בס"ד

לא, זו לא פאה, זה שיער אמיתי - מזה שבועיים אני כבר לא בלונדינית. אלוהים ברא אותי עם שיער חום, שקט וצנוע, והשפע של הפאר הזה, הבלונד הזוהר והזועק והבוהק, בייחוד באורך הזה, איפשר לי להיאחז במשהו שהיה לי קשה לוותר עליו תקופה ארוכה.
עבורי השיער היווה סוג של חבל טבור שחתכתי. כמעט שנה אני בתשובה, והיה לי קשה לשחרר את זה. כשגזרתי את השיער, הרגשתי את זה, הרגשתי שמיליוני עיניים כבר לא מסתכלות עליי. יש משהו בהילה של הבלונד שהוא עוצמתי מאוד.

היה לי מאוד קשה לשחרר את זה, אבל ברוך השם, הוא הציל אותי. בשביל עצמי הייתי נשארת בלונדינית לנצח. אבל זו פעם ראשונה שעשיתי משהו נטו בשביל השם יתברך, כי אני אוהבת אותו, יותר מכל דבר אחר בעולם.

ממש אחרי התספורת ישבתי עם אחותי, שעוברת תהליך מאוד דומה בתשובה. קראנו את הרבי נחמן, ליקוטי מוהר"ן תורה מ"ט חלק ראשון, שם מסבירים שאי אפשר להכיר בעובדת קיומו של אלוהים אלא על ידי קיום המידות. אתה נמצא בהתלהבות של לעבוד את השם, אתה בטוח שזה שלך. אבל זה שייך לו, הוא שם בך את היכולות לבוא לקחת על עצמך עוד ועוד. זה כמו תינוק ששמים לו גלגלי עזר, כדי שיצבור תאוצה ויצבור ביטחון.

חצי שנה רציתי לעשות את זה, מאז הנסיעה לאומן, ולא הצלחתי. השם החליט שדווקא עכשיו, אחרי חודשיים של תחושה של נפילה, הוא פתח לי צוהר. אמן שהוא יפתח גם לכם צוהר.

גם כשכל עולמכם ישתנה - תשתנו עם זה. מקסימום שיקרה , הכל יתהפך לכם. לטובה.

>> לפוסט הקודם: אלוהים מעניש אותי כי התאהבתי בך
>> נטלי דדון: איך אני אמורה לייעץ על זוגיות?

כתובת למשלוח הודעות, שירים בקדושה ודברי תורה לאוריין: makorianreiss@gmail.com