1. בפיילוט הסדרה, אפשר לראות את פיבי בסלון הדירה של רייצ'ל ומוניקה ובאותו הרגע ממש - היא גם במטבח שלהן.

 2. כשמוניקה מדברת עם פיבי על הספה בבית הקפה, ממלאת המקום של קורטני קוקס לפתע צצה במקומה.
 3. את בן מגלמים שני תינוקות שונים באותו הפרק - אחד בלונדיני והשני ברונטי.
 4. בפרק הראשון של הסדרה רייצ'ל ומוניקה גרות בדירה מספר 5 וג'ואי וצ'נדלר בדירה מספר 4, אבל בהמשך הסדרה - הם גרים בדירות 20 ו-19.

 5. החבורה אמנם אובססיבית לאגלי נייקד גאי, אבל הם איכשהו מפספסים שהבניין שלו עובר שינויים דרמטיים במהלך הסדרה.

 6. הפאי הנעלם של בראד פיט: כשוויל מגיע לבקר בחג ההודיה, הוא מביא איתו פאי שמוניקה מניחה על השולחן, אבל מאוחר יותר, כשכל עוגות הפאי נראות בסצנה, הפאי שלו לפתע נעלם.

 7. לא רק מוניקה: גם ממלאת המקום של ג'ניפר אניסטון הופיעה בטעות על המסך באחת הסצנות, ואפילו לבשה חולצה שונה מזו של השחקנית.

 8. ממש באותו הפרק, ג'ואי מחזיק ביד בקבוקי שתייה ריקים, שבאורח פלא הופכים לפחיות שתייה.
 9. הנוף מחוץ לחלון המטבח של מוניקה ורייצ'ל משתנה לחלוטין. 

 10. תעלומת המגפיים: בעונה 8 מוניקה רוכשת מגפיים שכל כך מכאיבים ופוצעים את רגליה שצ'נדלר נאלץ לשאת אותה על גבו, והיא גם מאבדת אותם באותו הפרק. כמה משונה tאם כך שבעונה 9 אותם המגפיים צצים שוב, ומוניקה אפילו נועלת אותם - הפעם בלי תלונות.
 11. הפגישה בין צ'נדלר לרייצ'ל היא טעות מפורסמת במיוחד. בפרק הפיילוט של "חברים", מוניקה מציגה את השניים כאילו מעולם לא נפגשו, אבל רואים אותם נפגשים בפלאשבקים בפרקים בעונה 3 ועונה 5, ובכל פלאשבק נראה כאילו זו הפעם הראשונה שבה הם מכירים.
 12. חוסר העקביות של רוס: רוס מציין את יום ההולדת שלו בשלוש הזדמנויות שונות, ובכל פעם מדובר בחודש אחר. פעם אחת הוא חוגג במרץ, פעם ב-18 באוקטובר ופעם נוסף הוא מציין שיום ההולדת שלו בדצמבר. בנוסף, הוא נשאר בן 29 במהלך עונה 3, 4 ו-5, ובעונה 9 הוא זולל פשטידת סרטנים למרות שהוא אומר בכמה הזדמנויות שונות שהוא אלרגי לפירות ים. אה, וגם סלידתו מגלידה איננה עקבית במיוחד. 13. חוסר העקביות ממשיך גם בחיי המין שלו: בעונה 1 הוא אומר לג'ואי וצ'נדלר שהאישה היחידה שהוא שכב איתה היא קרול. בעונה 7, הוא מאשים את צ'נדלר שהוא שכב עם המנקה שלהם בקולג' וצ'נדלר עונה לו: "זה היית אתה". 
 14. בפרק האחרון של העונה, אותם ניצבים מופיעים ברקע בשני שדות תעופה שונים - ניוארק ו-JFK.
 15. באחד הפרקים בעונה 4, רוס עומד בדירה של ג'ואי וצ'נדלר כשמאחורי הלוח המחיק שלהם, הכיתובמשתנה בכוחות עצמו במהלך הסצנה.
 16. בפרק שמתרחש בלאס וגאס בעונה 5, ג'ואי מצביע על צ'נדלר עם יד שמאל כשהוא מספר לו שמצא את כפיל הידיים שלו, וכשזווית המצלמה משתנה, לפתע יד ימין שלו היא זו שמצביעה.
 17. ואם כבר ידיים נעלמות - בעונה 1 ג'ואי, צ'נדלר ורוס הולכים למשחק הוקי, ויד הספוג הענקית של רוס נבלעת לתוך האדמה. או הקרח.
 18. פריט אחר שלא נעלם אבל מופיע לפתע משום מקום - השרשרת על צווארה של רייצ'ל באחת מסצנות בית הקפה בעונה 2.
 19. בעונה 5, ג'ואי דופק על דלתו של רוס כשהוא לובש חולצה מכופתרת סגולה, אבל כשרוס פותח את הדלת, ג'ואי לובש סווטשירט שחור.
 20. בעונה 8 מוניקה מסירה עטיפה מאחת ממתנות החתונה שלה, אבל מאוחר יותר באותה הסצנה בדיוק, המתנה פתאום עטופה שוב.
 21. בפרק הפיילוט, מוניקה מלווה את פול לדלת וכשהוא יוצא מהדירה - הוא פונה שמאלה, למרות שכידוע לכולנו, המדרגות שמובילות ליציאה מהבניין נמצאות מימין לדלת הדירה.
 22. אתם בטח זוכרים את הסצנה בה פיבי מספרת לרייצ'ל שפאולו התחיל איתה, ורייצ'ל לוקחת מגבת נייר ומושכת איתה את הגליל כולו, אבל אולי לא שמתם לב שמיד לאחר מכן, כל שובל המגבות שהיא סחבה איתה - נעלם.
 23. כשרייצ'ל מספרת לרוס שמרסל הקוף ברח בעונה 1, אפשר לראות שולחן אוכל ממש לידם, אבל כששירותי חילוץ החיות מגיעים - אותו השולחן כבר לא שם.
 24. לשבור את הקיר הרביעי: כשריצ'רד משחק כדורגל שולחן עם ג'ואי וצ'נדלר, המצלמה בטעות חושפת את כך שמדובר בסט ולא בדירה אמיתית, כשמאחוריו הקיר נחתך ומסתיים במקום בו קיר אמיתי היה ממשיך.
 25. טעות דומה מופיעה בעונה 10, כשהפעם זה החלק העליון של הסט שנחשף, והקיר לא מתחבר לתקרה.
 26. קשה לשכוח את כתם החומוס על השמלה של פיבי מהפרק בעונה 3 בו כולם מתארגנים לצאת לאירוע של רוס, אבל אם תצפו בו שוב, תשימו לב שהכתם המדובר משנה גדלים במהלך הפרק.
 27. עוד בעונה 3, כשריצ'רד ומוניקה מנסים להיות "רק חברים", הדלת לחדרה של מוניקה שמופיעה מאחוריהם נפתחת ונסגרת מבלי שאף אחד נגע בה.
 28. כשרוס מתכונן להופעה טלוויזיונית בעונה 3, הוא מציג בפני ג'ואי וצ'נדלר שתי אופציות שונות של חליפה ואוחז כל אחת מהן ביד אחרת, אבל החליפות עוברות בין הידיים שלו במהלך הסצנה, פשוט מעצמן.
 29. טעות דומה אפשר למצוא כשסנדי, ה"מאני" של אמה, לובש על כפות ידיו שתי בובות, ואלה מתחלפות במהלך הסצנה.
 30. הפרק ה-14 בעונה השישית מוקדש כולו לעובדה שצ'נדלר לא יכול לבכות, אבל רק בעונה הרביעית לבדה יש שני מקרים שבהם צ'נדלר בוכה (בפרק 14 ובפרק 22).

 31. בעונה 7, מוניקה מוצאת שמלת כלה זולה במכירה, ולבסוף מחליטה לוותר עליה, אבל לפני כן מראה אותה לצ'נדלר. כשהיא מודדת את השמלה בפניו - מדובר בשמלה שונה מזו שראינו אותה בוחרת במכירה.

 32. כשרוס ורייצ'ל מביאים את אמה הביתה לראשונה, היא ישנה עם כובע ורוד על ראשה, אבל באותה סצנה ממש, כשרייצ'ל מחזיקה את אמה בידיים, צבע הכובע שלה משתנה ללבן.
 33. סנטרל פרק אף פעם לא היה מקום יותר מדי הגיוני אבל תפוח אדמה במגש הקינוחים?
 34. בפרק חג ההודיה בעונה 10, ג'ואי נופל על שולחן האוכל ומתלכלך ברמות, אבל רגע לאחר מכן החולצה שלו נראית הרבה יותר נקייה, עם כתמים מינימליים.
 35. כשרייצ'ל מנסה לשכנע את רוס לא לשכב עם ג'ולי בעונה 2, הספלים על הדלפק שמאחוריו משתנים.
 36. בפיילוט, רייצ'ל מספרת שהיא נטשה את החתונה שלה לבארי פינקל, אבל בהמשך הסדרה היא קוראת לו בארי פרבר.

 37. כשמר הקלס מת וצ'נדלר חושש לגורלו, הוא אומר לג'ואי שהוא לא יגמור באותה הצורה, ואז קורא לו בטעות "מאט", שמו במציאות כמובן, במקום ג'ואי.