אין תמונה
ניילון נצמד פלוס מחזיק מפתחות במתנה. הקונדום הנשי

הקונדום הנשי, שנולד כבר לפני יותר מחמש-עשרה שנה, זוכה לתחייה מחודשת, באריזה סקסית עם טייטל אקזוטי ובאזז תקשורתי, כאילו רק אתמול עלו על הרעיון. הרעיון עצמו, אגב, לא כל כך מבריק: קונדום שבמקום להתלבש על השמק'לה של הבחור ולתפוס את הזרע הנשפך-לשווא, מוחדר וגינאלית, סוגר עם טבעת גומי את הכניסה לצוואר הרחם, נצמד לדפנות הנרתיק ו – חכו, עכשיו מגיע החלק הכי טוב – מסתיים בטבעת שמשתלשלת החוצה באופן שאמור להגן על השפתיים. נסייניות הגדירו את התחושה כבלון לא מנופח שמשתלשל מהן מטה. איזה כיף שאפשר להסתובב עם זה עד שמונה שעות לפני הסקס!

כמו כל צירוף מילים שמסתיים ב"נשי", הקונדום הנשי מתויג כמוצר מעצים ומסייע, שמרשה לנשים לשמור על גופן ובריאותן, תוך שהוא מעניק להן עצמאות מינית. לא שאני לא בעד האלמנטים האמורים, אלא שמוצר כזה כבר קיים מכבר בשוק – קוראים לו קונדום, הוא תופס פחות מקום בתיק, ואם עקבת אחרי הוראות השימוש הוא גם לא יידבק לך לפנים הירך בהליכה. הרי כשמדובר במין הטרוסקסואלי אנחנו עדיין נהנים מחלוקה אנטומית מובהקת למדי, שבתמיכה של מעט שכל יכולה לרמוז לנו על הדרכים האופטימליות למניעת היריון ומחלות; אז איך לעאזל קרה שזה נראה כמו רעיון המאה לחנוק לנו את הנרתיקים עם ניילון נצמד פלוס מחזיק מפתחות במתנה?

התשובה פשוטה והיא מתבססת על ההנחה שגברים, כל הגברים, בכל הגילאים, הצורות והגדלים הם לא יותר מקופי בונבו ביום רע; שבריאותם או האפשרות להביא איזה ממזר לעולם ממש לא נוגעות להם, ושבאופן כללי הדבר הגרוע ביותר שהם יכולים להעלות על דעתם, יותר מחישמול אנאלי, הוא שיבאסו להם את הזקפה. אי לכך, על הנשים להתאגד ולשמור על עצמן מאותם יצורים חינניים אך מקרטעים התפתחותית, שאיתם הן מעוניינות, למרות הכל, להזדיין.

אין כמו בלון יום הולדת בטוטה

נו באמת. מובן שגברים אינם בשום אופן מגדר נחות אינטקלטואלית, והם מבינים היטב את ההשלכות של מין לא מוגן. עובדה, כבר בימי הביניים הם השכילו לייצר לעצמם קונדומים ממעיים של חיות משק. קשה לי להאמין שהם עושים כמעשה בנג'מין באטן ומתפתחים אחורה. נהפוך הוא; מדובר בחתיכת זינוק בעלייה עבורם – הם כבר בכלל לא צריכים לדאוג לסקס, עכשיו שכולו הועבר רשמית תחת אחריות נשית.

סקס הוא טריטוריה נשית. מי שיש לו חשק להעמיק בתחקיר, שייכנס לחנויות למוצרי אירוטיקה או יחסוך לעצמו את היציאה מהבית וסתם יקליק על אתר פורנו סטרייטי. מי גר בתמונות? נכון, נשים והחברות שלהן. אם צורות חיים זרות ייקלעו לעולמנו וינסו להבין מה הולך פה רק על בסיס מדיה ומוצרי צריכה, הן יסיקו שגברים הולכים לעבודה ונשים עושות סקס. כבר זמן רב שלוק מיני והתנהגות מעוררת חשק הם פחות או יותר חובתה של כל אישה; אז פלא שגם אמצעי המניעה הועברו לאחריותנו הבלעדית, אפילו אם זה סותר כל היגיון פיזי, יקר בטירוף וממש ממש לא נוח לנו?

ב-רור. כי כל המאמץ המיני הזה הוא בכלל לא בשבילנו, והוא מתאים בול לאימאג' המונפץ של גברים דרי ספארי, שקשה להם להסתבך עם כל מה שקשור למין שהוא לא לעשות קדימה-אחורה. הידעתן, למשל, שזה מכבר פותחה גלולה למניעת היריון לגברים? כן, ממש כמו הגלולה לנשים ולמעשה הרבה פחות מזיקה מהאחרונה, מכיוון שהיא קוטלת זרעים, שבניגוד לביציות מיוצרים בעשרת-אלפים כל יום מחדש. מכירות גבר שמשתמש בה? לא, לא חשבתי.

אז הנה מגיע הקונדום הנשי. הוא לא רוצה לשים קונדום? יא אללה, איזו עצמאות נהדרת, רק הרכיבי לעצמך בלון יום הולדת בטוטה והוא יוכל, סליחה, א-ת תוכלי ליהנות. גבירותיי, אנא מכן; איננו משוחררות כמו שהיינו רוצות להאמין, והם בוודאי אינם אסופת הדבילים משוללי ההבנה שהיו רוצים שנדמיין. מה לעשות, זה עולם אכזר שם בחוץ – ומי שלא לוקח אחריות, אין לי אלא לייעץ לו שיישב על שקית של סנפרוסט.

>> לטור הקודם שלי: מי קרא לסקרלט ג'והנסון דאבה?
>> סער סקלי חושב אחרת - האם זה מצדיק את כל תגובות השנאה?