לפי נתוני הרייטינג הרגע הכי נצפה בפרק ההחלטות של "חתונה ממבט ראשון" היה המפגש בין דנית ואמיר על ספת הפסיכולוגים. הם לא היו הזוג הכי מאוהב, גם לא הזוג עם הכי הרבה תהפוכות. הסקרנות לסיפור שלהם נבעה ממקום אחר לגמרי: אף אחד בבית לא ידע לנחש לאן כל הדבר הזה הולך. לאורך העונה מערכת היחסים ביניהם עוררה לא פעם אי נוחות: היא התמסרה, הוא נסוג. היא ליטפה, הוא סיפר למצלמה על חוסר המשיכה. השבוע הדרמה הגיעה לסיומה כשדנית גילתה למומחים בפרק הפולואפ: "אמיר נפרד ממני אחרי שבוע".

את אפילו לא מנסה לומר שזו הייתה החלטה הדדית.
"זה מה שהיה. הסכמנו לנסות בלי המצלמות, בפועל לא יצאנו אפילו לדייט אחד, ובמהלך השבוע הוא מאוד התרחק ואז אמרתי, טוב חלאס אני לא מבינה את ההתנהגות. ואז נפגשנו והוא אמר לי, 'את וג'ינג'ר מאוד נכנסתם לי ללב, אני מאוד מעריך את החברות אבל לא יכול להתגבר על עניין המשיכה".

אני מנסה להבין איך ה"טוב חלאס" שלך, לא הגיע לפני?
"אחרי חודשיים הייתי כל כך מושקעת בקשר שפתאום לקום וללכת היה מבחינתי כמו לנטוש באמצע. אני רווקה כבר כמה שנים, אז מה כבר יקרה אם אנסה עוד קצת אחרי שהמצלמות הולכות? זה לא מה שישבור אותי. היה לנו בסיס חברי, ולמרות שקשה לי להגיד את זה אחרי חווית הצפייה שלי, אמיר הוא בן אדם טוב. בתוך הסיטואציה הכרתי גבר מקסים ואכפתי, טוב לב, איש שיחה, אז מה כבר אכפת לי לתת לזה צ'אנס?".

ובכל זאת, עניין המשיכה היה איתנו מהרגע הראשון.
"אבל הוא היה איתכם. לא עם מה שאני חוויתי. היו הרבה מאוד רגעים טובים שאתם לא ראיתם, ואל תשכחי שאת רוב המידע על הדברים הרעים, אמיר אמר למצלמות, ולקהל בבית. לא לי".

דנית ליבנת
חולצה- טופ שופ, ג׳ינס- קסטרו | צילום: שי פרנקו

ולצפייה החגיגית בפרק הגעת לבד. אפילו זוגות שבחרו לא להמשיך את הקשר, כמו מור ומאור ודובי ואריק,  הגיעו.
"באופן כללי אני מרגישה שעברתי את התהליך הזה לבד, והיה לי עצוב מאוד שבאירוע כזה חשוב שמסכם תקופה משמעותית ומאתגרת, הוא לא היה חלק מזה. לפני שהתוכנית עלתה לשידור הוא כל הזמן אמר שהוא רוצה שנישאר חברים טובים ושנראה ביחד, וברגע האמת זה לא קרה, וזה ביאס אותי. כאב לי גם עבורו, על זה שהוא כאוב בבית".

דיברת איתו?
"אנחנו לא מדברים. אני חושבת שהוא מעדיף להשתבלל ולשכוח. אני בטוחה שהוא עובר משהו לא קל, אבל זו בחירה שלו".

הוא זימן אותי

דנית ליבנת, עורכת דין בת 32, גדלה ברמת גן, "חננה גאה". את הבגרות במתמטיקה סיימה כבר בכיתה י' בתיכון בליך ומיד נרשמה ללימודי תואר ראשון במתמטיקה. בכיתות י"א-י"ב הייתה פעילה בקורסי שחמט ולמדה פיזיקה ורובוטיקה, משם המשיכה למסלול צבאי כקצינה, וכמובן שעם השחרור סיימה את לימודי המשפטים בהצטיינות ונכנסה למשרד גדול בתחום הליטיגציה.

לתוכנית הגיעה אחרי ארבע שנות רווקות בעיר הגדולה. "להיות רווקה בתל אביב זה לספוג הרבה, הרבה גוסטינג והרבה רגעים לא ברורים, התנהגויות שאת לא מצליחה להבין, ודי נמאס, כמה אפשר לצאת מהטינדר? כבר לא מתחילים ברחוב, עכשיו זה או טינדר או חתונה ממבט ראשון. נורא התלהבתי מהרעיון וסמכתי על המומחים".

דנית ליבנת
חולצה- טופ שופ, מכנס- אמריקן וינטאז׳ | צילום: שי פרנקו

המומחים שידכו לה לבקשתה "חנון עם טוויסט", אמיר זהבי. ההתחלה נראתה מבטיחה. "האמנתי שהם יודעים מה הם עושים, ושזה אולי לא מה שאני רוצה אבל מה שאני צריכה. גם אמרתי שלא משנה מה - זה לא ייגמר בגללי. אני אוותר לו, ואני אסלח, ואני אמשיך הלאה וארים את הראש, ואם זה לא יצליח איתו אז לפחות אלמד מזה".

נשמע שיותר התאהבת ברעיון מאשר באמיר.
"נכון, בכלל לא הצלחתי לראות את אמיר כאדם בפני עצמו. הייתי עסוקה בלטשטש צלקות מהעבר ולטפל בפחדים שלי, לא היה לי רגע לעצור שנייה כדי להבין מה עובר עליי. בתוכנית הציגו אותי כבחורה מאוד מאוהבת, שאמיר הוא בול הטעם שלי, אבל זה לא מה שהיה במציאות. ואגב אם מדברים על זה, אז אמיר הוא לא הטעם שלי. אני זוכרת אותו מהטינדר והאמת שאני בכלל עשיתי שמאלה, לא הייתי בעניין".

רגע, מה. את זו שבכלל לא נמשכת אליו?
"שוב, הייתי כל כך באופוריה מהסיטואציה שלא שמתי לב מי נמצא מולי, וכשקלטתי אחרי שלושה שבועות בערך איפה אני נמצאת אז כבר נורא אהבתי את האופי שלו ולא היה אכפת לי איך הוא נראה. זה מה שמדהים בתהליך הזה, כי זה מישהו שלא הייתי נותנת לו צ'אנס בחוץ וגם אם הייתי נותנת צ'אנס והיינו יוצאים לדייט, זה כנראה היה נגמר אחרי שעה בגלל שהוא שקט ואני קצת יותר ורבלית. שגם את זה קצת פספסו בתוכנית, בכל מעגל חברתי כולם יודעים מי זאת דנית, ודנית תמיד במרכז ודנית תמיד דומיננטית, ופתאום אני מוצאת את עצמי בטלוויזיה, ולא כל כך מכירה את הבחורה הזאת. חברים שלי אומרים לי, מי זאת?".

איך באמת הייתה חווית הזוגיות במעבדת הפורמט לעומת הדייטים בעולם האמיתי?
"צריך להבין שכל הסיפור הלוגיסטי פה מטורף. החיים שלי כעורכת דין הם כל כך עמוסים, אני עובדת בערך 14 שעות ביום, יש לי כלבה שאני מגדלת, אני עושה ספורט, יש לי חברים, משפחה, אני צריכה גם טיפה זמן לעצמי - ואז ביום בהיר אחד פשוט נוחת עליי סלע באמצע החיים ואומרים לי את ב'חתונה ממבט ראשון', כל החיים שלי מתהפכים והסלע הזה דוחק לצדדים את יתר התחומים אבל הם לא באמת נהיים שוליים. הרגשתי שאני במלחמת הישרדות, זה משהו שלא היה ניכר כשצופים בתוכנית".

ובזוגיות עצמה?
"היה לנו כיף. יש הרבה דברים שלא ראו. בברלין למשל קפצנו מבניין של 150 מטר, ועשינו מלא ריצות בפארק, שיחקנו שח, וגם בימים שלא היו צילומים בחרנו להיות ביחד. אמיר שותף נהדר, הוא באמת רצה שיהיה לי טוב. נניח, אני אם חוזרת הביתה והוא ינקה את הבית, והוא ידאג לי. והמתנה של השחמט הייתה מדהימה. בחופה סיפרו שאני אוהבת שחמט וגם בברלין אמרתי שאני מחפשת לוח מאוד מסוים, והוא יצא כזה חמוד כי כבר באותו רגע הוא נכנס לאמזון והזמין לי אותו, וכשזה הגיע לארץ הוא הביא לי את זה ואמר, 'אני רוצה שתדעי שאני חושב עלייך'. מה יותר כיף מלקבל משהו שאת מחפשת ורוצה? כשפגשנו חברים שלי וסיפרתי להם מה קורה בינינו חשבו שאני משוגעת. הם ראו אותנו ביחד והיו בטוחים שאמיר לגמרי בעניין ולא הבינו מאיפה אני מביאה את זה שהוא לא רוצה".

דנית ליבנת
חולצה- אמריקן וינטאז, מכנס קצר- אמריקן וינטאז | צילום: שי פרנקו

ובאמת חלק מהביקורת שהוא ספג היה על הפער בין העדויות למצלמה לעומת ההתנהגות שלו. רגע אחד הוא מלטף אותך על הספה וברגע השני מעיד שוב על בעייתיות במשיכה.
"גם אני מבקרת את זה עכשיו כשאני צופה. אני חושבת שמרוב שהוא רצה לצאת טוב הוא נכנס לפינה לא טובה. ברור שזה לא דבר קל או נעים להגיד לי בפנים 'אני לא נמשך אלייך', אבל הוא יכול היה להגיד, 'אני צריך את הזמן שלי' או משהו כזה. במקום זה, הוא בחר לשקר ולהשלות ולזייף ואני נחשפתי לזה".

מה קרה?
"גיליתי את עניין המשיכה בערך שלושה שבועות אחרי החתונה. אני אמרתי לו, נראה לי שנכנסנו ל'פרינד זון', ואז הוא אמר לי, 'כן, לפני שבועיים אמרתי ליעל שאני לא נמשך אלייך', ואז הוא סיפר לי שזה התחיל מהיום הראשון. ואז הפרדנו חדרים, ברור שידעתי שזה אישיו מבחינתו, אבל לא ברמה שזה הוצג. ידעתי שהסיפור שלנו מורכב, כי זה לא נעים כשגבר לא נמשך אלייך, אני לא מתביישת בזה, אבל הכנתי את עצמי לסיפור קשה אחד, ובסוף נחשפתי לסיפור נוראי אחר, כשאמיר מדבר עם יעל ושופך את ליבו ואומר את כל האמת, בזמן שלי הוא מציג מציאות אחרת".

מתי התחלת להבין שיש פער בין הסיפורים שלכם?
"כשעלו הפרומואים של 'מה אמיר מסתיר' התקשרתי אליו לשאול אותו מה הוא מסתיר והוא אמר לי, 'לא יודע אולי דיברתי על זה שזה מהיר לי מדי?'. ואז ישבתי לצפות בפרק, עם ההורים שלי בסלון, ופתאום אני רואה את הדבר הזה. אני הייתי בהלם, לא בכיתי. נאנקתי. זלגו לי דמעות כמו נהר, אני חושבת שכל הבניין שמע אותי בוכה, כל כך נפגעתי זה היה נורא. הדבר היחיד שפחדתי ממנו בפרק של ירח הדבש היו הרגעים שהוא שקט ואני מתעמתת איתו על זה, אבל הוא כל פעם הרגיע אותי ואמר לי שהוא פשוט כזה, שקט, והבטיח לי שאם היה משהו הוא היה אומר לי, ובואי, זה לא בן אדם שאני מכירה, אז אם זה מה שהוא אומר, אני מאמינה לו".

לא ידעת כלום?
"הייתי בחדר במלון, כולי עפה על הסיטואציה, חושבת איזו חמודה אני שאני מפרגנת לו ללכת לעשות ספורט, ובינתיים בחדר כושר הוא פשוט פותח עליי. ובהמשך כשחזרנו לקליניקה, אני רואה אותי יושבת שם ומלטפת לו את הירך ואנחנו מדברים על עניין המשיכה והוא אומר לי, 'את צריכה לסמוך עליי שאם משהו לא בסדר אני אגיד לך', ואז אני נעלמת והוא אומר ליעל, 'אני בשקט כי אני לא נמשך אליה'. על הסצנה הזו שלחתי לו הודעה, כתבתי שממש נפגעתי מזה".

מה כתבת?
"ביקשתי שיתנצל על זה שהוליך אותי שולל והסתיר ממני דברים. לא כל אחד צריך להימשך אליי כמו שאני לא נמשכת לכל אחד, אבל זה לא בסדר שהוא לא לקח אחריות והתנצל. ישבתי בבית, ירדתי ארבעה קילו כי לא הייתי מסוגלת לאכול, וכל פרק רעדתי ובכיתי את חיי ואחרי כל פרק הייתה לי שיחה עם ההורים שלי שרצו לוודא שאני בסדר. בסוף במקום ליהנות מהחוויה הזו רק הייתי במתח, מה ההפתעה הבאה שהולכת להיות לי".

מה הוא ענה?
"שהוא לא מבין מה אני רוצה, ואמר שגם ככה הוא סופג את כל האש ושהוא מבחינתו סיים את הקשר הזה. מאז אנחנו לא מדברים".

אמיר ודנית נפרדים ל-48 שעות
ראתה דברים אחרים. | צילום: חתונה ממבט ראשון 3, קשת 12

הוא פגע בך מאוד.
"לא חייתי בסרט, לא חשבתי שאנחנו זוג, חשבתי שיש פוטנציאל בגלל הבסיס הטוב, אבל כן חשבתי שאנחנו חברים וזה הרבה יותר מאכזב. נתתי בו אמון מלא והייתי בטוחה שהוא אומר לי את כל האמת. שבועיים לפני פרק ההחלטות הוא אמר לי שהוא רוצה להמשיך את התהליך ושהוא מתכנן להגיד כן, ופתאום בפרק אני רואה אותו אומר למצלמה שהוא בספקות, זה לא משהו שידעתי עליו".

בכל זאת, זה בטח לא פשוט להתמודד עם אמירה על חוסר משיכה בפריים טיים מול כל המדינה.
"אני יודעת למה הוא לא נמשך, זה משהו חיצוני נטו וזה שלו. אני שלמה עם עצמי, ואם אמיר לא אוהב בי משהו חיצוני, אז אין לי מה לעשות עם זה. אני חושבת שיש דברים הרבה יותר חזקים ובסיסיים שמחזיקים מערכות יחסים מאשר חיצוניות של בן אדם. בסופו של דבר, כשאתה מתנשק, אתה עוצם עיניים, אז מה זה משנה?".

איזה תגובות קיבלת?
"תלוי מתי. אחרי פרק הסיום הביקורות השתנו, אנשים הבינו שאני לא עיוורת, אלא שאני נלחמת ומתמסרת. קיבלתי הודעות מחזקות שאני לוחמת ומהווה דוגמה לאישה חזקה שהיא גם רכה. אבל במהלך העונה זה היה לא פשוט. כתבו לי שאני עיוורת. סמרטוטה. היה משפט נוראי שכתבו שאמיר זורק אותי מהמלונה ואני חוזרת אליה".

הבנת למה כתבו את זה?
"כצופה? ברור. אבל כל הפורמט הזה הוא קונספט מוזר שלא קורה בחיים האמיתיים, אז צריך להתנתק שנייה מהחיים הרגילים".

איזה דנית את רואה במסך?
"
דנית מאוד סובלנית שנמצאת אול-אין בתהליך, מניחה את האגו בצד. מאוד אוהבת וחמה ושמה את טובת האחר לפני טובתה".

את לא רואה דנית קצת תמימה אולי?
"אני רואה איך דנית הזאת רואה המון ורוד, אבל זו הזדמנות של פעם בחיים, למה לא לנצל את זה? אבל כן, לפעמים בא לי להיכנס ולשלוף החוצה את הדנית הזאת. אנשים רואים רק חלק ממה שצולם ומנתחים לי את האישיות, מבקרים אותי מפה ועד אפריקה, כותבים שאני חסרת עמוד שדרה. נשמות, אני ראיתי דברים אחרים, אני חוויתי דברים אחרים. נכון, אני יותר סלחנית, אבל לא סתם נשארתי".

דנית ליבנת
צילום: שי פרנקו

יש שטוענים שאת מציגה דמות של בחורה נואשת, שלא משנה את מי היו מביאים לך, את רק רוצה זוגיות.
"נראה לי שמי שנואשת הייתה כבר מתפשרת על משהו אחר בחוץ ולא מגיעה לפריים טיים ועושה את זה, אני לא נואשת בשום צורה. פשוט נתתי צ'אנס אמיתי. בשביל זה הגעתי".

כשניר מחזר אחרי הגר, והיא הודפת אותו, הקהל מחבק את ניר. וכשאת מחזרת ומכילה, את מוצגת כתלותית. איך את מסבירה את זה?
"אני בהחלט רואה את ההבדל בטוקבקים כלפינו. זו הראייה החברתית המובנית, ואני ממש לא חושבת שזה צריך להיות ככה. אני לא מאמינה שנשים צריכות להיות ביצ'יות, ובעיניי חום והכלה זה משהו שאמור להגיע משני הצדדים. לעשות את ההבדלים האלה בין גברים לנשים זה פשוט מגוחך. אלף, עברנו את זה, אנחנו ב-2020, ובית - אני רוצה לתת לבן זוג שלי ומייחלת לאחד שייתן בחזרה".

ובתוך הסיטואציה לא רצית לקחת צעד אחורה, כדי שהוא יחזר?
"הרגשתי שהוא אחד כזה שצריך להרים אותו כל הזמן, שהוא הרבה יותר מופנם ושקט ואני יותר דומיננטית, לא עבר לי בראש שהוא צריך לחזר אחריי, אבל אני באה נטולת אגו ולא התכוונתי לשחק משחקי כוחות"

עם כל הקושי, אני שמחה שזה קרה לי

גם אמיר יצא חבוט על ידי הקהל וחטף לא מעט ביקורות. בין יתר הקולות והפרשנויות, נפוצה גם שמועה חסרת בסיס לגבי נטייתו המינית. יותר מזה, במהלך העונה הועברה הודעה קולית מזויפת בוואטסאפ בה נטען כי ההפקה ודנית רוצים לתבוע את אמיר בשל כך שהסתיר את נטייתו המינית. דנית מיהרה להירתם לעזרה ופרסמה סרטון בו היא צידדה בפרטנר שלה לשעבר. "לא יכולתי לעמוד מהצד כשאני יודעת שהוא סובל, אני יודעת מי הוא ואני באמת חושבת שעשו לו עוול. זה גם הציק לי, בשלב מסוים ביקשתי מחברים שלי שיפסיקו לשלוח לי את כל הבדיחות והממים שרצים ברשת, גם לא על ג'ינג'ר. ובואי נדבר על זה רגע. את לא מאחלת לעצמך שבן הזוג שלך יאהב את הכלב שלך כמו שאמיר אוהב את ג'ינג'ר? אנחנו חבילה אחת, אם מישהו לא יאהב את ג'ינג'ר, אז זה לא ילך. ולא, היא לא מגן אנושי, והוא לא משתמש בה כדי להרחיק אותי, ואם הצופים ינתקו שניה את מה שאמיר אומר למצלמות ויכנסו לראש שלי, למה שאני ראיתי, אז הם אולי יראו כמה זה מהמם שהוא עף עליה".

גם כשהוא לא מדבר איתך ולא מתנצל, את עדיין יוצאת לטובתו ושומרת עליו. למה?
"אני באמת חושבת שהוא בן אדם טוב. אני אפילו חושבת שהוא יותר מדי טוב שהוא פשוט ניסה לא לפגוע בי ומתוך הרצון לשמור עליי ולא לפגוע בי בפריים טיים, הוא הסתיר ממני ובסוף פגע יותר. יחד עם כל הקושי, אני באמת שמחה שזה קרה לי. אני חושבת שהוא עשה לי בדיוק את מה שחוויתי עם האקס שלי וזו המראה הכי טובה שהוא יכול היה לשים לי".

אחרי שהגנת עליו בסרטון, הוא לא יצר קשר להגיד תודה?
לא. אחרי הסרטון הוא חסם אותי באינסטגרם".

מה למדת מהתוכנית?
"למדתי שצריך לתת זמן לדברים, וגם למדתי, והיה לי מאוד קשה להשלים עם התובנה הזאת, שכן, לפעמים אני רואה את הדברים יותר ורוד ממה שהם. יכול להיות שזה מה שקרה עם בן הזוג הקודם שלי לקראת הסוף, שהוא לא בדיוק קם והלך כמו שחשבתי, אלא שהיו סימנים שלא שמתי לב אליהם".

דנית ליבנת
צילום: שי פרנקו

ומה בנוגע לזוגיות עם אריק?
"אני לא יוצאת עם אריק. הבחור הכי מבוגר שיצאתי איתו היה מבוגר ממני בשלוש שנים וגם על זה אכלתי סרט. אז תפסיקו. אלא אם זה עושה לכם טוב ועניין, אז תמשיכו. אריק הוא אחלה בן אדם".

מה פשר השמועות?
"התחברנו ממש, הכי הרבה מכולם, והוא מהמם בעיניי ואני מקווה שימצא זוגיות בקרוב, אני לא מחפשת דמות אב. יש לי אבא מהמם. כל הקונספירציות שיש ברשת, אלוהים ישמור".

אל תרחמו עליי

לקראת סוף הראיון, אחיה של דנית מגיע עם ג'ינג'ר לדירה השכורה במרכז תל אביב. הוא מסתובב, פותח דלתות, ומתוך חדר הרחצה מבצבץ ציור של ג'ינג'ר שאמיר צייר. "היא הכוכבת האמיתית" מוסרת דנית, "סגרתי לה עכשיו קמפיין לאוכל של כלבים". 

אז ג'ינג'ר היא זו שבעצם מנצלת את 15 דקות התהילה, שדי נהרסו לכם בגלל הקורונה. מבאס?
"אבל זה גם עזר לי, כי הייתי צריכה את השקט שלי, אז לי זה דווקא בא טוב".

יש מצב שתזנחי את הדיי ג'וב ותהפכי לאושיית רשת ותיכנסי לתחום הבידור?
"
זה לא שאתנגד להצעות וליהנות מהתוספות של החשיפה, אבל אני חושבת שרואים עליי שזו ממש לא הייתה המטרה. אם כבר אולי אעשה משהו בתחום סידור הבית והארונות, אני וה-OCD שלי. אבל בינתיים כבר נרשמתי ללימודי תואר שני".

דנית ליבנת
צילום: שי פרנקו

מה בנוגע לפרסום שתרם לחיי הזוגיות?
"יש הרבה הצעות, מתחילים איתי מלא. אינסטגרם, פייסבוק, הורים מנסים לסדר לי את הילדים שלהם, פתאום גיליתי שיש מלא רווקים. תכלס אם מישהי מחפשת, יש לי מאגר שאשמח להפנות ולעזור בשידוכים. אני לא יכולה להכיל עכשיו עוד מישהו, צריכה שהכל ירגע, קצת לרפא את הנפש שלי, ואז אני מאוד אשמח. החשש הכי גדול שלי זה שייקחו את דנית שרואים בטלוויזיה ויבואו ממקום מאוד מרחם ואני לא רוצה שיבואו אליי ממקום של הנה אני פה כדי לעזור לך ואני לא אתנהג אלייך ככה. אני אישה חזקה שיודעת מה שהיא רוצה, מהמקום הזה אני יכולה לא לשחק משחקים, זה הרבה יותר חזק בעיניי".

לכשתתאוששי, איזה גבר תשמחי להכיר?
"בבקשה שיהיה כן. זה חשוב. אני בעיקר צריכה בן אדם טוב ושאפתן, שיעניין אותי, שתהיה לנו שפה משותפת, אני באמת צריכה את הבפנוכו, שיהיה אדם טוב ומשפחתי".

בתעודת הזהות שלך בפרק הראשון, הציגו אותך כמאוד בררנית וביקורתית עם רשימה קפדנית במיוחד, הרשימה הזו השתנתה?
"למדתי מהתוכנית. יצאתי אחריה עם אנשים שלא ענו על הקריטריונים הקשוחים שלי. מישהו ששנתיים עשיתי לו שמאלה בטינדר, פתאום אחרי התוכנית, שחררתי קצת מנוקשות הרשימה שלי וכן יצאנו. עכשיו אני מבינה שיש דברים הרבה יותר חשובים ממה שנראה על הנייר".

הסטטיסטיקה מוכיחה שרוב המשתתפים מהתוכנית מוצאים זוגיות די מהר, מהעונה הראשונה אחווה ורלי כבר נשואות פלוס.
"
ונאמר אמן. בשביל זה באתי, לא?"

צילום: שי פרנקו | סטיילינג: הילה ג'רבי | איפור: ג'וליס אפונטה מיטרני ל"סולו" | שיער: פדור וישניאקוב