מרי מארה, שחקנית ותיקה שהופיעה בסדרות טלוויזיה כמו "ריי דונובן", "דקסטר", "חוק וסדר" ו"ER", הלכה לעולמה לאחר שטבעה בנהר סנט לורנס. היא הייתה בת 61. לפי משטרת מדינת ניו יורק, הכוחות הגיבו לדיווח על טביעה ביום ראשון בבוקר בעיירה קייפ וינסנט, צפונית לסירקיוז, והגיעו למקום. שם, הכוחות גילו גופת אישה בנהר, שזוהתה מאוחר יותר כגופתה של מארה.

החקירה בעניין מותה עודנה נמשכת, אך משטרת מדינת ניו יורק מסרה כי נראה שלא הייתה זו התאבדות ואין חשד שנרצחה, – וככל הנראה מארה טבעה בזמן שחייה. "לא היו סימני אלימות על הגופה", כך נמסר. "הגופה הועברה למשרד הבוחן הרפואי של מחוז ג'פרסון להמתנה לנתיחה שתקבע את סיבת המוות הרשמית". מארה הותירה אחריה את אחיותיה סוזן ומרתה, גיסה סקוט דיילי, אחיינה כריסטופר דיילי ובתה החורגת קייטי.

מקור מקורב סיפר כי מארה שהתה בבית הקיץ של אחותה מרתה ביום בו הלכה לבקר בנהר. הנכס נמצא מחוץ לקייפ וינסנט, במחוז " Thousand Islands" ("אלף האיים"), שם נהר סנט לורנס מפריד בין ארצות הברית לבין קנדה. מנהלה האישי של מארה, קרייג דורפמן, אמר בהצרה למגזין Entertainment Weekly כי "מרי הייתה אחת השחקניות הטובות ביותר שפגשתי אי פעם. אני עדיין זוכר שראיתי אותה על הבמה בשנת 1992 במחזה 'Mad Forest' אוף-ברודווי. היא הייתה מחשמלת ומצחיקה, כולם אהבו אותה. נתגעגע אליה".

אהבתה של מארה לעולם המשחק התחילה על במות התיאטרון, אבל רבים מכירים אותה בזכות תפקידיה בטלוויזיה ובקולנועץ תפקידה הראשון על המסך היה בסרט "The Preppie Murder", ופריצתה הגדולה סומנה ב-1992, כשכיכבה בסרט "שיקוי אהבה מס' 9" לצד סנדרה בולוק. על המסך הקטן, מארה הייתה ידועה במיוחד בזכות תפקידה ב-"ER", בה גילמה את לורטה סוויט, עובדת מין ואם חד הורית. היא גם גילמה את ברין קרסון ב"נאש ברידג'ס" והופיעה, כאמור, בסדרות נוספות רבות – לא רק "דקסטר" ו"ריי דונובן" אלא גם "חסרי בושה" ו"מונק". תפקידה האחרון היה בסרט "Break Even" משנת 2020 והיא פרשה ממשחק זמן קצר לאחר מכן.