חודשים ארוכים ליווינו את הזוגות של "חתונה ממבט ראשון" על המסך. ראינו אותם נפגשים לראשונה מתחת לחופה, נוסעים נרגשים לירח הדבש, עוברים לדירה משותפת, מנסים לבנות קשר זוגי, ואחרי 42 יום - מחליטים מה יעלה בגורל הקשר. עבור ניצן ומנו, מהזוגות האהובים והיציבים בתכנית, זו בכלל לא הייתה שאלה. "לא דיברנו על זה לפני", מספרת ניצן. "היה ברור לשנינו שנישאר ביחד. את פוגשת בן אדם שבעולם הרגיל היית יוצאת איתו לדייט, שאחריו היית צריכה להחליט אם אתם ממשיכים לדייט נוסף. פה זה לא היה. ניקינו את שאלות המחויבות והאגו ונשארנו כדי להתמודד. גם לי וגם למנו היה מאוד ברור שבאנו כדי באמת להשתתף בדבר הזה".

והם אכן השתתפו. ניצן ומנו סיימו את העונה יחד, ונשארו בזוגיות שהפכה לנחמה המתוקה של מדינת ישראל למשך שלושה חודשים נוספים. אחרי שידור פרק ההחלטות בשבת שעברה יצאו ההודעות על הפרידה שוברת הלב של השניים, כולן עם פתח קטן לקאמבק או איחוד שכולם מייחלים לו. אבל החיים, אם שואלים את ניצן, יותר מורכבים מזה.

התחלת את התכנית עם לא מעט פחדים. פחד להתאהב היה אחד מהם?
"אני הרבה יותר מפחדת לא להיות בזוגיות מאשר להיפגע, ואני מעדיפה להיפגע מאשר לא לאהוב. היה לי הרבה ביטחון בזה ששנינו רוצים לבדוק את זה, אבל באופן כללי - כן, זה מפחיד. מפחיד להתאהב ומפחיד להיפגע, אבל הרגשתי שמאוד נקשרתי ודווקא כן רציתי להתאהב. בסופו של דבר הייתה שם אהבה, זה בטוח. מאוד ברור שאנחנו אוהבים אחד את השנייה, אבל התאהבות זה לא משהו שבהכרח קל לייצר בפורמט הזה. הזוגיות נבנית בצורה קצת אחרת, של היקשרות, ואני כן יודעת שאני מאוד קשורה אליו".

ניצן שיק (צילום: שי פרנקו)
סוודר: מנגו | צילום: שי פרנקו

אז איך הזוג הכי אהוב על המסך כבר לא?
"סיימנו את התכנית ביחד, ואז הגיעה פרידה שלא הייתה חד משמעית. יש משהו בזה שהתכנית והצילומים מסתיימים שמייצר רעידת אדמה במערכת היחסים. בצילומים גרנו יחד כי זה מה שקורה בפורמט, אבל ברגע שהצוות הלך משהו בדינמיקה השתנה. פתאום היינו לבד, ואז חזרתי לדירה שלי מתוך מחשבה שאנחנו צריכים רגע להתאפס ולחשוב איך אנחנו רוצים להמשיך את זה. הזוגיות הייתה מאוד אמיתית, אבל במהלך הצילומים היא הייתה בתוך מסגרת והיינו צריכים לייצר מסגרת חדשה. אני התכוננתי לרעידת אדמה".

והיא הגיעה?
"אני חושבת שלמנו הייתה ציפייה שנמריא בדיוק מאיפה שהפסקנו, אבל אני ידעתי שאולי נלך צעד אחורה ושנצטרך להיות חזקים, ופה הייתה איזו התנגשות בציפיות שלנו. לא מיד נפרדנו, לקחנו הפסקה. אני לא חושבת שהייתה לאף אחד מאיתנו כוונה להיפרד, וגם בהפסקה המשכנו להיות בקשר. בסופו של דבר כל אחד מגיע עם השק שלו, וחודש וחצי של סשנים לא בהכרח פותרים הגנות אמיתיות שנבנות במהלך החיים".

לא הצלחתם להשתחרר מהמגננות? זה מה שפירק את הקשר?
"אני חושבת שלא לגמרי הצלחנו להשתחרר מהמגננות, וכן, אם את שואלת אותי, אני חושבת שזה מה שהוביל לזה שאנחנו היום לא ביחד".

ניצן שיק (צילום: שי פרנקו)
ז'קט: מנגו | עגילים: Daniella Capelouto Jewellery | צילום: שי פרנקו

הייתה לך הרגשה שזה לא יחזיק?
"תראי, זה לא שהיה לי ברור שזה זה, אבל היה לי ברור שקורה משהו טוב ששווה לבדוק, ועד עכשיו אני לא בטוחה אם זה כן או לא. נשאר פה משהו לא פתור, אבל היה לנו מספיק זמן להבין ביחד מה אנחנו רוצים. קשה לקבל החלטות כאלה במהלך השידורים, זה מבלבל. אנשים רוצים שנהיה יחד, שולחים לי הודעות כמו 'אם תיפרדו נפסיק להאמין באהבה'. זה מלחיץ, ושנינו רוצים להבין באמת מה אנחנו מרגישים".

ואיך את עם הסוף הזה? נשבר לך הלב?
"במובן מסוים נשבר לי הלב, כי מנו מאוד קרוב אליי. בלעדיו לא הייתי עוברת את זה כמו שעברתי. הוא הוציא ממני חלקים מאוד יפים והוא מאוד יקר לי. אנחנו כרגע לא ביחד ואני מניחה שכל אחד ימשיך לדרכו. עכשיו כשהשידורים נגמרו זה הזמן שלי לפתור את זה, אבל זה לא אומר שזה נפתר ברמה הרגשית. זה רגע לסגור את זה ולפתוח את הלב ואת הראש לדברים חדשים, וזו ההחלטה שלי. הייתי צריכה ללמוד לסגור משהו גם אם יש לי צער עליו".

לא קל.
"אבל את יודעת מה יותר קשה? לא לסגור את זה ולהישאר שם".

ואם הייתי שואלת את מנו?
"אני מאמינה שהוא היה אומר בדיוק את אותו הדבר".

פותחת צ'אקרה

מהרגע הראשון שניצן שיק (34) הופיעה על המסך, היה ברור שהיא לא מהזן הקלאסי שמגיע להכיר חתן תחת החופה. היא הייתה מהוססת, מודעת למצלמות שסביבה, שקלה מילים; היא לא מיהרה לשפוך את ליבה, וגם ספגה על זה לא מעט ביקורת. "בחיים לא חשבתי שאלך ל'חתונמי'. זה היה הדבר האחרון שחשבתי שאעשה", היא מודה. "גם אם היית שואלת אותי שבוע לפני שהתקשרו אליי זה לא היה בא בחשבון. לא יכולתי לדמיין את עצמי משתפת פעולה עם החשיפה סביב זוגיות. תוסיפי לזה שאני עובדת סוציאלית, ומערכת היחסים שלי עם המטופלים היא כזו שהם מספרים על החיים שלהם ואני לא. המחשבה על להגיע בבוקר לעבודה כשיום לפני מישהו ראה אותי בסיטואציה אינטימית, או מדברת על הקושי שברווקות, הייתה בלתי נסבלת. באופן כללי חשיפה זה משהו שרחוק ממני. לא היה לי אינסטגרם עד לפני כמה חודשים".

ניצן שיק (צילום: שי פרנקו)
שמלה: קלווין קליין לפקטורי 54 | מגפיים: ALDO | צילום: שי פרנקו

אז למה כן?
"זה היה רגע של ייאוש. בקורונה הייתה בדידות והעולם השתגע, שום דבר לא היה ברור וכלום לא היה מובן מאליו - אז פתאום לא כזה מובן מאליו שאגיד לא להצעה כזו. נמאס לי מהאפליקציות, ופתאום אמרתי לעצמי, 'למה לא בעצם?'. רציתי להפסיק להיות מונעת מפחדים, וקיוויתי שזה יטרוף את הקלפים. רציתי לעשות משהו שבחיים לא חשבתי שאעשה. בשלבים הראשונים של המיונים היה לי קשה להשתתף. בדינמיקה הקבוצתית הרגשתי שאני באה להתחרות על המקום שלי להשתתף בתכנית בה אני מתחתנת עם מישהו שאני לא מכירה".

שזה בדיוק מה שעשית.
"כן, אבל לא היה לי ברור שזה מה שאני רוצה, ובטח שלא רציתי להתחרות על זה עם אף אחד. הייתי בהתלבטות, ובשידורים לא מעט אנשים ביקרו אותי ושאלו בשביל מה באתי, אבל אני לא מבינה - מתי רגשות מעורבים הפכו להיות משהו פסול? מצד אחד רציתי את זה וזיהיתי הזדמנות, אבל מצד שני זה עורר בי המון חרדה, ונתתי מקום לכל הרגשות האלה. בין להגיע לפורמט הזה בדילוגים לבין לעשות טובה יש מנעד, גם הייתי מאוד כנה ואמרתי שאני מגיעה עם חששות. הסטטיסטיקה אולי מראה שרוב האנשים לא מתחתנים ומביאים ילדים עם בן הזוג שלהם לתכנית, אבל זה לא אומר שזה יכול להביא דברים טובים אחרים".

פרסום, למשל?
"לא, לא חשבתי על דברים אחרים במובן של תעסוקה. בראש ובראשונה באתי בשביל זוגיות, בשביל לפתוח את הצ'אקרה הזו, בשביל לצאת מאזור הנוחות שלי. מבחינתי זו הייתה עוד דרך שעד עכשיו לא חשבתי עליה כדי למצוא זוגיות".

ניצן שיק (צילום: שי פרנקו)
בלייזר: אוסף פרטי | מכנסיים: ויקטוריה בקהאם לפקטורי 54 | צילום: שי פרנקו

אבל חששת מאיך תצאי בתהליך.
"כן, חששתי מהתפיסה הזו שהרווקים, התל אביבים בפרט, לא יודעים מה טוב להם. כאילו אני באה לתכנית כי אני לא יודעת מה טוב לי, ואז אני אגלה שכל מה שחשבתי על עצמי לא נכון. לא באתי כדי שדני ויעל יראו לי מה עשיתי לא בסדר. מבחינתי יש הרבה משמעות לאינטואיציה, וזה שאני רווקה בת 34 לא אומר שמשהו בי לא בסדר. למצוא היום זוגיות זה פשוט קשה. זה קורה לרבים, טובים, חכמים ומוצלחים, אבל זה קשה. זה לא בהכרח לתקן דפוסים שעד עכשיו מנעו ממני".

ובדיעבד, היו קיימים דפוסים כאלה?
"לא, לא הייתי בזוגיות מהרבה סיבות. לא הייתי בזוגיות כי לא התאהבתי, כי הסתובבתי במשך כמה שנים עם לב שבור וכי קשה למצוא, אבל אני רואה את עצמי היום על המסך ואני חושבת שככה מנהלים זוגיות".

ומה עם הטיפוליות שלך שדיברו עליה רבות?
"הרבה אמרו שאני העובדת הסוציאלית של מנו, אבל זה שאני עובדת סוציאלית לא אומר שזה מה שיוצא ממני במערכות יחסים. כן, יש משהו טיפולי באופי שלי ואני מביאה אותו לכל מערכת יחסים, לא רק רומנטית. אני מאוד משתדלת לא להיות המטפלת בקשרים, ואני חושבת שמנו ראה בי גם את החלקים המאוד לא אסופים וטיפוליים שלי, אבל אני חושבת שבזוגיות שני הצדדים צריכים להיות קצת מטפלים אחד של השנייה".

תחושת בטן

עוד בפרומואים לפרק החתונה של השניים היה ברור שמדובר בשידוך מיוחד. ניצן פגשה מתחת לחופה את מנו כהן (37), הרווק התל אביבי שמתקשט במבטא צרפתי. חוץ מהנתונים שגרמו לצוות המומחים להחליט שהשידוך יעבוד, מאץ' מסתורי בטינדר ריחף מעל השניים, והעלה שאלות על טיב ההיכרות של הזוג האהוב על המסך. "אני אסביר לך מה קרה שם, אם עדיין צריך להסביר", היא אומרת. "אני יכולה להבין למה זה היה נראה כאילו קרה בינינו משהו מעבר למאץ'. עלמה, חברה שלי, טובה בלעשות אחד ועוד אחד והיא גם זוכרת פרצופים. היא מחזיקה המון מידע בראש, וגם היא רווקה ובטינדר. היא שמעה מנו, צרפתי, עובד בוויקס. זהו, זה הספיק לה".

עמונאל כהן וניצן שיק (צילום: מתוך חתונה ממבט ראשון , קשת 12)
מנו כהן וניצן שיק, "חתונה ממבט ראשון" | צילום: מתוך חתונה ממבט ראשון , קשת 12

אבל מה, פשוט היה לך מאץ' בטינדר וסיפרת עליו לחברה הכי טובה שלך?
"כן, חברות טובות מדברות על הכל ולפעמים גם על בחורים מהטינדר, אבל אני אפילו לא זכרתי שהיה מאץ'. בדיעבד התברר שכן קצת דיברנו, אבל זה לא הבשיל לשום דבר. בגלל שהרבה פעמים מחקתי את האפליקציה והורדתי שוב הייתי רואה אותו הרבה. בחופה זכרתי רק את הפנים שלו". 

אז למעשה כמעט חמקתם מתחת לרדאר אחד של השנייה.
"כן, אבל מעולם לא באמת התמסרתי לטינדר, היה לי מאוד קשה לזרום עם זה. סוויפים היו אבל לא המון יצא מזה, וגם כשהיו דייטים מוצלחים ופגשתי בחורים מקסימים, ברוב המקרים זה לא המשיך".

למה?
"אני חושבת שברוב המקרים לא כל כך רציתי שזה ימשיך. יש משהו באופי החיים היום, במרדף אחרי הקריירה, בשפע ובאפליקציות, שהופך אותנו לקורבנות של עידן ההיכרות הווירטואלית. שני המינים נכווים מזה ומפתחים מגננות בדרך למציאת זוגיות, וזה מייצר יאוש הרבה יותר גדול משהיה בעבר. תמיד אמרתי שאני מחפשת משהו בכימיה, בתקשורת ובחברות שנוצרת עם האדם שעומד מולי, לפני שהוא בן הזוג שלי. הכל קם ונופל על כימיה, ולא כימיה של שעה ראשונה, כימיה מורכבת יותר מזה, וגם זה קשור לאינטואיציה. אני לא מתחברת כל כך בקלות, אבל כשכן, אני מרגישה את זה בבטן".

ובתור אדם אינטואיטיבי, מה הרגשת כשראית את מנו מתחת לחופה?
"וואו. לא מיד הרגשתי את החיבור. כל מה שרציתי בימים שלפני זה לראות זוג עיניים שיסתכלו עליי ויתנו לי ביטחון. רציתי שהמבט שלו יפגוש את שלי ויגרום לי להירגע, שהוא יגיד לי במבט 'הכל בסדר'. מנו, כשהוא לחוץ, הוא לא מסתכל בעיניים - וזו הייתה החוויה הראשונה שלי. הוא לא הסתכל עליי, והוא גם לא כל כך חייך אליי כשנכנסתי, וזה שבר בי משהו. איך ה-בחור, שנבחר עבורי, שעומד בחופה ומחכה לי - איך הוא לא מחייך אליי את החיוך הזה שהייתי צריכה? נלחצתי. אני זוכרת שהדיג'יי אמר 'קבלו את החתן והכלה לרחבת הריקודים', והרגשתי שרגע, תנו לי שנייה, אני לא כלה של אף אחד. אחרי זה כשהלכנו הצידה לדבר פתאום יצא ממנו משהו מגונן. גם בירח הדבש היה לי רגע מאוד קשה שנשבר בי האמון. התחבקנו נורא חזק ואמרתי שאני לא יכולה יותר, אבל הוא כל כך היה שם בשבילי, ששם התמסרתי אליו לגמרי. הוא נתן לי בדיוק את הביטחון שהייתי צריכה, והבנתי שיש לי פרטנר, שותף למסע הזה".

ניצן שיק (צילום: שי פרנקו)
סוודר: מנגו | צילום: שי פרנקו

לא מסתדר לי שאתם לא ביחד. את מרגישה פספוס?
"אני מסתכלת על מה שהיה לי עם מנו כסיפור הצלחה. בחיים לא קרה לי שהייתי צריכה לצפות עם אקס שלי בזוגיות שלנו על המסך, וברור שלראות את זה מייצר תחושת החמצה. זו מערכת יחסים טובה שלא מתקיימת, אבל זה לא שברור לי שזה היה עובד אם היינו עושים דברים אחרת. אני מאוד רציתי לתת צ'אנס לקשר הזה, ובמקומות שחשבתי שלא עשיתי מספיק - עשיתי יותר. יכול להיות שזה פשוט לא ושלשנינו מחכה משהו יותר מדויק, אבל בנקודה הזו שנינו יודעים שהחיים חזקים יותר מהחלטות. קאמבק זו לא אופציה סגורה עבור אף אחד מאיתנו, אבל אני כן יודעת שאני רוצה אהבה. אני לא רוצה לבזבז זמן על משהו שלא קרה ולקוות שיקרה".

הלחץ לאהוב

בפרקים הראשונים של התוכנית, מעבר לבהלה של ניצן מהחשיפה, נזרקו לאוויר גם לא מעט אזכורים על שברון לב טראומטי. גם מבעד למסך ניתן היה לחזות בקושי של ניצן לדבר על אותו אירוע, שהיום היא כבר מתייחסת אליו בהשלמה. "זה היה בחור שמאוד אהבתי", היא מספרת. "הוא טס לחו"ל ואני הייתי משוכנעת שנישאר יחד, אבל נפרדנו. הייתי בת 27, ואולי זה איזה מפח נפש של הגילאים האלה, שהאכזבה כל כך גדולה ולא צפויה שנורא קשה להתאושש ממנה".

זה ליווה אותך?
"זה השאיר אותי מצולקת. כשמשהו כל כך כואב הוא משאיר צלקת, את קצת נשארת עם פוסט טראומה שמשפיעה על האופן שבו את נכנסת להיכרויות. זו הייתה פרידה מאוד כואבת והיה לי מאוד קשה לשחרר, בעיקר את הרגשות שהיו לי כלפיו ואת ההשוואתיות. אחרי שנפרדנו הרגשתי שאם אני לא חווה עם בחורים אחרים את אותן העוצמות זה כנראה לא זה. הסתובבתי יותר מדי זמן עצובה על מערכת היחסים הזו, וזה בכלל פחד שנשארתי איתו, לבזבז מהשנים היפות שלי על משהו שלא קרה". 

את מרגישה שהתכנית ריפאה את הפצע הזה?
"גם התוכנית וגם החיים, הבשלות וההבנה. היום אני רואה את החיים כהרבה יותר מורכבים ממה שראיתי אותם לפני. תמיד הייתי בשלה ומוכנה לאהבה, זה פשוט תלוי באדם שאני אפגוש. אני אדם מאוד זוגי, זה צריך פשוט להיות עם האדם שיעשה לי את זה. אני רוצה להאמין שלקשר הבא שלי אני אגיע כשברור לי שמה שלא עבד לא עבד מסיבה מסוימת, אבל זה לא אומר שאני לא אכאב יותר פרידות".

אז שוב פרידה, הפעם בגיל 34. מלחיץ?
"אני חושבת שהלחץ הוא... יש בו כאב".

במה?
"בבדידות, יש שם הרבה מאוד כאב. הלחץ זה יותר הפחד שאם זה לא קרה עד עכשיו, מי אמר שזה יקרה? אף אחד לא הבטיח לי, אז הכלי היחיד זה פשוט לנסות להאמין שזה יקרה. אני באמת ובתמים חושבת שמגיע לי, במיוחד עכשיו".

ניצן שיק (צילום: שי פרנקו)
ז'קט: מנגו | עגילים: Daniella Capelouto Jewellery | צילום: שי פרנקו

ומשפחה? ילדים?
"כן, אני רוצה אהבה שתהיה מספיק יציבה כדי לעשות ממנה משפחה. זה לא בוער בעצמותיי, אבל אני כן חושבת שאני אהיה אמא מהממת. הבשלות לאימהות הייתה שם מאז ומתמיד ויחד עם זאת, לפני הלחץ להקים משפחה זה הלחץ לאהוב".

את חושבת שהגירושים של ההורים שלך זה משהו שהשפיע על מערכות היחסים שלך?
"מאוד יכול להיות, אבל זה משהו שלא אדע בוודאות. יש השפעה לבית מתפרק, אבל לבית עם זוגיות לא טובה יש השפעה שלילית אפילו יותר. אמא שלי התגרשה גם מבעלה השני, ואני חושבת שהאופן שבו אני תופשת מערכות יחסים קצת יותר מורכב מרוב האנשים. אני רואה בהן משהו יותר שברירי מאנשים שאמא שלהם לא התגרשה פעמיים, שלא ראו את ההורים שלהם שבורים, ושלא דאגו לרווחה הרגשית של ההורים שלהם. אבל אני כן חייבת להגיד שלמרות הגירושים, ראיתי המון אהבה. ההורים שלי מאוד אהבו ואמא שלי ובן הזוג שלה מאוד אהבו".

אז חזרנו לנקודת ההתחלה - רק מישהו לאהוב.
"זו נראית לי הבקשה של כולם, לא? אני לא חושבת שהייתי צריכה איזה מוסר השכל מהתוכנית. להפך, התחזקו בי הדברים שידעתי ורציתי לפני כן. אני רוצה מישהו שיראה אותי, שיראה דרכי, שאני אראה אותו, ושנהיה החברים הכי טובים".

ניצן שיק (צילום: שי פרנקו)
סוודר: מנגו | צילום: שי פרנקו

אותה ניצן

כמעט שבוע חלף מאז שהעונה הרביעית של "חתונה ממבט ראשון" הגיעה לסיומה. ניצן מצידה קיבלה החלטה, אבל השניים ממשיכים לשמור על קשר קרוב עד היום. "צפינו בפרק ההחלטות יחד, רק שנינו", היא מספרת. "זה היה רגע אינטימי. ידענו שזה יהיה מורכב, ורצינו לחלוק את זה רק אחד עם השנייה. היה מרגש, היה לא פשוט והיה בזה גם משהו עצוב. רואים שם הרבה מאוד רומנטיקה וסוף טוב, אבל אנחנו לא ביחד וזה מציף הרבה מאוד רגשות. יש סיבה שאנחנו לא מצליחים להתנתק. יש בינינו קשר מאוד חזק, אבל אני חושבת שעכשיו כל אחד צריך לחשוב עם עצמו מה הוא רוצה בהמשך, וצריך לתת לדברים לשקוע. אם זה צריך לקרות עם מנו זה יקרה, ואם זה לא יקרה איתו אז כנראה שרק היינו אמורים להיפגש ולפתוח אחד לשנייה את הלב".

אבל יש פה קצת מסרים סותרים. התמונות המשותפות, הניסיון להתקרב. מה באמת קורה?
"התמונה שיצאה היא לגמרי מה שהיה. ידעתי שיהיה לי מאוד קשה להגיד משהו אחרי וכל מה שרציתי להגיד זה תודה, והתמונה הייתה משהו שקרה באותו רגע. באמת צפינו יחד והחזקנו ידיים. תרתי משמע, החזקנו ידיים כל התקופה הזו. זה לא היה ניסיון להראות שאנחנו ביחד, כי אם היינו ביחד הייתי שמה תמונה יותר זוגית".

אז זה רשמי? את רווקה?
"זה רשמי".

ובתור רווקה טרייה, את מחפשת זוגיות חדשה?
"המילה מחפשת קשה לי כי היא מאוד אקטיבית. אני רוצה אהבה והלוואי שזה יגיע יותר בקלות הפעם".

ומה, מכירים לך?
"אני לא פוסלת שיכירו לי, אבל אני אומרת מראש שיכול להיות שיהיה לי קצת קשה. אנשים יצטרכו סבלנות, ואני מתנצלת מראש אם אני לא קופצת על ההזדמנות מיד. היו נסיונות גם במהלך השידורים אבל לא מאוד התמסרתי לזה. לא הייתה לי פניות רגשית לזה, שלא לדבר על זה שאי אפשר לצאת לדייטים. אני גם חושבת שהרבה גברים בחרו שלא לעשות את הצעד כי היה לא ברור מה קורה איתי ועם מנו. יש כאלה חושבים שזו לא הדרך, ואחרים חושבים שאני מוצפת בהודעות ולא רואה. כל התשובות נכונות, אבל לא ראיתי את עצמי מפתחת משהו עם מישהו זר".

ניצן שיק (צילום: שי פרנקו)
חליפה: מנגו | תכשיטים: ASAF & TOMER | צילום: שי פרנקו

את מי הם יפגשו בדייט? את אותה ניצן מהתכנית?
"לגמרי אותה ניצן, אבל אולי אני קצת יותר מחבבת את עצמי. עוד לפני הצפייה הרגשתי שיצאה ממני הגרסה הכי טובה שלי, ואם יש משהו שאני לוקחת לעצמי מהתהליך הזה זה שאני רוצה להיות עם מישהו שמוציא ממני בדיוק את זה. זה שעשיתי משהו כל כך מחוץ לקומפורט זון שלי מוציא אותי מהחוויה הזו עם תחושה שיש עוד דברים שאני יכולה לעשות שלא חשבתי שאעשה".

היית עושה את זה שוב?
"לא הייתי הולכת ל'חתונה ממבט ראשון אולסטארס', אבל אני שמחה שהיה לי את האומץ לעשות את זה ואני שמחה על ההתאמה עם מנו. החלום הוא להגיע לזוגיות או עם החתן שלך או לזוגיות אחרת. זה לא קרה, אבל אני רוצה להאמין שזה אומר שמשהו טוב נמצא בדרך".

צילום: שי פרנקו | סטיילינג: דניאלה קפלוטו ל"ארטבוק" | איפור: נגה תמיר | שיער: קובי קלדרון | ע' סטיילינג: רון וייסבין |הפקה: רותם פנחס