איימי שומר בת 42. זה מסוג הפרטים שכבר לא נהוג לציין בכתבות אלא אם יש להם קשר ישיר לעניין - ומי שיוצרת הפעם את הקשר היא שומר בעצמה. המופע החדש שלה בנטפליקס, "איש קשר למקרה חירום" ("Emergency Contact"), הוא מופע של בת 42, לטוב ולרע: בטוב יש את הבגרות המבורכת ואת הבדיחות שבטח יעוררו הזדהות בקרב הורים צעירים, ובפרט אימהות. ברע זה בעיקר מה שאין, וזה את האדג' שכבר הרבה זמן חסר לשומר. 

רגע השיא של "איש קשר למקרה חירום", לפחות לפי היקף הסיקור בחו"ל, מגיע כששומר מפנה את החצים שלה אל בני הזוג ההוליוודיים אלק והילריה בולדווין. בטקס האוסקר של השנה שעברה (זה שידוע בתור "הטקס עם הסטירה"), שומר הנחתה ותכננה להתבדח על חשבון תקרית הירי הטרגית של בולדווין, שגבתה את חייה של צלמת על סט סרט. המפיקים אסרו עליה, כי טו סון, ולימים היא חשפה את הנוסח הגנוז: "'אל תסתכלו למעלה' זה שם של סרט (שהיה מועמד באותה שנה, ר.א)? יותר כמו, 'אל תסתכלו לתוך הרובה של בולדווין'". זו בדיחה מעולה, והיא דווקא נעדרת מהמופע החדש של שומר. במקומה יש קטע ארוך מדי על רעייתו הילריה וההתחזות שלה לאישה ממוצא ספרדי, עם בילדאפ שמורכב מפרטים ידועים מראש ופאנץ' שצריך לצפות בו פעמיים בשביל להבין שהוא בכלל פאנץ'. בשלב אחר היא מספרת איך קראה בטעות לבנה ג'ין-אטל (ג'ניטל, "אשך"), סיפור שהיא בכלל לא חרשה כבר עשרות פעמים בעבר.

"היום הכי טוב לעשות בו סקס הוא מחר", מודיעה שומר כאילו אנחנו בשידור חוזר של "צחוק מעבודה", ובכך היא מבטאת את התהליך שעבר ההומור שלה במקביל לתהליך שעברה בעצמה. אם ניקח את המודל הישראלי של "רמזור", שומר התחילה בתור הרווקה הנועזת שמתאימה לחפר, עצרה לרגע אצל אמיר כשהתמסדה והפכה לאמא - והיום היא איצקו. המשפחה והמשפחתיות מעסיקות אותה, לצד הגיל, והוא זה שהביא אותה להתמודד עם טיפולי לייזר בפנים, התרחקות (חלקית) מאלכוהול ובליטה חשודה בגב. והבדיחות שלה הן עדיין על חשבון עצמה, אך הן הרבה פחות מסעירות מבעבר. שומר עייפה ומודעת לזה בעצמה, ולכן היא פונה לבדיחות "חמותי" ולמשפטים שסוחטים מחיאות כפיים מבלי להצחיק כמו "אנחנו באחת המדינות שבהן עדיין יש אפשרות לשמור על העובר". אם מבחינת שומר היום הכי טוב לעשות בו סקס הוא מחר, זה גם היום שבו הכי טוב לצפות במופע החדש שלה.