אני לא חושב שיש סיבה להתרגש מכך שטיילור מלכוב וקים אור אזולאי התייחסו לחיי המין שלהן בתקשורת. סליחה, אני בעצם כן חושב שצריך להתרגש כי מדובר במהלך מבורך, שרק אמור להטיב עם בני נוער שעוקבים אחר צמד הכוכבות. כולנו היינו ילדים, כולנו היינו מתבגרים וכולנו יודעים שאין דבר שעומד בפני הסקרנות בגיל הזה, גם אם זה אומר לחכות לשתיים בלילה כשכל הבית ישן. הלם, הלם, הלם.

התגובות הטרחניות, בעיקר מכיוון הגברים הבוגרים ליאור דואק ובן זיני (מוזר, כשמלכוב הייתה בת 15 זיני לא חשב שנערות לא יכולות לקבל החלטות בעצמן או לנהל מערכות יחסים בוגרות) הגיעו לאחר שבשבוע שעבר פורסמו ראיונות עם מלכוב ("לאשה") ואזולאי ("7 ימים") ובהם הן שיתפו בחוויות שקשורות לסקס עם בני הזוג שלהן. אני אחדד: הן לא סיפרו על התנוחה האהובה עליהן או על פטיש חביב, אלא דווקא חשפו שמרנות מפתיעה - טיילור סיפרה שהיא משתדלת לשמור נידה, וקים אור סיפרה שהיא ובן הזוג הכדורסלן לא שוכבים יומיים לפני משחק. בנוסף, היא סיפרה על הקשר הבריא מאוד שלה עם הוריה, ועל כך שהם מעורבים מהרגע הראשון, כולל קניית קונדומים וגלולות ביחד.

טיילור מלכוב, קים אור אזולאי (צילום: מתוך אינסטגרם)
צילום: מתוך אינסטגרם

נניח לעניין הנידה, שיכול להפוך למחולל בדיחות בקלות, בצד. דואק, זיני ועוד רבים חושבים שכוכבות ילדים – שתיהן בנות 18 אגב - לא צריכות לדבר על החיי המין שלהן בראיונות. למה? כי לא נעים להם לחשוב שאחיות שלהם או ילדות תמימות תיאורטיות כלשהן ייחשפו לזה, וחלילה, יטמאו את אוזניהן - מהיום אמרו משטרת התמימות. חבר'ה, מי מספר להם שכבר ב-2018 הגיל הממוצע לחשיפה לפורנו עמד על גיל שמונה? אז אם הם באמת רוצים לשמור על בני הנוער, אולי כדאי שיקחו לכולם את הסמארטפון ויעבירו אותם ללימוד ביתי.

אלא אם אתם חיים בקהילה דתית סגורה, כולנו יודעים ששום דבר מזה לא אפשרי, ואנחנו די בטוחים שלא דואק, זיני או אף אחד מהטוקבקיסטים יהיו מוכנים לחשוף את היסטוריית הפורנו שלהם, אז בואו נדלג על הזעזוע המזויף - זה העולם שכולנו חיים בו ב-2021. לטוב ולרע. עכשיו השאלה היא אם אתם רוצים להתנהג כאחרוני הבומרים ולהכחיש את השינויים בחברה או שאתם רוצים להוציא את המקסימום ולצמצם את האפשרות לפגיעה באחיות הקטנות והבנות שבשמן אתם מזדעזעים כל כך.

אז במקום לסתום למלכוב או אזולאי את הפה, אולי אתם תשתקו קצת ותקשיבו לאחרים: ככל שכוכבות וכוכבי נוער ידברו באופן פתוח יותר על סקס, קונדומים ושיחות עם ההורים בנושא, ככה הנערים והילדים ייחשפו גם לצד הזה של המטבע. כי לפורנו הם כבר נחשפים בגיל שמונה, זוכרים? אז אם נערה רואה שקים אור אזולאי הולכת עם אבא שלה לקנות קונדומים, והופכת את זה לאקט מגניב, זה יכול לגרום לה גם להרגיש בנוח עם זה ולדבר עם ההורים שלה. מי יודע, אולי גם ייחסכו ממנה ומעוד כמה נערים ונערות טראומות מצלקות לכל החיים.