בס"ד

באוגוסט, לפני בדיוק חצי שנה, העליתי את הבלוג הראשון שלי במאקו. אז בדיוק החלטתי לקחת על עצמי את מידת הצניעות. רק אז הייתי מסוגלת להסתכל לעצמי ולאנשים שמסביבי בעיניים ולהגיד שאני בתהליך של חזרה לעצמי, חזרה בתשובה. מאוד העסיקה אותי השאלה הזו, ממתי אפשר להגיד שאני בתשובה? מהמידה הראשונה שאת לוקחת על עצמך? מהשיעור תורה הראשון?

ניסיתי לחשוב על תחילת התהליך שלי. השיעור הראשון שהלכתי אליו היה של הרב פנגר, עם הדוגמנית חן שילוני ובן הזוג שלה לשעבר, עידו. ביום של הגירושים שלי, נובמבר 2009, עידו התקשר ואמר לי שהוא חושב שאני מוכנה לדבר האמיתי. אני לא יכולה להגיד שכבר אז השתנו החיים שלי, באותו שיעור ראשון, או לפחות לא ידעתי אז שהם כבר השתנו. אבל מאז אותו אוגוסט מדובר הבנתי שאני חייבת לו בהודיה מלאה את הדברים הכי יפים בעולם, שהכיר לי. את הקדוש ברוך הוא, את הרבי נחמן, את הרב שלי, יובל דיין, את עצמי בעקבות זה מחדש, ואת חן, חברה שלי.

חן שילוני ואוריין רייס  (צילום: רפי דלויה)
חן שילוני ואוריין רייס | צילום: רפי דלויה

לפני שבוע דיברו בגיא פינס על הדוגמניות שהלכו לאודישנים לסרט של בראד פיט, ולמרות שדווקא חן צלחה אותם - את שמה לא ציינו. הייתי כל כך גאה בה, על זה שהיא גדלה מדי יום, וכבר לא צריכה שיחצ"ן יכתוב עליה. ואני גאה בעצמי שאני לא נתפסת לבלונד הבוהק שלי, שטוענים שרק בגללו אסור לי להיקרא חוזרת בתשובה.

אמן וכולנו נזכה להיות מונחים במקום שאנחנו שלמים להיות בו.

>> לפוסט הקודם שלי: אלוהים מטורף עלי, אפילו אם אתם לא!
>> רסל: אני חילונית, אבל לעולם לא ארגיש שייכת