"השעשועון" ("Quiz"), המיני-סדרה של סטיבן פרירס ("המלכה") שעולה כעת ב-HOT, הייתה אחד מלהיטי הקורונה הראשונים בבריטניה, והיא מתהדרת בשלושה שחקנים מעולים: מת'יו מקפיידן (טום הפעור מ"יורשים"), שאן קליפורד (גברת "I Look Like a Pencil" מ"פליבג") ומייקל שין (כל סדרה וסרט שיצאו מגבולות אנגליה בעשורים האחרונים). אבל עם כל הכבוד לקאסט - המצוין - שבמרכזה, העניין האמיתי פה מגיע בזכות העלילה הבלתי נתפסת. בלתי נתפסת, ואמיתית לחלוטין.

ב-9 בספטמבר 2001, יומיים לפני אתם-יודעים-מה, צ'ארלס אינגרם (מקפיידן) התייצב בשעשועון העל "מי רוצה להיות מיליונר?", כשבת זוגו דיאנה (קליפורד) יושבת בקהל מאחוריו. אינגרם הפגין חוסר ביטחון קיצוני ומעט מאוד ידע כללי, ובשלב מסוים הזמן נגמר והוא התבקש ולחזור בערב אחר להמשך הצילומים. רק שהפעם - ומבלי להיכנס לפרטים טכניים מדי, כי זו אחת מגולות הכותרת של הסדרה - הוא הגיע עם תוכנית סדורה, ומצא שיטה לרמות את דרכו למיליון הפאונד הנכספים. 

"השעשועון" נעה בין השתלשלות האירועים באולפן ומחוץ לו לבין הדיון המשפטי שהתקיים בהמשך בעניינם של צ'ארלס ודיאנה (שאלה שמותיהם המקוריים, למרות הסמליות) - ומדי פעם אף נכנסת למשרדי רשת ITV הבריטית, שם ניסו להבין האם קיימת קנוניה, איך היא פועלת, ומה צריך לעשות כדי לעצור אותה. התוצאה היא סדרה קצרה וקצבית, כמיטב המסורת הבריטית, שעושה הכל נכון ואז עוד תשלח אתכם לגגל את הנפשות הפועלות. וזה לא הכל: "השעשועון" היא גם צלילה מרתקת לנפשם של בני זוג עם תפיסה מעוותת של החוק, ובעיקר הזדמנות נדירה להציץ לאחורי הקלעים של שעשועוני הטלוויזיה. אין תלונות.