בקלסר הגדול של הקומדיות האמריקאיות, תחת תיקיית "סיטקומים טלוויזיוניים", לשונית "סדרות שיצאו בשנות האלפיים", יש נוכחות מכובדת לפרויקטים עצמאיים של יוצאי "סאטרדיי נייט לייב". רוב השחקנים שמתגלים בתוכנית המערכונים הוותיקה יוצאים ממנה רק בשביל חוזה מפתה אחר - אבל לא תמיד מדובר בהצלחה מובטחת. על כל "רוק 30" של טינה פיי, "מחלקת גנים ונוף" של איימי פולר או "בארי" של ביל היידר יש גם המון נפילות, ורבים מתקשים לצלוח את הגרסה הקומית למבחן האלבום השני.

האחרונה לגשת למבחן הזה היא ונסה באייר, אחת מחברות הקאסט הבולטות בקדנציה שלה ב"סאטרדיי נייט לייב", שהשתתפה בתוכנית מ-2010 עד 2017. באייר לא הייתה חקיינית גדולה, אבל היא כן זהרה בתור שחקנית שידעה להבריק עם שלל דמויות מקוריות, כשהבולטת מכולן היא כנראה נער בר המצווה ג'ייקוב. בחודש יוני האחרון באייר השיקה את "יפה לך" ("I Love That for You"), סדרה קומית חדשה מבית רשת שואוטיים האמריקאית (שמשודרת כעת ב-HOT) ובה היא משמשת יוצרת שותפה, מפיקה בפועל וכוכבת ראשית. המעורבות של באייר מאחורי הקלעים היא הסיבה שבגללה הסדרה גם מבוססת באופן חלקי למדי על סיפור חייה, רק שבניגוד למקרים אחרים - "סיפור חייה" הוא למעשה שם קוד להיותה מחלימה מסרטן.

באייר, שאובחנה כחולת לוקמיה כשהייתה בת 15, נוהגת לספר שבימים ההם היא התאהבה לראשונה בעולם הקומדיה. עבור ג'ואנה גולד, דמותה בסדרה שגדלה בנסיבות דומות, ימי הסרטן היו הזמן שבו היא החלה לחלום על עבודה כמגישה בערוץ הקניות. האישה האמיתית והדמות המומצאת נפרדות בערך סביב השלב הזה, ופרק הפתיחה של "יפה לך" מלווה את ג'ואנה בעודה משיגה את ג'וב החלומות: מגישה חדשה בערוץ הקניות הבדיוני והשמרני SVN. הימים הראשונים שלה על הסט לא מתקדמים כמתוכנן, וכשג'ואנה ניצבת על סף פיטורים היא שולפת את הנשק הסודי - ומספרת שהסרטן שלה חזר. 

מולי שאנון, "I Love That for You" (צילום: Nicole Wilder/Showtime)
קאסט מגוון ומשובח. מולי שאנון ב"יפה לך" | צילום: Nicole Wilder/Showtime

הסרטן של ג'ואנה, איך נגיד זאת בעדינות, לא חזר. אבל השקר הזה מאפשר לה להמריא לגבהים שמעולם לא חלמה עליהם, וייסורי המצפון שמציקים לה מחווירים לעומת התהילה במסדרונות SVN. אותם מסדרונות מאכלסים את רוב שחקני המשנה המצוינים של הסדרה, בהם מולי שאנון ("סאטרדיי נייט לייב", "הלוטוס הלבן") בתור כוכבת הערוץ וג'ניפר לואיס ("שחור-כזה") בתור הבוסית המלחיצה. כישרונות צעירים יותר, בהם מאט רוג'רס, פונאם פאטל ופול ג'יימס, משלימים קאסט מגוון ומשובח. 

למרות שהיא יוצאת לדרך עם רעיון מקורי ומבטיח, "יפה לך" מקרטעת למדי בצעדיה הראשונים. בולט לרעה השימוש בכל קלישאה אפשרית של הז'אנר (ג'ואנה נתקלת בדמות מהעבר ומשקרת על עיסוקה הנוכחי, ג'ואנה מדברת על העתיד המשותף שלה עם הבחור שמולה בזמן הדייט השני, ג'ואנה מזייפת שיחת טלפון עם סוכן שלא קיים), וגם הגיבורה שמגלמת באייר - המשתייכת לאסכולה הקריקטורית יותר של בוגרי "סאטרדיי נייט לייב" - מוגזמת בממדים לא מציאותיים. אבל מפרק לפרק הסדרה מתפתחת, ומבינה שכוחה האמיתי הוא באנסמבל הנפלא שליקטה לעצמה ובעולם ערוצי הקניות שכמעט ולא זוכה לייצוג על המסך. עולם שמעסיק אנשים מגוחכים שלא מודעים להיותם כאלה, ומספיק חדורי מטרה בשביל שנהנה מכל רגע במחיצתם.