היה קשה, אבל צפיתי שוב במופע האימים של חברת הכנסת מירי רגב באולפן שישי האחרון. אחרי שעברה לי הבחילה, הצלחתי לעשות רשימה של דברים שהצלחתי ללמוד ממנה.         

ארגוני השמאל מחרחרי ריב. לעמוד על במה בשוק התקווה ולצעוק 'סרטן'? אנשים קיבלו פרס נובל לשלום על פחות מזה.

הם לא מצליחים. אבל אל דאגה, הגברת רגב כאן  וחבריה כאן בשביל לחמם. אם תשאלו את הזרים ששרפו להם את הדירה השבוע, כנראה שאנחנו בדרך לוואחד ריב.

אפילו שהם הביאו ערבייה. הייתם מאמינים? ערבייה? לשכונה של מירי רגב ועוד ביום שישי? ארגוני השמאל האלה, אין להם אלוהים. ואיפה המשטרה כשצריך אותה?

יש דברים שאנשים מסורתיים לא עושים. להתקשר לתומכים שלהם בערב שישי למשל. עם הסתה וגזענות, מסתבר שלמי שמגדירה את עצמה 'אדם מסורתי', אין בעיה בכלל.

זו גאווה לליכוד שיש אנשים כמו מירי רגב. למה רק לליכוד? זו גאווה לכנסת, למדינת ישראל, לעם היהודי ולעולם כולו (חוץ מערבים, מסתננים וארגוני שמאל מחרחרי ריב.

"מעצר לילה - טראומה נוראית". ח"כ רגב, אר (צילום: חדשות 2)
חברת הכנסת מירי רגב בשבילכם | צילום: חדשות 2

היא ממשיכת דרכו של רבין. עובדה, גם הוא אמר פעם 'סרטן'. זה שמירי רגב עוד לא הייתה רמטכ"ל, שר ביטחון או ראש ממשלה, זה בגלל ארגוני השמאל מחרחרי הריב.

היא חברת כנסת. למקרה שטרם שמתם לב, האישה האיומה הזו היא חברת כנסת. עוד סיבה טובה לרוץ, להתפקד למפלגה, אפילו לליכוד, ולעשות משהו עם הטרוף הזה.  

וחברת כנסת לא צריכה לחשוב פעמיים לפני כל מילה שהיא אומרת. פעם אחת תהרוג אותך?

ובכלל, היא לא דיברה על בני אדם, היא דיברה על תופעה. זה בסדר, כי גם על מירי רגב, דני דנון, מיכאל בן ארי, אלי ישי וכל צבאם, קצת קשה לדבר כמו על בני אדם.

יש כאן מעט מאוד פליטים. אז מה אם בדקו רק 7,000 בקשות למעמד פליט, מתוך 62 אלף איש. בהשוואה לשישה מיליון זה יוצא מעט מאוד.

רק שניים. עובדה. יושב ראש ועדת הפנים כנסת אמר. גם אם הוא לא תמיד צודק, תמיד יש על מי להפיל את האחריות. לבדוק עובדות זה לשמאלנים מחרחרי ריב.

שלושה רבעים מתלמידי היסודי בערד הם סודנים. או קיי, אז אנחנו לא ממש חזקים בחשבון, אבל איך שלא תסתכלי על זה 14 תלמידים זה לא שלושה רבעים מאלפיים ומשהו.

יכול להיות שכולם עזבו. נס. אולי, כמו שהם עזבו את ערד, יום אחד כולם יעזבו גם את דרום תל אביב, בלי אבדות בנפש.

היא אדם חרוץ, מוסרי, ציוני,  יהודי. זה רק אני או שלמילה 'מוסרי'  לא אין מה לחפש בשכונה של מירי רגב?

והיא גם סלב סלב. 'שיחקת אותה עם הסרטן', אמרה לה אחת החברות בכתבה. לרגל ההצלחה אני מאחל לכן לשחק אותה בקרוב גם עם מחלות קשות נוספות.

ארגוני זכויות האדם נגד התיקון לחוק (צילום: חדשות 2)
שחורים הם סרטן | צילום: חדשות 2

מחנות זה כיף. זה עבד בקיץ כשכולם ישבו ברוטשילד עם הילדים והגיטרות. אז למה שלא נארגן לסודנים מחאה חברתית בגבול מצרים. יהיו מקלחות.

זו תופעה מסוכות לחברה הישראלית. אולי היא התכוונה למסתננים אבל אני מרגיש שמירי והחברים הגזענים שלה, הרבה יותר מסוכנים.

ארגוני זכויות האדם הם עוכרי ישראל. בניגוד לחברי כנסת מסיתים, שהם כידוע חסידי אומות העולם (טוב לא כל אומות העולם, רק אלה שאינן מכילות ערבים או שחורים).

יומיים ניקו את הבריכה בגורדון, אחרי ששחו בה מבקשי עבודה. כמה זמן ייקח לנו להתנקות מהגוש המסריח של הגזענות שאת והחברים שלך השארתם כאן?

היא לא מציגה תמונה. רק מצטטת. סתאאם. אף אחד לא באמת ניקה את הבריכה. מירי רק שמעה מישהו מספר משהו למישהו וחוץ מזה, היא בכלל אוהבת ללכת לים.

>> איך הפכה מירי רגב לאישה הכי שנואה בישראל?

>> בטור הקודם שלי: משרד החקלאות רוצה לקרוא את הסמסים שלכם