ביום שישי הקרוב תסיים מאיה בוסקילה את המסע שלה בתכנית "משפחה בהופעה" שתגיע לגמר הגדול שלה, כשבין לבין היא עסוקה גם במחזמר חדש ("נסיך מצרים"), אלבום טרי, וכמובן, היא לא מפסיקה לרגע לתפקד כאמא במשרה מלאה לבנה הקטן לני.

למרות עיסוקיה הרבים, מצאה בוסקילה כמה דקות פנויות כדי להגיע לתכניתם החדשה של עינת ארליך ואסף אטדגי, "הבילויים", כדי לספר מעט על השנה העמוסה בחייה. "אני מגיעה לכאן אחרי חזרות למחזמר החדש שלי, ואחרי ששנתיים ישבתי בבית וגידלתי את לני", מספרת בוסקילה, "אני עושה את הכל בתשוקה מטורפת ורעב גדול כרגע. כל מי שמכיר אותי יודע שאני חולת עבודה", היא מספרת בזמן שאטדגי, חבר קרוב של בוסקילה, יושב מולה ומסכים עם כל מילה.

מאיה בוסקילה (צילום: יחסי ציבור "גו אנדר")
לחיי החיים החדשים שלה | צילום: יחסי ציבור "גו אנדר"
אחרי שהופתעה מהחלטתו של אטדגי להתחתן בפעם השנייה, והאחרון החזיר לה באותה המטבע ("גם את תתחתני שוב, את הכי אשת משפחה שישי"), סיפרה בוסיקלה על המחזמר החדש בו היא מככבת: "זה מחזמר עם פסקול מושלם ואני שרה שם לא מעט. אנחנו מספרים את סיפורו המרתק של משה, ויחד איתי מופיעים על הבמה רינת גבאי, גיא זוארץ, מיקי קם ועוד רבים וטובים. יש לנו אחלה קאסט וזה ממלא אותי אושר".

עוד בהבילויים:

פרויקט נוסף בו לקחה בוסקילה חלק השנה והיה זה שהחזיר אותה לקדמת הבמה, היה כאמור "משפחה בהופעה", ריאליטי המשפחות של 24, בו הופיעה לצדו של שמעון בוסקילה, בן דודה. "יש ביני לבין שמעון המון אהבה, אבל כזו שהולכת על חבל דק", היא מתוודה, "הייתה עונה לא קלה ומאוד מאתגרת, אבל לעבוד לצד שמעון זה מפרה בטירוף. זה מדהים שיש מישהו לידך שלא תמיד מסכים איתך וזה מוציא ממך המון דברים טובים", היא מספרת על חילוקי הדעות שליוו את הבוסקילות לאורך כל העונה.

הפרויקט האחרון עליו הסכימה להרחיב בוסקילה, ובאהבה רבה, היה הדיסק שהוציאה לאחרונה, ממנו יצאו כבר שני סינגלים. "השירים החדשים שלי מאוד בוגרים ומראים שאני כבר לא מפחדת מהפחד, ולא מפחדת לגעת בדברים שפעם חששתי מהם. שום דבר לא בא לי מעולם בקלות ותמיד יש לי דרמות בחיים, זה כל הזמן מחנך אותי, אבל אלו החיים כנראה, ואני מקבלת אותם באהבה".

"הבילויים": א'-ד', 12:00-16:00, ערוץ 24