פאני בוזגלו זוכרת כל רגע וכל פעימת לב מהיום בו גילתה שבעלה אוהד בוזגלו מתכתב עם נשים אחרות. "אחת בלילה, חזרנו מאירוע משפחתי, והוא אמר לי, 'אני הולך לראות חדשות הספורט, לכי לישון ממי'. אני מתעוררת בבוקר, רואה שהטלפון לא נטען, מנתקת את שלו ושמה את שלי בטעינה. ברגע שמנתקים את הטלפון המסך נדלק, ואז אני רואה שיחה שהוא שכח לסגור מהלילה. אני קצת בהלם, לא מבינה אם אני רואה טוב".

היום הם כבר גרושים פלוס ארבעה. הוא מאמן כדורגל (כרגע ללא קבוצה), היא חזרה עם הילדים לבית הוריה בעכו ומנהלת חנות תכשיטים עם אחותה. למרות הפרידה, השניים המשיכו לשתף פעולה גם בעונה השלישית של "הבוזגלוס" (זמינה לצפייה ב-yes וב-STINGTV), דוקו-ריאליטי שעוקב אחר אחיו של אוהד, מאור בוזגלו, המשפחה הצפופה שמקיפה אותו וכמובן, היחסים בין פאני ואוהד. בעונה הראשונה הם עוד היו בהליכים, את העונה האחרונה הם סוגרים עם פרק שמתמקד במסיבת גירושים עם החלפת נדרים, בגדי ערב ועוגה בצורת לב שבור.

מחוץ לריאליטי בני הזוג לשעבר מנהלים חיים נפרדים. כל כך נפרדים שאוהד סיפר לאחרונה שהוא מנהל מערכות יחסים עם 12 נשים במקביל. פאני מסנגרת עליו ואומרת שלא תמיד הדברים היו ככה. פעם הוא היה מודל לבן זוג אוהב ונאמן ואב מסור, עד שהכל התהפך באותו בוקר לפני שלוש שנים.
"אני מסתכלת על המסך ורואה שמישהי ששלחה לו אימוג'י של ורד, רק אחר כך הבנתי מי היא. אני פותחת את השיחה, הלב שלי דופק על אלפיים, הרגשתי שהוא עוד רגע יוצא מהמקום. לא ציפיתי שאוהד יעשה לי את זה בחיים".

ואיפה אוהד בינתיים?
"ישן. אני לא מעירה אותו עדיין. חושבת, 'מה אני עושה, מה אני עושה'. ניסיתי להיות מאוד קרת רוח ומאופקת. ואז אני מעירה אותו ואומרת לו, 'אוהד, יש לך הודעה מאיקס'. הוא מתעורר ולא מבין מה אני רוצה, הוא אומר 'לא, זה לא מה שאת חושבת'. אני אומרת לו, 'אוקיי, בוא תספר לי מה אני אמורה לחשוב, כי קראתי את כל המלל. בוא תסביר לי מה אני אמורה להבין שאני לא מבינה'". 

פאני בזגלו ליד (צילום: דניאל אלסטר)
צילום: דניאל אלסטר

מהר מאוד פאני הבינה לא רק במה מדובר, אלא גם במי. "מהתכתבות אני קולטת שאני מכירה את בעלה. אותה בחורה גם כן נשואה". היא מרימה טלפון לחברתה, חוקרת פרטית, כדי להשיג את מספר הטלפון של הבעל הנבגד. "המספר היה אצלי תוך חמש דקות. אני מתקשרת ואומרת לו, 'היי מה קורה זאת פאני אשתו של אוהד, יש לך כמה דקות? עדיף שתיקח כוס מים ותשב, יש לי בשורה בשבילך, פתח את הוואטסאפ אני שולחת לך צילומי מסך".

זה היה באותו יום?
"באותו בוקר. נתתי לאוהד חצי שעה להתאקלם על עצמו, בינתיים ירדתי, עשיתי להוא שיחה, שיבין איפה הוא עומד עם אשתו. אני שולחת לו את צילומי המסך והוא לא מאמין למה שהוא רואה, 'את בטוחה שזאת היא עם אוהד?' אני עונה 'מיליון אחוז, זאת אשתך לא? אלה התמונות של אשתך. הוא היה בשוק של החיים שלו".

ואז?
"עליתי בחזרה למעלה. אוהד לא יודע מה קורה איתו, שותה את הקפה של הבוקר. הוא שואל, 'מה את מתכוונת לעשות?' אני אומרת לו שבדיוק עכשיו סיימתי את השיחה עם הבעל. סיפרתי לו הכל. הוא אומר לי 'תגידי את נורמלית? את מפרקת משפחות, מה נראה לך שאת עושה?' אמרתי לו, 'אני מפרקת משפחות? תגיד לי אתה שומע מה אתה אומר בכלל? אתה והדבילית הזאת, שניכם פירקתם משפחות. האחרונה שאתה יכול לבוא אליה בטענות זאת אני, חתיכת חצוף'".

לא אמרתי לו, 'תעזוב את הבית' אבל ידעתי ללחוץ לו על נקודות התורפה

פאני ידעה שהסיפור לא נגמר בהתכתבות שמצאה, אבל באותו זמן לא מצאה את הכוח להמשיך ולמשוך בקצה החוט הזה. אחרי שהזעם הראשוני דעך הגיעה הקריסה הרגשית. "נשברתי ובכיתי את החיים שלי. שלושה שבועות אני זוכרת את עצמי לא מצליחה לאכול בכלל. אתה רואה אותי היום רזה, תוריד עוד איזה שישה-שבעה קילו. הגעתי לאנורקסיה מהר מאוד. בסוף אמרתי, 'טוב, זה לא יכול להימשך בצורה כזאת'". 

פאני בזגלו ליד (צילום: דניאל אלסטר)
צילום: דניאל אלסטר

"החלטתי לעשות לילה לבן ופשוט לחפש לו בטלפון", היא ממשיכה. "כשהוא הלך לישון, לקחתי את המכשיר ופרצתי לו למייל. הוא לא יצא העיפרון הכי חד, ניחשתי מהר את הסיסמה שלו. ראיתי עם מי הוא התכתב, תמונות, אלוהים ישמור מה שקורה שם. כל זה בתוך כמה חודשים שאני קוראת להם תקופת הסרח". 

לא היו שום סימנים מחשידים בתקופת הסרח?
"הכל שוטף. הבנאדם הולך לאימונים בזמן, חוזר בזמן, אין איחורים, אין איזה משהו שיכול להעיד שקרה משהו. הדינמיקה בינינו מצוינת, הכל פנטסטי, הכל רגיל, מתקתק כמו שעון. אי אפשר היה להצביע על משהו שעכשיו אני אגיד 'טוב, זה היה שם ולא שמתי לב'".

דעיכה בתשוקה לאורך השנים?
"לא היה, לא היה חד משמעית".

זה היה נושא שבכלל נגעתם בו? הוא הבטיח שלא יבגוד בך בחיים?
"מה זה הבטיח, אין פה עניין של הבטחות, זה עניין של קווים אדומים. אני תמיד אמרתי לו שאם יום אחד הדבר הזה ידפוק לי בדלת, אני לא אשאר שם וזה לא ישנה כמות הילדים שתהיה לנו. זה משהו שבאתי והתרעתי. תראה, בגידה פיזית לא היתה".

הייתם עשר שנים יחד.
"לא היה. לא היתה בגידה פיזית, אני אומרת את זה בביטחון מלא. הוא גם בא ומעיד את זה, אין פה מה להסתיר". 

פאני בזגלו ליד (צילום: דניאל אלסטר)
צילום: דניאל אלסטר

לפעמים כשאת מדברת, זה נשמע כאילו יש סיכוי שתחזרו.
"אני יודעת שלא נחזור. אני לא מסוגלת לסלוח".

אחרי כמה שבועות של ריבים ומתיחות אוהד עזב את הבית בהחלטה חד צדדית. בערך. "בפרק פתיחת העונה היה קטע כזה שמדברים עלי שיצאתי ל'שלוותא' לחגוג יום הולדת שלושים. יצאתי לשם עם שתי האחיות שלי, באמת ישבנו בבר, חגגנו, לא איזה משהו מיוחד. סיימנו את האלכוהול וחזרנו. כשאני מגיעה הביתה אני רואה את כל הבגדים של אוהד ארוזים בסלון. בבוקר אני שואלת אותו, מה זה? הוא אומר לי, החלטתי לעזוב את הבית. אמרתי, אוקיי סבבה, שיהיה בהצלחה".

ישנתם באותה מיטה באותו לילה?
"לא, בחדרים נפרדים. העניין הוא שלפני זה ידעתי לשחק לו על נקודות רגישות, מה שיעזיב אותו. לא אמרתי לו 'תעזוב את הבית, זהו, לא רוצה אותך', כנראה שלא היה לי מספיק אומץ. אבל ידעתי שברגע שאני אלחץ לו על נקודות תורפה, הוא לא יישאר שם. אז זה היה לחגוג בשלוותא וזה היה ללכת בצורה, אקרא לזה - פרובוקטיבית יותר, דברים שהוא לא אוהב, נניח מכנסון קצר מדי. ידעתי איפה לגעת בו".

הבילוי ביום ההולדת שלך היה מה שהוציא אותו מהבית?
"הקש ששבר את גב הגמל מבחינתו היה שביום שבת אחד, כשאנחנו חוזרים עם הילדים מהקאנטרי והולכים ככה פותחים שולחן במוזס. נכנסו חבורת גברים, בני 24-25, והתיישבו שולחן לידנו. מולי היתה מראה מאוד גדולה בקיר, הוא דרך המראה קלט שאני מסתכלת על מישהו".

 הסתכלת?
"מותר להסתכל, אין בזה שום דבר פסול. הוא ראה שהסתכלתי על אחד מהם שנראה טוב, והוא אכל מזה תסביך. 'איך את מסוגלת לשבת לידי באותו שולחן ולהסתכל על מישהו אחר, את מביישת אותי ואת המשפחה ואת הילדים שלך, איך את לא מתביישת לעשות את זה'. אמרתי לו 'תגיד לי אתה מדבר ברצינות? נכון אז הוא נראה טוב אבל לא פלרטטתי איתו ולא היה חילופי מבטים, סך הכל הסתכלתי כשהם התיישבו שם ותו לא. איך אתה יכול לבוא ולהטיף לי אחרי מה שקרה?"

פאני בזגלו (צילום: דניאל אלסטר)
צילום: דניאל אלסטר

איך הוא הגיב?
"הוא אמר, 'אצלי בבית ספרי זה לא יקרה, וגברים זה לא נשים, ומה שגבר מותר לו לעשות לאשה אסור לעשות'. אחרי הריב הזה השכבנו את הילדים לישון, ואז בשיחת מטבח אמרתי לו 'תקשיב, אם אתה חושב שאני אשאר לויאלית במערכה הזאת, אתה טועה'. הוא שאל, 'מה את אומרת, שתבגדי בי?' אמרתי לו 'אתה יכול להבין את זה איך שאת רוצה, אבל הדברים לא יישארו כמו שהם היום'. אחרי כמה ימים היה את הסיפור של 'שלוותא' וזה מבחינתו די, כאילו זהו, היא נוגעת כבר בהכל, היא פורצת גבולות, אני לא יכול לחיות עם זה. הוא ארז את הפקלאות והלך להורים שלו. זאת הסיבה שהוא אומר היום שהוא עזב את הבית. נכון, קמת ועזבת את הבית, אבל אני הובלתי לזה בדרך שלי".

אחרי שלושה חודשים גם היא עזבה את הבית. בוזגלו חזרה לצפון, לבית הוריה, עם ארבעת הילדים: הבנים סאן, רוי ותאי והבת ליון. אז גם הבוזגלוס החליטו לעשות את זה רשמי ולהתגרש. "הלכנו לכיוון עורכי דין בהתחלה אבל נטשנו את זה והחלטנו ללכת לכיוון של הסכמות כי לא רציתי מלחמות. ידעתי שזה יבוא על חשבון הילדים והעדפתי להתפשר. אם הייתי הולכת לתבוע את מה שמגיע לי כדת וכדין, אז הוא היה צריך לשלם פי שתיים".

"אני לא בן אדם שמתרגש, לא התרגשתי בלידות של הילדים שלי"

אחרי סאגה כך כך סבוכה ומייגעת אפשר היה לצפות שהגרושים הטריים יעדיפו לשמור על שלום קר ומרוחק, אלא שאז הונחה על השולחן ההצעה מ"יס" להשתתף בבוזגלוס. פאני לא היססה לרגע. מבחינתה זו הייתה הזדמנות לשטוח את הצד שלה בסיפור. "אתם רוצים לעשות ריאליטי? אז בואו נפתח את הריאליטי עד הסוף", היא אומרת. "אל תבוא ותנסה לספר סיפור שהוא לא נכון, בטח לא על חשבוני. שאתה תצא הבעל המדהים".

למרות שכבר התגרשה את דרכה החוצה מהמשפחה, בוזגלו היא ללא ספק אחת הכוכבות הבולטות של התכנית. דמות ממגנטת שנולדה לריאליטי. הצופים מכירים אותה בתור אישה חזקה שעומדת על שלה ולא מהססת להגיד את האמת בפנים ("אני לא שוקלת מילים. יש לי פה שיכול לקבור בן אדם") ולא מתפשרת על העמדות שלה. כשהעלתה למשל לאינסטגרם תמונת עירום מרומז, התרעומת של אוהד פרנסה פרק שלם - אבל לא הזיזה אותה מילימטר מעמדתה. בעקבות התכנית היא ואוהד התארחו לא פעם בתכנית הבוקר של פאולה וליאון על תקן "גרושים ביחסים טובים", אבל בפועל תמיד התעמתו בתכנית ואחריה.

פאני בזגלו (צילום: דניאל אלסטר)
צילום: דניאל אלסטר

את עדיין רואה את עצמך חלק ממשפחת בוזגלו?
"אני לנצח אהיה חלק ממשפחת בוזגלו. אני אחזור לשם שלי כשאני אהיה בזוגיות, עד שאשנה לשם אחר".

את לא מהבוזגלוס אבל.
"מה זה לא מהבוזגלוס?".

התגרשת. יצאת מהמשפחה.
"לא יצאתי, אני עדיין שם. אני איתם בקבוצת וואטסאפ של המשפחה. אגב, אוהד לא בקבוצה הזאת, אתמול הוא אמר לי 'תגידי להם שיחזירו אותי'".

פאני הכירה את אוהד כשהייתה נהגת בצבא והוא כבר חייל מאוד משוחרר, בן 24. הקשר ביניהם התהדק על רקע שרשרת אירועים מסקרנת. בימי מלחמת לבנון השנייה פאני נכנסה לעימות עם המפקד שלה אחרי שסרב לשחרר אותה הביתה, "הוא אמר לי, אם לא תעופי לי מהמשרד אני אתן לך סטירה. אז אמרתי לו מה אמרת? אני אקבול אותך, אתה תצטער על זה'". בזעמה, היא עזבה את הבסיס ללא אישור, ניסחה בבית את מכתב הקבילה - אבל בינתיים כבר פרצה המלחמה ופאני החליטה שהיא לא זזה. "לא רציתי לחזור בגלל שנהרגו חיילים מהחטיבה שלי ואמרתי שאני לא הולכת להפקיר את החיים שלי בשביל הצבא". אמו של אוהד חשבה על פתרון למצב, ולחיים בכלל: הילדים צריכים להתחתן. כמה ימים לאחר מכן הוא שלף טבעת. פחות משנתיים לאחר מכן היא נכנסה להריון.

"בגיל 22 הפכתי לאמא לתאומים. ילדה שגידלה ילדים, היום הם בני 11. את מקבלת מצב חדש, מצב נתון ואין לך ברירה, את פשוט חייבת לתפעל אותו בין אם את רוצה ובין אם לא". חמש שנים לאחר מכן, כשהגיע הילד השלישי ושנה אחריו הרביעי. היא המשיכה להחזיק באותה תפיסת עולם משימתית-פרקטית, "אני לא בן אדם שמתרגש, לא התרגשתי בלידות של הילדים שלי".

מה זה אומר?
"קיבלתי צירים, קיבלתי ילד, אוקיי. מתפעלים את הדבר הזה. אני אומרת לך מה היה ברגע הזה. אני מצד אחד בן אדם מאוד רגיש, מצד שני אני נכנסת לדברים, מנתקת את הרגש ופשוט פועלת. ככה זה קרה עם הילדים, ככה זה קרה בחתונה, ככה זה קרה עם הגירושין".

פאני בזגלו ליד (צילום: דניאל אלסטר)
צילום: דניאל אלסטר

גם כשהיא מדברת על אורח החיים של אוהד אחרי הגירושים היא שומרת על אותו קור רוח. היא מספרת על חיים פרועים למדי, תמונות שהוא מעלה לרשת עם בנות זוג מתחלפות, הוללות. תפעול? היא הסירה לילדים את האינסטגרם מהטלפונים. כעס? עלבון? כלום. "שמתי את זה מאחורי. גם כשאני רואה אותו לידי עם בחורה, זה לא פוגע בי, זה לא צובט לי אפילו בלב, שום דבר. סוג של התאבלתי ופה זה נגמר".

הוא אמר שיש לו 12 בחורות. זה אמיתי?
"זה נשמע מופרך אבל זה אמיתי לגמרי".

מי אלה? את מכירה אותן?
"עזוב, זה תת רמה. ילדות שמתלהבות מקצת פרסום וממי שהוא. אני חושבת שבלי הפרסום הוא לא היה באופוריה כזאת".

איך זה מגיע אליך?
"מהמון אנשים. חברים טובים שלי אומרים ראיתי פה ראיתי שם, בואנה איזה בחורות יש לידו".

זה לא מבאס? לא מקרין עליך?
"לא, חיים שלו".

זה גבר שהיית נשואה לו, שבחרת לעשות איתו ילדים.
"הייתי, יפה אמרת. בלשון עבר. מרגע שהחלטתי לשים מאחורי את כל הדבר הזה, זה לא פוגע בי בשום צורה. הבוזגלוס לא יהיה לנצח, אוקיי? עוד שתיים שלוש עונות זה ייגמר. הוא ינחת והנחיתה תהיה נחיתת אונס, היא תהיה כל כך קשה בשבילו כי הוא רגיל היום לפרסום, הוא נמצא בהיי מטורף".

אמרת שראית אותו במועדון עם כמה בחורות.
"אנחנו בדרך כלל יוצאים לאותם מקומות, אז יוצא לי לראות אותו כל פעם עם בנות שונות. אז אני באה אומרת 'שלום, היי, מה קורה?', נעמדים איזה כמה דקות ואני הולכת". 

פאני בזגלו (צילום: דניאל אלסטר)
צילום: דניאל אלסטר

וזה לא מציק לך?
"זה לא מציק לי, בהן צדק, אני מוכנה ללכת לפוליגרף. אם זה היה מציק לי, זה היה רודף אותי ולא הייתי מגיעה למקומות בילוי שאני יודעת שהוא יכול להיות שם. זה מזמן לא שם".

"הלוואי שהילדים לא יצטרכו לחוות את כל הפרצופים מסביב, מה שהוא קורא להן בייביסיטריות"

האינסטגרם שלה לא משקף את החיים האמיתיים. הוא מלא בחופשות, חופים ובילויים, בעוד ששגרת היום המפרכת של אמא לארבעה ובעלת עסק - מוצנעת. לאחרונה עלו גם שמועות על רומן עם טום אביב, אליהם היא מתייחסת בביטול. השניים הצטלמו כשהם מתנשקים במסיבה, והיא מתעקשת שזה היה בהומור ושלא היה ביניהם שום דבר. כן רומן, לא רומן - סגנון החיים שלה מזמן עליה ביקורת. לפאני לא אכפת לפרק את הלו"ז שלה למשמיצים. "בבוקר אני לוקחת את הילדים, מארגנת אותם לבית ספר והולכת לעבוד. אני משתדלת גם להוציא אותם מהמסגרות, מקבלת אותם עם הארוחה החמה, מקלחות וכאלה עד שמונה. בדרך כלל אם אני אצא זה אחרי שהם הולכים לישון. שמונה אצלי הם במיטות. חד משמעית, זה ידוע".

איפה אוהד נכנס כאן?
"אני הדמות המרכזית בחיים שלהם. אוהד מגיע לראות אותם פעם בשבוע, כשמסתדר לו. הוא משתדל להגיע לכמה שעות וחוזר למרכז. וכל סוף שבוע שני הוא לוקח אותם לשישי שבת".

איך הילדים מתמודדים עם המרחק?
"זה לא באמת טוב לילדים, לפני שנפרדנו הוא היה מאוד דומיננטי בחיים שלהם, הוא גידל אותם. עד גיל שלוש במקום ללכת לפעוטון הם היו איתו. אני עבדתי בבוקר בעסק שלי, ובגלל שהאימונים שלו היו בצהריים אז הוא היה איתם. הוא היה אבא מדהים, אבא למופת. לוקח אותם, מחתל אותם, מחליף להם, עושה הכל איתם. אב השנה. אנשים היו בהלם שזה המעבר שהוא עשה, 180 מעלות בהתנהגות שלו, מאבא מדהים הוא הפך למשהו אחר לגמרי. את הריקנות של הילדים הבחורות ממלאות לו היום, לשם זה נכנס".

את לא מקווה שהוא ימצא מישהי ויתיישב שוב?
"אני מאחלת לו באמת מכל הלב, כי הוא בכל זאת אבא של הילדים שלי, שתהיה לו זוגיות יציבה, פורחת, כנה. גם כדי שהילדים שלי לא יצטרכו לחוות את כל הפרצופים מסביב, מה שהוא קורא להן בייביסיטריות. עזוב, זה בדיחה".

פאני בזגלו (צילום: דניאל אלסטר)
צילום: דניאל אלסטר

את לא אומרת לו כלום על זה?
"אמרתי לו, לא פעם ולא פעמיים, 'אני לא רוצה שהילדים ינזקו מזה'. הוא אומר 'תקשיבי, קשה לי להתנהל עם ארבעה ילדים, והן עוזרות לי. אני יכול להבטיח שכשהילדים נמצאים אצלי לא יהיה מגע ביני לבין הבחורות האלה. מה שכן, תהיה עזרה, הם יראו אותן כבייביסיטריות, שעוזרות להכין לאכול, מקלחות וכאלה'".

אבל הילדים חכמים.
"אני חושבת שככל שהם יגדלו, כשהם יהיו בוגרים יותר ובשלים יותר לראות איך אבא שלהם מתנהל, הם יראו את זה בצורה אחרת. אבל אין לי במי להילחם, זה הבן אדם, רוצה שלילדים שלך יהיה משברים רגשיים בעתיד? תתמודד איתם גם אתה. כשיגיעו השאלות אתה תדאג לתת את התשובות. והן יגיעו, זה עניין של זמן".

אוהד רואה אחרת את הדברים. "פאני סומכת עליי בעיניים עצומות בכל מה שקשור באבהות שלי", הוא אומר בשיחת טלפון. "הילדים אצלי כל סוף שבוע שני, אני גר במלון על הים ועם בריכה גדולה, והם באים ונהנים אצלי במיוחד. בכל סופ"ש כזה אני תמיד מקבל עזרה מאחת הידידות שלי שנשארת איתנו לאורך כל הסופ"ש, עוזרת עם הילדים ולמעשה נותנת מגע נשי הכרחי. ארבעה ילדים זאת משפחה שכדאי שתהיה לה תחזוקה יעילה כך שצלע נשית היא פיתרון נהדר לי ולילדים. בסך הכל יש שתי ידידות שמתחלפות לסירוגין בין הסופ"שים ורק השתיים הללו איתנו לאורך כל הסופ"שים באופן מלא. מדובר בנשים שהן אימהות ובחורות נורמטיביות שמתאימות לסיטואציה. לעיתים מגיעות עוד ידידות לבריכה של המלון או לטיולים בפארקים איתנו וכדומה. כמו שיש חברים יש ידידות ואין רע בכך לילדים אלא נהפוך הוא. ילדים אוהבים חברה בפעילויות וכיף להם עם כמה שיותר. אם הילדים לא רואים ידידות מסוימות הם מבקשים ממני להתקשר ולקרוא להן".

עד שיגיעו השאלות של הילדים, אוהד ופאני משתדלים לשדר עסקים כרגיל. בראיונות ובתכנית הוא מקפיד להביע את הערכתו לאם ילדיו, בשיחה איתו הוא מציין יותר מפעם שהיחסים ביניהם מצוינים ובמסיבת הגירושים שהוצגה בתכנית לאחרונה, הוא אמר שהיא אהבת חייו ושיאהב אותה לנצח. כמו בכל נושא אחר, פאני לא מתרגשת מההצהרות הפומפוזיות, ובוחנת את המצב באותו קור רוח שאפשר לה לנהל את הגירושים בצורה עניינית.

הוא אומר שאת מדהימה.
"למה נראה לך שהוא אומר את זה?".

לא יודע, כי הוא מפחד?
"לא, הוא לא מפחד. הוא פשוט רואה כמה הקרבתי, גם מבחינת המזונות, גם מבחינת ההתנהלות שלנו, שאני מאפשרת לו מתי שהוא רוצה לבוא לראות את הילדים. לקחתי ממנו את המינימום של המינימום לפי חוק, שזה 1250 לילד, כפול ארבעה ילדים. זה מינימום כסף, על פי חוק יכולתי לקחת פי שתיים. העדפתי לתת לו את הכסף הזה שיחייה איתו וכשהם באים אליו שהוא יפנק אותם במתנות ובילויים. שיהיה לו את המשאבים לא לחסוך מהם".

פאני בזגלו ליד (צילום: דניאל אלסטר)
צילום: דניאל אלסטר

אבל יש לו גם את המשאבים לצאת ולבלות עכשיו.
"בסדר שיהיה לו, למה לא, למה הוא צריך להיות בעונש כל החיים? אנשים אומרים לי 'מה, איך את יכולה? לכי להוצאה לפועל, תפתחי לו תיק, שיעקלו אותו, שיעצרו אותו'. לא. אז הוא יביא מזונות כשיהיה לו. אני לא דואגת. זה לא רק עיקול, זה פקודת מאסר בפועל אחר כך ואז הילדים אומרים, 'אה, אבא יושב בכלא בגלל אמא'".

יש לו הרבה מזל. ידע ממי להתגרש.
"לגמרי מזל בשבילו, אחרת הוא היה מאחורי סורג ובריח מזמן. הוא חייב לי קרוב ל-90 אלף שקל מזונות. יהיה בסדר, מתישהו הוא יביא את הכסף הזה, אני לא זקוקה לכסף הזה".

"אני אמור לשלם לפאני עוד 75 אלף שקלים דמי מזונות שהצטברו עם הזמן בעקבות המון תשלומים והתחייבויות קודמות שלי", אוהד אומר בתגובה. "כרגע היא מסתדרת יפה ובאה לקראתי בעניין הזה ואני מעריך את זה מאוד. פאני יודעת שאצלי הילדים הם בראש סדר העדיפויות בחיים ותמיד אדאג שיהיה להם הכל מהכל. היא תקבל את הכל עד השקל האחרון ואם אני אוכל גם יותר".

פאני, אז עכשיו הכל מושלם? עורכים מסיבת גירושים, עושים מזה צחוקים.
"פאן, לא בקטע של צחוקים, נתנו לזה במה מאוד מכבדת, אחד כלפי השני".

נעשה עוגת חתונה…
"ומגניב וכיף ואווירה, למה לא?".

כי יש לב שבור. העוגה היא ממש לב שבור.
"העוגה, לא אני... שנאתי אותו תקופה מסוימת ורציתי להרוג אותו תקופה מסוימת אבל די, זה נגמר".

ואז אל הגבר הבא את תבואי חשדנית.
"אוקיי, יפה, אלה הכלים שחישלו אותך. איבדת את התמימות, היום אתה בא ממקום חזק יותר, ממקום בוחן יותר, אף אחד לא יכול לעבוד עליך".

אבל את לא רוצה להחזיר את התמימות?
"לא רוצה את התמימות".

להתחבק עם מישהו ולהרגיש שהוא יהיה איתך לנצח?
"לא רוצה, אני יודעת שזה פייק. לא רוצה לשקר".

אז החיים שלך יהיו מעכשיו עיניים פקוחות תמיד?
"עיניים פקוחות לרווחה. אני לא אחיה במשהו שהוא לא נכון".

את תחיי עם ההרגשה הזאת לנצח?
"זה העוגן שלי בחיים. הוודאות הזאת. אני לא אהיה במקום של חוסר וודאות לעולם. אני שולטת בגורלי. אני פריק קונטרול לגמרי. ברגע שהכל בשליטה שלי, הכל יהיה כשורה".

צילום: דניאל אלסטר | סטיילינג, איפור ושיער: גילי אלגבי במוצרי mac ו- monplatin | עוזר סטיילינג: דובב אגמי | בגדים (לפי לוקים): לוק 1: שמלה- Versace | לוק 2: חזייה- jackcuba, ז'קט- גולף | לוק 3: בגד גוף- jack kuba, נעליים- Balenciaga | לוק 4: חולצת טאי דיי: אוסף פרטי, נעליים- טופשופ | לוק 5: שמלה לבנה- עידן לארוס |