15. דמיאן 

אוגר שרירי עם חוש הומור גרוע (אתה לא אוהב להציב מראה, אחי, אתה סתם נודניק). ובאמת שלא היינו מתנכלים לו ככה וממקמים אותו בסוף אלמלא היה גם מתאכזר קצת לג'יג'י ודוחה את הפרידה ממנה עד לרגע החופה. קשה היה לחבב את התמהיל הזה של אפאתיות וזדוניות, ובגלל זה דירגנו אותו במקום האחרון - שיידע לו.

14. ווסלי

זוכרים? ככל הנראה איש הפקה שסונג'ר לתפקיד "החבר הטוב" . הרווק הזה - שלא ראינו שום דייט שלו וייתכן שמעולם לא עזב את מטבח דירתם של הגברים - הפציע מדי פעם ואמר דברים כמו "שיט, זה נשמע קשה, גבר" או "אם זה מה אתה מרגיש, זה מה שאתה צריך לעשות, צ'יף", ואז נעלם טוטאלית מפרק 3 והלאה. היתרון היחידי שלו על דמיאן: ווסלי לא היה רע לאף אחד, וההיפטרות המוזרה ממנו הפכה אותו כמעט לאטרקציה. מי לא יסתקרן מהגבר שהופיע לרגע ואז נעלם?

13. רורי

אם יש מישהו שיכול וצריך לתבוע את הפקת "לאב איז בליינד" זה רורי, שהפציע בפרקים הראשונים כמתמודד סימפטי מאוד עם תחום התמחות ספציפי: להרים לחברים הרווקים שלו בדירת הגברים. רק אחרי שידור הסדרה נחשף שהוא התארס למתמודדת בשם דניאל, אבל ההפקה ויתרה עליהם והם אפילו לא נסעו לירח הדבש. לא נורא, תמיד יהיו לנו הרגעים היפים שלו יושב ומעודד את בארנט.

רורי, לאב איז בליינד (צילום: netflix)
תודה שעזרת לבארנט ולכל השאר לעבור את זה. רורי | צילום: netflix

12. אל. סי.

הלם שבארנט לא בחר בך, וזמננו היפה יחד נקטע אחרי פרק זמן קצר כל כך. בעולם מתוקן יותר, היתה מגיעה למקום הראשון ושוברת לבארנט את הלב.

11. קני

למעט ההתפרצות שלו בפרק האחרון, אחרי שקלי אמרה לו לא, לא קרה לקני שום דבר מעניין בעונה, והוא היה ניצב משודרג לשאר הזוגות. לא בקטע רע, בהכרח, כל הפקה טובה צריכה ניצבים, אבל היינו שמחים לראות קצת יותר עניין ועשייה מצדו. 

10. קרלטון

איך אמרה טיירה בנקס - I was rooting for you, we were all rooting for you! How dare you! רצינו מאוד לאהוב את קרלטון ולפרגן לו בנראות ביסקסואלית חיובית ומכילה, אבל כבר בפרק 3 היה ברור שיותר משהוא ביסקסואל, קרלטון הוא בילת-סקסואל. טיפוס קטנוני, קורבני ונקמני שהגיב בצורה רעה מאוד לסוגייה שהיתה יכולה להיות הרגע הכי טוב בסדרה - יציאתו מהארון בפני דיימונד. זה נגמר בדרינק על הראש ועוגמת נפש לשני הצדדים. רק העובדה שהיה אחראי לסצנות העסיסיות ביותר בסדרה רוממה אותו מהמקום האחרון. 

9. בארנט

הוא חתיך, הוא מצחיק, הולך לו עם בנות בצורה מכעיסה כמעט, וחמור מכל: הוא מודע לזה. בארנט ידע שהוא צ'ארמר מהרגע הראשון, והוא תמרן את ג'סיקה בצורה מאוד מכוערת. זה הפך אותו, כמובן למתמודד ריאליטי משגע, אבל לאדם די מחורבן.

8. מארק

מאמן כושר שהוא גם שק חבטות - תראו לנו אנלוגיה יפה יותר מזה בטלוויזיה, ונסיר בפניכם אינסוף כובעים. מארק בא עם גישה כל כך חיובית לניסוי, שמפתה כמעט לשים אותו במקום הכי גבוה. הוא זרם עם הכל, הסכים לכל מה שג'סיקה ביקשה ממנו, ועוד אמר תודה. בצד השלילי, כל זה קרה לו כי הוא די משולל חוט שדרה ולא גאון הדור. אבל שלא ישתמע ששנאנו את מארק. לרגעים אפילו אהבנו את התמימות והטמבליות שלו, ולזכותו ייאמר שהוא עשה הכל לא בשכל, אבל באהבה.

7. קלי

אה, נכון, גם היא היתה שם. קלי היתה אחלה לאורך כל העונה, ובשום שלב לא השרתה את הרושם שהיא הולכת להתהפך ככה בפרק הסיום. אהבנו את גורם ההפתעה, אהבנו יותר את העובדה שהיא הבינה שאין לסיפור הזה סיכוי אמיתי והחליטה לחתוך את זה ואהבנו יותר מכל את הדמעות שלה בפרק באיחוד. חבל שהעניין הזה לא פוזר בצורה אחידה יותר. פלוס רציני נוסף: כל הפעמים שהשחירה לבן זוגה, ואמרה כמה קני - בלונדיני מפוסל, גבוה עם יצר מיני בריא - הוא ממש לא הטיפוס שלה ואיך היא שונאת, בגדול, את איך שהוא נראה.

קלי וקני, לאב איז בליינד (צילום: netflix)
שמרה ממנו מרחק של 2 מטר עוד לפני הקורונה. קלי וקני | צילום: netflix

6. קמרון

מעלתו הגדולה של קמרון היא שהוא באמת-באמת עף על לורן ומתאהב בה תוך שנייה. האופי שלו לא ראוי לציון, הוא לא עשה משהו יוצא דופן לאורך כל העונה, אבל הוא כן פלט ציטוטים ממיסים - "חשבתי שזה יוכל להיות המשרד שלך" היא שורה שצריך להדפיס על טי שירטים - וכן חיזק ותמך בקו העלילה הכי חמוד בעונה.

5. אמבר

אמבר היתה מבדרת ברמות, בעיקר לקראת פרקי הסיום של העונה, כשסיפקה שורת איומים מבוסמים אחרי שהבינה שג'סיקה עדיין מעוניינת בבארנט. הדמות שלה זכתה להעמקה לא צפויה במהלך הביקור בבית הוריה, כשבארנט והצופים הבינו שהיא מגיעה ממעמד סוציו-אקונומי נמוך בהרבה משלו, ושהפער הזה הוא מכשול שלא נעים להודות בו, אבל אי אפשר להתעלם ממנו.

View this post on Instagram

Ambers facial expressions are a lot. . . . . #Follow @loveisblindtv for more #LoveIsBlind memes #loveisblindmemes #loveisblindnetflix #lol

A post shared by Love Is Blind Memes (@loveisblindtv) on

4. דיימונד ג'ק

מהרגע שנזפה בבארנט על כך שלעג לשמה, היה ברור שדיימונד תהיה אחת מהפתעות העונה, ותשחק נגד כל סטריאוטיפ שהחברה נוהגת להדביק לה. היא היתה דוקטורנטית ורקדנית, אגרסיבית אך חומלת, מפוכחת אבל גם ארסית ובלתי מתפשרת. היינו יכולים לבנות ריאליטי שלם סביבה, אבל אולי טוב שבאה והלכה, כמו חלום מתוק.

3. ג'יאנינה

אמאלה, מי ידע בכלל שמתחת למעטה המתוק הזה מתחבאת אישיות כל כך סוערת? ג'יג'י הצטיירה תחילה כבחורה הצעירה והמשוחררת שבאה ליהנות, ולגמרי לא מתרגשת מהעובדה שההנאה הזו תסתיים, תאורטית, בהתמסדות לכל החיים. בסדר, נו, חתונה יותר, חתונה פחות - מה זה משנה. לאורך העונה היא נקלעה לאלף עימותים עם דמיאן - חלקם מוצדקים ואחרים סתם בשם אהבתה לוויכוחים - והיתה אחראית גם לרגעים המצמיתים ביותר בפרק הסיום, אחרי שסורבה מתחת לחופה ונמלטה מהאירוע. ובל נשכח את הפעם שהעליבה את ביצועיו של דמיאן במיטה כדי, אה... להדליק אותו? לא לגמרי הבנו, אבל לא יכולנו להפסיק לצפות בהתעמרות הזו.

2. לורן

יש הרבה מתמודדות ריאליטי יפות ומצליחות, ובמבט שטחי לורן היתה להיחשב לעוד אחת מהן. המזל הוא שלורן התגלתה גם כאישה חדה וישירה, וסיפור האהבה שלה היה, בהתאם, מעניין ומורכב. בטח שלא מובן מאליו, בעולם בו זוגיות של אפרו-אמריקאים ולבנים היא עדיין אישו. וכיוון שקמרון הוא ספוג אנושי בלי אופי זכיר במיוחד, אין ברירה אלא להסיק שלורן הובילה את מערכת היחסים הזו, ושהיא צריכה לקבל את הקרדיט ואת הדירוג הגבוה יותר.

View this post on Instagram

*BLOOPERS* Hey Family Our YouTube channel is officially live! Although the shows over... our story is just beginning. We are so excited to continue our journey with you Hangin' with the Hamiltons will follow Cam and I through day-to-day adventures - our highs, lows, and everything in between.  We talk relationship date ideas, recipes for dinner at home travel ✈️, blending families, and raising a rascal of a dog Everything is fair game. Click the link in my bio to Subscribe and tune into Hanging with the Hamilton to see the adventure continue .

A post shared by Lauren Speed (@need4lspeed) on

1. ג'סיקה 

ברמה הסיפורית בלבד, ג'סיקה עברה את אחת העלילות המרתקות והמורכבות ביותר בסדרה. היא החלה כבחורה הכי מחוזרת, הפכה לבחורה הכי מחזרת, נדחתה, עברה מהנסיך של חלומותיה לנער שבאורוותיה, התעללה בנער, הביכה את עצמה בפני הנסיך יותר מפעם אחת ובסוף עוד זכתה להגיד למארק "לא" במעמד החתונה. אבל הסיפור היה, אה, רק חצי מהסיפור, כי את כל זה ג'סיקה עשתה עם כוס יין ביד, מה שהפך אותה למרואיינת מטורללת ולאורחת מסוכנת כמעט בכל אירוע חברתי. היא היתה הגיבורה הצדיקה והמכשפה הרעה של העונה, ואין מי שיערער על כך שבלעדיה, "לאב איז בליינד" לא היתה תופסת ככה.