היידי קלום בטקס פרסי אמטיוי (צילום: Ian Gavan, GettyImages IL)
היידי בשמלה חושפנית טיפוסית | צילום: Ian Gavan, GettyImages IL

הוליווד עדיין מאמינה באהבת אמת, מסתבר. תשכחו מהקומדיות הרומנטיות שהיא מנפיקה מדי שנה או עלילות ה"יעשו את זה או לא" שאפשר למצוא בכל סדרת טלוויזיה – ותציצו במקום זאת בצהובונים. סמכו עלינו – בין תמונה של פטמה סוררת ושמועה על כוכב שיצא מהארון, סביר להניח שתמצאו שם לפחות צילום פפראצי אחד של זוג הוליוודי מאוהב, שבדיוק מבלה חופשה במיאמי או מוציא את הילדה מחוג קראטה.

ערוץ הרכילות המוביל בישראל גם בפייסבוק - עשו לנו לייק 

היידי קלום (39) וסיל (50) היו עד לא מזמן זוג שכזה. ממש לא מזמן, למעשה: באוגוסט 2011 עוד זכינו לראות תמונות של השניים נופשים בסרדיניה יחד עם בתה של קלום, לני (8), וילדיהם המשותפים הנרי (7), ג'ונה (6) ולו (3), ולא מפסיקים להפגין את חיבתם זה כלפי זו מול מצלמות הפפראצי.

מערכת היחסים הזו הסעירה את עולם הזוהר מהרגע הראשון, ולא בכדי. דוגמנית על גרמנייה שמככבת על מסלולי התצוגות ובקטלוגים של "ויקטוריה'ס סיקרט" מתחילה לצאת עם זמר בריטי ממוצא ניגרי בעודה נושאת ברחמה את בתו של גבר אחר הם חומר לטלנובלה שלמה. אבל למרות הנסיבות המפתיעות שבהן הכירו, היה נראה כי מאותו הרגע הם היו פשוט בלתי נפרדים.

היידי וסיל הפכו למותג – הם הגיעו יחד לכל האירועים והצטלמו בשמחה על השטיח האדום, התחפשו בתחפושות זוגיות מרהיבות בכל הלווין והקפידו לחדש את הנדרים שלהם מדי שנה. אבל הפלא הגדול במערכת היחסים שלהם – מלבד יכולתה המרשימה של קלום לחזור לגזרה אחרי כל לידה מחדש – היה הלהט, שגם אחרי כמעט שבע שנות נישואים נותר כשהיה. או לפחות, כך היה נדמה.

היידי קלום וסיל בתקופות יפות (צילום: Larry Busacca, GettyImages IL)
עם סיל. מותו של מותג | צילום: Larry Busacca, GettyImages IL

אלא שארבעה חודשים בלבד לאחר פרסום התמונות האופטימיות מהחופשה שלהם, האידיליה של היידי וסיל התרסקה לרסיסים קטנים – והתקשורת מצאה את עצמה פעורת פה מול אחת הפרידות המפתיעות בהוליווד.
למרות שזוגות מפורסמים רבים פירקו את החבילה ב-2012, ביניהם ג'וני דפ ובת הזוג ונסה פאראדי או טום קרוז וקייטי הולמס, הפרידה של היידי וסיל גרמה ללא מעט לסתות להישמט. בניגוד לדפ ופאראדי, שעל פי השמועות חיו בנפרד חודשים לפני הפרידה הרשמית, או קרוז והולמס שנישואיהם היו בדיחה תקשורתית ידועה, סיל והיידי נראו כמו הדבר האמיתי. האם "הדבר האמיתי" באמת קיים כשזה מגיעי לנישואי סלבריטאים? כאמור, הוליווד מתעקשת להאמין שכן.

סיל: "מעדיף שהייתה מחכה עם הניאוף"

באופן טבעי, התקשורת ניסתה למצוא מיד אשמים בפרידה. בעוד שהשניים שמרו על איפול ולא חשפו פרטים, היו מגזיני רכילות כמו צהובון ה"סטאר" שטענו כי הפרידה הגיעה בעקבות עברו הפלילי של סיל ונטייתו להתפרצויות זעם. מקור למגזין טען בפברואר שהמזג החם של סיל הביא להיתקלויות עם החוק, כולל "ייבוא סמים ושידול לזנות", בעוד שלהיידי לא היה מושג. "היא הייתה המומה לגלות שסיל חי חיים כפולים. הולך להיות הרבה בלגן ביניהם", טען אז המקור. המגזין אף טען שקלום מנסה להשיג משמורת בלעדית על הילדים, כיוון ש"היא מאמינה שסגנון החיים שלו והעניינים הפליליים שלו לא מהווים סביבה מתאימה לילדיהם".

היידי קלום וביל בים (צילום: Photopunto / Splash News, Splash news)
בימים יפים עם סיל. לא באמת ברור מה קרה שם | צילום: Photopunto / Splash News, Splash news

הדיווחים הללו התבררו כלא נכונים, כשסיל השתפך על אשתו לשעבר בכל תוכנית שאליה הגיע לקדם את אלבומו החדש. "הדבר שבו אני גאה יותר מכל באישה הנפלאה הזו שאיתה התחתנתי, ואני באמת מתכוון לכך בכל ליבי, הוא שהיא העניקה לי ארבע מתנות מדהימות, ארבעה ילדים יפים", אמר לאלן דג'נרס. "היא עדיין, לדעתי, האישה הנפלאה ביותר בעולם. אנחנו עדיין אוהבים מאוד אחד את השנייה. לומר שאף אחד מאיתנו לא מתאבל יהיה שקר, ואני לא מתבייש לומר זאת".

כשנשאל איך הם מצליחים לעשות זאת בלי להיגרר לריבים פומביים, הוא ענה שזו לא דרכם. "מה שצריך לעשות בסיטואציה כזאת הוא פשוט להישאר תרבותי ומכובד, לשמור על מקצועיות ולהבין שאנחנו לא האנשים היחידים על הכוכב הזה שעוברים דבר שכזה", אמר בביטחון.

אלא שחודשים ספורים לאחר מכן, הזמר כבר השמיע ניגון אחר לגמרי. בספטמבר פורסמו תמונות של קלום בחברתו של מרטין קריסטן, שומר הראש שעבד עם המשפחה בארבע השנים האחרונות, כשהם מחובקים בזמן חופשה רומנטית בסרדיניה – אותו יעד שבו בילו סיל והיידי יחד רק שנה אחת לפני כן, ונראו חסרי דאגות.
אותו מזג חם, שכבר גרם לסיל לתקוף באלימות צלמי פפראצי פעמים ספורות בעבר, הוביל אותו להתבטאויות קשות נגד גרושתו מול המצלמות. "אני אהיה כנה – אם יש מישהו אחר בחייהם, אני כבר מעדיף שזה יהיה אדם מוכר. אני מניח שהדבר היחיד שהייתי מעדיף הוא ש... אני מניח שלא ציפיתי לזה ממנו, הייתי מעדיף שהיידי תראה קצת יותר איפוק ולפחות תחכה עד שניפרד לפני שתתחיל לנאוף עם צוות העובדים, כפי שקרה. אבל אני מניח שעכשיו יש לכם את כל התשובות שחיפשתם בשבעת החודשים האחרונים".

היה זה בדיוק כתב האישום שחיפשה התקשורת במשך חודשים ארוכים, והאצבע המאשימה הופנתה מיד כלפי קלום הנואפת. לא עזרו הטענות שלה בראיון לקייטי קוריק, כשסיפרה שהרומן בינה ובין שומר הראש רק התחיל. כשקוריק שאלה אותה אם הדברים כבר הבשילו למערכת יחסים אמיתית, קלום התחמקה ואמרה "אני לא יודעת אם אני יכולה לקרוא לזה כך". נציגיה הגיבו בשמה על התקרית ואמרו כי "עצוב שסיל צריך להתדרדר להתנהגות כזו, ולהפיץ שקרים על אם ילדיו". אבל זה היה מעט מדי, מאוחר מדי – הציבור והתקשורת כבר מצאו שעירה לעזאזל.

היידי קלום ושומר הראש רצים (צילום: noon)
עם שומר הראש שהפך לבן זוג. שותף לבגידה | צילום: noon

בניגוד לגרושה הטרייה ג'ניפר לופז (43), שהצטיירה בתקשורת בעיקר כקוגרית סקסית שחוגגת עצמאות בתחילת העשור החמישי לחייה לאחר שהחלה לצאת עם רקדן שגילו מחצית מגילה, קלום הפכה בבת אחת לילדה הכי פחות מקובלת בכיתה, שלא לומר הכי מושמצת.

אלא שדוגמנית העל הגרמנייה, שחולשת בשנים האחרונות על הריאליטי המצליח "פרויקט מסלול" ומצלמת בימים אלה עוד עונה של "הטופ מודל הבאה של גרמניה", לא ממש מוטרדת ממטחי הנאצות שמופנים אליה, מאחורי הגב ובפומבי, מאז שהחלה לצאת בגלוי עם קריסטן. שנה בדיוק לאחר שהכריזה על הפרידה מסיל, קלום לא מוכנה לקבל רחמים מאף אחד, ובטח שלא לרחם על עצמה.

"אנשים אומרים, 'או לא, כמה נורא לעבור גירושים'. האם איחלתי למשפחתי לעבור דבר כזה? לא. אבל כולם בריאים, אנחנו ממשיכים הלאה בחיינו", אמרה לאחרונה בראיון ל"מארי קלייר". אל תטעו – לא מדובר בדיפלומטיה ההוליוודית והניסוחים המצוחצחים שהתרגלנו לקבל מכוכבים ש"נחשפים" בראיונות. קלום לא חוששת לחשוף את נימי נפשה ואת הפצעים שלה באמת – אבל כשהיא עושה את זה, מגלים עד כמה באמת לא אכפת לה מה חושבים עליה.

זה לא מפריע לקולגות שלה בטלוויזיה להשתלח בה שוב ושוב, ולא רק בהומור. מנחת הטוק שואו וונדי וויליאמס פתחה לפני כשלושה חודשים את הפה על קלום במונולוג זועם, ואפילו השוותה את הדוגמנית לבעלה הבוגדני של סנדרה בולוק, שנאף מאחורי גבה עם כוכבניות פורנו מקועקעות.

"הוא עבד עם היידי במשפחה במשך ארבע שנים", אמרה על קריסטן, בהתייחס לטענותיה של קלום שמדובר ברומן שהחל רק בקיץ. "סיל, אתה יודע מה זה אומר – ולא רק כשהיית מחוץ לעיר. אני לא חושבת שזו מערכת יחסים חדשה, אתם כן?"

היידי קלום על השטיח האדום בגלובוס הזהב (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
המשיכה הלאה מהר מאוד | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

"כואב לי לדווח על סיפורים כאלה כשהאישה במקרה הזה, לדעתי, היא האשמה", המשיכה וויליאמס ופנתה לסיל דרך מסך הטלוויזיה: "אתה לא יכול לתת לכספים להיעלם בגירושים. אני לא יודעת כמה אתה שווה, אבל היא שווה יותר. אתה צריך לדרוש חצי! אתה צריך למצוא חברה חדשה. מישהי צעירה, לוהטת עם עתיד ארוך בדוגמנות, ופורייה מאוד".

גם בתוכנית "משטרת האופנה" של ערוץ E! צלבו את קלום בלי להסתיר את הקשר בין דעותיהם על הסטיילינג ה"מתדרדר" שלה לחייה האישיים. "היא הייתה לבושה כל כך יפה כשהיא הייתה עם סיל, אבל ברגע שהם נפרדו הסטייל שלה נשטף באסלה כמו ארוחה מקסיקנית", אמרה ג'ואן ריברס בתוכנית. "אנחנו יודעים מה יש לך, את היידי קלום. תתחילי להתלבש יותר אלגנטי עכשיו. תתחילי להיות אישה", הוסיפה קלי אוסבורן.
כשהסטייליסט בראד גורצקי העיר שקלום מתלבשת יותר מדי סקסי, כמו כל אישה רווקה שיוצאת לשוק, ענתה ריברס: "היא מתלבשת יותר מדי סקסי ואני מרחמת על סיל. הוא צריך להיות אסיר תודה שכשהכלבה הגרמנייה הזו הראתה לו את הדלת, זו לא הייתה הדלת של המשרפה שלה". אותה ריברס צייצה בטוויטר שלה לפני כמה חודשים: "היידי קלום השיקה קו בגדי תינוקות וילדים שנקרא 'ממש טעים', שזה גם הכינוי שהיא נתנה לתחת של שומר הראש שלה".

אך בעוד שהיה ברור לכל כי הסיבה לפרידה הייתה הרומן של קלום עם קריסטן, היה זה דווקא סיל שהתקפל במהירות ומיהר לנסות לטהר את שמה של אשתו. "סיל מבקש להבהיר שהוא לא ניסה לרמוז שאשתו בגדה בו בזמן שהיו יחד, אלא רק להצביע על העובדה שהגירושים שלהם עדיין לא נחתמו באופן סופי ושהם עדיין נשואים באופן חוקי", אמר היחצ"ן שלו. מקורב לזמר הוסיף כי צלמי הפפראצי "עטו עליו ונדבקו לו לפרצוף. הוא היה מותש. זו הסיבה שבגללה הוא מבקש להבהיר את דבריו. הוא לא רוצה שיהפכו אותו לאיש הרע עכשיו. הוא תמיד אהב וכיבד את היידי".

קלום, מצידה, לא ממש חיכתה להתנצלות של בעלה בנפרד. דווקא הפיכתה לרעה בסיפור שחררה אותה מהצורך לתת דין וחשבון לכולם, והיא החלה לחיות את חייה החדשים כרווקה. חשבון הטוויטר שלה שחרר עוד ועוד תמונות שלה בביקיני ונטולת חלק עליון, משתזפת בשמש ונהנית ממערכת היחסים החדשה בחייה. "אני מאוהבת!" היא הכריזה בראיון למגזין הגרמני "Bunte ". האישור היחיד שהייתה צריכה בחייה לרומן החדש היה זה שנתנו לה ילדיה, שגדלו לצד קריסטן ולמדו לאהוב אותו עוד לפני שידעו שמדובר באיש שיחליף את אביהם.
"הם אוהבים אותו מאוד. זו אחת הסיבות שבגללן אני כל כך מחבבת אותו", אמרה קלום באותו ראיון. "הוא עוזר לי כבר ארבע שנים, והוא מטפל נפלא בילדים. הוא משחק איתם, הוא מגן עליהם. הם בוטחים בו". לקייטי קוריק היא אמרה: "אני סומכת עליו עם חייהם של ילדיי. הוא גבר נהדר, ופשוט יצא לנו להכיר אחד את השני באופן שונה לגמרי".

היידי קלום מנחה את פרוייקט מסלול (צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL)
מנחה את "פרויקט מסלול". תפקיד חייה | צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL

באותה נשימה כנה היא פתחה את הפה גם על סיל, וסיפרה: "אני לא יודעת אם אנחנו החברים הכי טובים כרגע, במיוחד בגלל כל הדברים שהוא אמר. זה תהליך. צריך לעבור את זה יום אחד בכל פעם. זה קשה בעיקר כשאתה נמצא בעין הציבור. אנשים תמיד יבחנו אותך מקרוב וכל מה שאתה עושה, והם לא תמיד רואים בדיוק את הדברים כפי שהם. לא תמיד חשוב לי לתקן כל שמועה שמופצת. אני מתמקדת בלהמשיך קדימה".

אוהבת להתפשט ולעשות סקס פראי עם צעירים בני 25

"להמשיך קדימה", בעולמה של קלום, אומר להמשיך ולהתלבש בשמלות חושפניות וצמודות – כמו השמלה הא-סימטרית של אלכסנדר ווטיה שלבשה לטקס גלובוס הזהב, למשל – או להתפשט על דפי מגזינים. בראיון ל"מארי קלייר" היא צוטטה כשהיא מציעה לקוראים "להתחפש במיטה ולעשות דברים מחוץ לנורמה", ולהראות לפרטנר שלהם שהם בעניין של "סקס פראי ומטורף".

"אני יכולה להבין למה נשים נמשכות לגברים צעירים יותר, כי האמת היא שככל שגברים מתבגרים, הגזרה שלהם משתנה. גברים צעירים מתאמנים יותר, וכשהבגדים יורדים זה כיף להסתכל על גוף שרירי וסקסי. אבל אני ריאלית. אני כמעט בת 40, אני לא חושבת שאוכל להתעורר לצד בחור בן 25".

גם את הנטייה שלה להתפשט בכל הזדמנות היא הסבירה בפשטות בראיון שנתנה השבוע למגזין "אושן דרייב": "כשיש לך גוף טוב, צלמים תמיד אומרים 'בואי תורידי את זה, ואולי נוריד גם את זה'. את יכולה למצוא את עצמך לובשת מעט מאוד בגדים. את צריכה להיות זהירה וחזקה כשאת אומרת לא, במיוחד כשאת צעירה ולבדך. לא כולם דואגים לאינטרסים שלך". המפתח, בעיניה, הוא לשלוט בסיטואציה: "למדתי לא לפחד. כשאת צעירה ויפה, אסור לך להיות שברירית. לא שהייתי פוגעת במישהו כדי להגיע לפסגה, אבל את חייבת לדאוג לעצמך ולשמור על הגב שלך".

היידי קלום טופלס
אף פעם לא התביישה מהצלמים

נראה שקלום עושה הכל חוץ מלפחד לאחרונה. מי שהספיקה להתגרש בחייה גם ממעצב השיער ריק פיפינו אחרי חמש שנות נישואים, לא ממהרת לכתוב נדרים לגבר החדש בחייה. "אני לא חושבת שאתחתן שוב. לא", אמרה ל"מארי קלייר". "רציתי לשמר את הזיכרון של החתונה שלנו בכל שנה, ומשום כך חשבתי שיהיה כיף להתחתן שוב ושוב. אבל אני לא חושבת שזה כל כך חשוב. אני לא כועסת על כלום, אבל אני לא חושבת שאעשה זאת. אולי אם אהיה עם מישהו 15 או 20 שנה, ונתחתן כשנהיה מבוגרים פשוט בשביל הכיף שבעניין".

בין אם מדובר בהצגה ובין אם היא אומרת את הדברים כפי שהם, נדמה שהיידי קלום לא מוכנה שישימו אותה בתבנית. תקראו לה כלבה גרמנייה, נאצית או נואפת, אבל היא לא מתכוונת להפסיק לרקוד על שולחנות, להשתזף טופלס ולהטריף את ג'ואן ריברס בתלבושות צמודות וסקסיות.

"סיל המשיך הלאה וגם אני, וזה מאוד קשה כשאתה מתחיל לצאת עם מישהו שוב", היא אמרה באותו ראיון לקייטי קוריק. "זה קשה כשכולם בוחנים אותך. זה כאילו אין לך הזדמנות אמיתית במובן מסוים, ואני כן רוצה לצאת לדייטים שוב. אני עוד לא בת 40. אני אפילו לא יודעת לאן זה יתגלגל מכאן".

היידי קלום טופלס (צילום: Splashnews)
אל תבנו על חתונה נוספת | צילום: Splashnews
>> לכל כתבות המגזין