אם תתכנס ועידה מיוחדת לכל מגישות הלייט-נייט האמריקאיות, טיילור טומלינסון תגיע לשם ותגלה שהיא לבד. וגם זה בעירבון מוגבל: רק לפני חודש הצטרפה הקומיקאית בת ה-30 למועדון הגברי והמצומצם (כל כך מצומצם שלרוב הוא מסתכם בגברים שנקראים ג'ימי, ג'יימס או ג'ון), ועוד עם פורמט שמוקדם לדעת אם יחזיק מעמד - חידוש מבית רשת CBS לשעשועון הקומי "midnight@" שנקרא "After Midnight". זו הבעת אמון משמעותית מצדו של הממסד, אחרי שרוב הנשים שקדמו לה נכשלו כישלון נחרץ, בטח כשבמקרה של טומלינסון מדובר במשבצת שידור מרכזית עם מיתולוגיה ארוכה. 

אבל לצופה הישראלי הממוצע לא צריך להיות אכפת מהנעשה בזירת הלייט-נייט האמריקאית, כי מעולם לא היה לכך קהל אמיתי כאן. מה שכן אמור לגרום לכמה צופים מקומיים להכיר את טומלינסון הוא "ליהנות מכל העולמות" ("Have It All"), מופע הסטנדאפ החדש - והשלישי - והנהדר - שלה בנטפליקס. עצם האמירה "מופע שלישי בנטפליקס" כשהיא רק בת 30 מבהירה עד כמה אמריקה סומכת עכשיו על טומלינסון, ולמרות תקדימי העבר המאכזבים של קומיקאיות שקדמו לה (גם ללילי סינג היה לייט-נייט לפני שאבדו עקבותיה) אין ברירה אלא להסכים.

טומלינסון - דמיינו את קרן מרציאנו מלפני עשור בשילוב האנרגיות של מי שכל שיאיה לפניה - חושבת מהר ומדברת מהר ב"ליהנות מכל העולמות". לרגעים צריך לוודא שהנגן של נטפליקס לא גלש עצמאית למהירות של 1.5. זה בפני עצמו משב רוח מרענן בין שלל מופעים גבריים וזחוחים שיש בהם פחות פאנצ'ים ויותר הרהורים, כאילו מישהו הסביר לה עד כמה הצ'אנס שקיבלה חשוב והיא עושה הכל כדי לנצל אותו במלואו. ההומור הוא מאוד שנות ה-2020, בין אם אלה שלושת אחיה הלהט"ביים או עוד מונולוג על חרדות, אבל אפילו המונולוג ההוא מרגיש כיפי מהממוצע כשהיא נזכרת איך פעם הייתה בטוחה שבלעה את אחד האיירפודס שלה. וטרחני ככל שזה יהיה, חשוב להזכיר: אם טיילור הייתה ג'ימי, בכלל לא הייתה סיבה להתרגש מזה שמישהו בנטפליקס הזמין ספיישל נוסף ממנה.