר לזה של היום?
"הצלחת, הצלחת. שנים היה לי קוף על הגב שתמיד ליווה אותי- הבדידות. יעל גירשה לי את הקוף הזה. מספיק לי רק לחשוב על המקום שהייתי בו ולהגיד איזה כיף שאני כאן".

"פגשתי את אורי אמרתי לו אהלן נעים מאוד", מצטרפת גולדמן לשיחה, "ואז הוא לחש לי באוזן ואמר לי שאנחנו הולכים להתחתן. סיפור שהיה כך היה".

זוכרים את כל הכותרות שאמרו שאין סיכוי שזה יצליח?
גולדמן: "אני זוכרת. אמרו לי פפר, בשום פנים ואופן".
פפר: "אני לא מבין למה".
גולדמן: "חיבור של שני אנשים בסופו של ערב זה מה שמחזיק אותם, זה משפחה ודברים הרבה יותר חזקים מהמקום שהתאהבנו".

תארו לי למשל את השבוע האחרון בחייכם כהורים.
פפר:
"לא ישנים. להיות חסר שינה ולהתעורר כל שעה זה קושי ממשי. גם להתמודד אחד עם השני, מי יקום עכשיו אתה או אני. יעל הרבה יותר טובה בזה ממני".
גולדמן: "בכנות, הוא האבא הכי טוב שאני מכירה. לא יכולתי לדמיין כזה דבר. זה בא לו מאוד מאוד טבעי ובלתי אמצעי".

אם היית יכול לבקש מדג זהב משאלה עכשיו?
"הייתי מבקש להמשיך להגשים ולעשות עוד ממה שיש".

מאיה דגן, רותם סלע, יעל גולדמן, אורי פפר, גל גדות (צילום: צ'ינו פפראצי)
בהשקת סרטו החדש השבוע | צילום: צ'ינו פפראצי

הכתבה המלאה תשודר ב"הצגה ראשונה", שבת 18:55.

>> לכל כתבות המגזין