משטרת מחוז אורנג' בפלורידה הודיעה בלילה שבין ראשון לשני כי בוב סאגט, השחקן והקומיקאי ששיחק את האב דני טאנר ב"צער גידול בנות", נמצא מת במלון ריץ קרלטון אורלנדו. על פי הודעת המשטרה אין חשד לפלילים ובחדר לא נמצאו סמים. 

בני משפחתו של סאגט מסרו בהודעה ל-CNN: "בוב היה הכל בשבילנו ואנחנו רוצים שיידעו עד כמה הוא אהב את המעריצים שלו, עד כמה הוא אהב להופיע על הבמה ולאחד בין אנשים מכל הסוגים. אנחנו מבקשים שפרטיותנו תכובד, אבל מזמינים אתכם לזכור את האהבה והצחוק שבוב הביא לעולם". 

"צער גידול בנות" ("Full House"), ששודרה במשך שמונה עונות מ-1987 ועד 1995, הייתה נקודת הפריצה של סאגט, וגם של האחיות מארי קייט ואשלי אולסן, ושל השחקנים ג'ון סטיימוס, לורי לוקלין ודייב קולייר. הנוסטלגיה העצומה לסדרה הובילה לכך שנטפליקס הפיקה ספין-אוף שהחל ב-2016 והחזיק חמש עונות. סאגט שיחק גם בסדרת ההמשך.

שחקני "צער גידול בנות" ב-1989 (צילום: Fotos International/Getty Images)
שחקני "צער גידול בנות" ב-1989 | צילום: Fotos International/Getty Images
 

סאגט פתח לאחרונה במסע הופעות סטנד-אפ ברחבי ארה"ב, שאמור היה להימשך עד יוני 2022. אף על פי שההומור המשפחתי המתקתק של "צער גידול בנות" היה מזוהה איתו יותר מכל, הוא היה גם קומיקאי חד וישיר, שהיה מועמד לפרסים על הופעות סטנד-אפ וספיישלים. בשנות ה-90 הוא הנחה את התכנית הפופולרית "America's Funniest Home Videos" ואחרי "צער גידול בנות" הוא גם היה קולו של טד מוסבי העתידי בסדרה "איך פגשתי את אמא" במשך תשע עונות מ-2005 עד 2014. סאגט גם שיחק את עצמו בסדרה "הפמליה" של HBO והנחה שעשועונים, ביניהם "אחד נגד 100". לפני שנתיים הוא השתתף בגרסה האמריקאית של "הזמר במסכה".  

הוא נולד למשפחה יהודית בפילדלפיה ב-1956, ובנערותו רצה להיות רופא לפני שהבין שעתידו בתעשיית הקולנוע והטלוויזיה. בזמן לימודיו באוניברסיטת טמפל זכה באוסקר הסטודנטיאלי על סרט תיעודי שביים ומגולל את סיפורו של אחיינו, שעבר ניתוח לשיקום הפנים. אחרי הלימודים, הוא החל מיד להופיע במועדוני סטנד-אפ ובהמשך עבר ללוס אנג'לס. סאגט, שהייתה לו חיבה לבדיחות גסות וקללות, נהג להתבדח על כך שהגיע במקרה ל"צער גידול בנות" ולעולם הילדים. בראיון לפודקאסט של מארק מרון לפני כמה שנים הוא אמר: "הבדיחה שלי היא כזו: תשאל אותי מה הפרק האהוב עליי של 'צער גידול בנות'". כשמרון שאל, "מה הפרק האהוב עליך?", הוא ענה: "האחרון", אך מיד הוסיף: "אני אדם בר מזל". סאגט הותיר אחריו אישה, קלי ריזו, ושלוש בנות מנישואים קודמים.