אחרי שזכתה בפרס הדרמה היומית הטובה ביותר בטקס פרסי הטלוויזיה וקטפה גם את פרס השחקנית המשנה הטובה ביותר - בו זכתה עירית קפלן – הסדרה "מלכת היופי של ירושלים" רושמת הישג משמעותי נוסף.

לפי גורמים המעורים בפרטים, אם לא יהיו שינויים של הרגע האחרון, הדרמה היומית מבית yes נרכשה על ידי נטפליקס – ותעלה לשידור בענקית הסטרימינג ברחבי העולם במהלך חודש הבא. ההישג המשמעותי הזה בא במקביל להפקת העונה השנייה של הסדרה, שעתידה להיות משודרת בארץ לקראת סוף השנה הנוכחית.

זו לא הפעם הראשונה בה סדרה של חברת הלווין נמכרת לענקית הסטרימינג. בשנים האחרונות נמכרו גם הסדרות "שטיסל", "השוטר הטוב" שזכתה לרימייק אמריקאי בהפקת נטפליקס, וגם "פאודה" שלאחרונה סיימה את צילומי העונה הרביעית.

מלכת היופי של ירושלים (צילום: נטי לוי , יח"צ באדיבות yes)
עירית קפלן, מיכאל אלוני והילה סעדה ב"מלכת היופי של ירושלים" | צילום: נטי לוי , יח"צ באדיבות yes

"מלכת היופי של ירושלים" מבוססת על רב המכר של שרית ישי לוי בעל אותו השם ועוסקת בחייה של משפחת ארמוזה, משפחה ירושלמית שורשית בשנים שלפני הקמת המדינה. היא הופקה על ידי ארצה הפקות ונוצרה על ידי אסתי נמדר תמאם, שלמה משיח ועודד דוידוף, ומככבים בה עירית קפלן, הילה סעדה, יובל שרף, מיכאל אלוני, ישראל אוגלבו, סוול אריאל אור ומלי לוי. 

החודש האחרון היה חודש טוב במיוחד לחברת yes, שרשמה כמה הישגים בינלאומיים מרשימים במיוחד. מלבד המכירה לנטפליקס, הסדרה "בלאדי מורי" זכתה בפרס הסדרה הקומית הטובה ביותר בפסטיבל "סירייס מאניה" היוקרתי, והשחקן יהודה לוי זכה בפרס השחקן הטוב ביותר בפסטיבל על תפקידו בסדרה "ריקוד האש".

מנטפליקס ומ-yes סירבו להגיב לידיעה.