לא הייתי פה הרבה זמן, ואני רוצה לספר לכם מה עובר עליי.
נכנסתי לתכנית טלוויזיה, ל"מ'שתגידי". זה יעלה בסוף יולי. איים רילי אקסייטד אבאוט דאט. אני גם מחכה לתשובות על אודישנים, ויש עוד הרבה דברים.

אני רוצה לדבר על פפראצי ועל גיא פינס וחדשות הבידור וואללה סלבז ועל כל הרכילות שרצה בישראל על ליהיא גרינר. התחלתי להתרגל, אבל מה שהולך פה זה מטורף. הפפראצי מצלם אותי, נותן את זה לכתב, והכתב ממציא סיפור. רוב הדברים שאתם קוראים הם לא נכונים, ואם העובדות נכונות אז הסיפור לא נכון. אם אתם באמת רוצים לדעת ויש לכם שאלות אתם יכולים לכתוב בטוקבקים ואני אענה לכם. למשל, אומרים שיש לי חבר חדש. כולה יצאתי לדייט! גם המציאו לו שם - קוראים לו אסף. אם אתם מכירים את אסף הזה, בבקשה תכירו לי אותו.

אני בן אדם מאוד מפרגן, ואני בטוחה שאתם יודעים את זה כי אתם מכירים אותי מבית האח. אבל כשמראיינים אותי בהשקות ואירועים, תמיד מוציאים אותי לא מפרגנת. הייתי למשל בהשקה של דנה רון, שהיא חברה מאוד טובה שלי ואני מאוד שמחה בשבילה שהיא קיבלה תכנית בוקר. אמרתי את זה בראיון, אבל לא שידרו את כל הפרגון. מה הם שידרו? שאמרתי "תכנית בוקר" ועשיתי פרצוף.

הוציאו אותי גם לא מפרגנת לסיון ועמיר שהם היו ביחד. תודה לאל שכל מי שהיה איתי באח הגדול חבר טוב שלי. כולנו מסתדרים, וכולנו עוברים את מה שאני עוברת. אבל בגלל הכתבים אני צריכה להתקשר ולהתנצל ולהסביר את עצמי, כי אני לא אדם רע ואני לא אוהבת לצאת רע.

>> הפוסט הקודם שלי: אני עדיין אקסייטד!
>> אוריין רייס: כך הפכתי מכוסית לדוסית