רגע לפני שעולה הערב (שני, אחרי החדשות, קשת 12) פרק הבכורה של הדרמה הרומנטית המדוברת "חולי אהבה", פרסמה איילת זורר שמשחקת בתפקיד ראשי, פוסט ארוך ומרגש שלא נתקלים בו כל יום. זורר משחקת בסדרה רופאה בכירה בשם עמליה, שמטפלת בפוליטיקאי בשם מיכה (עמוס תמם) ומשם הסיפור מסתבך.

הסדרה תעסוק בין היתר בנושאים אישיים ורגישים כמו אהבה והורות ותביא הרבה רגש למסך, מה שכנראה הביא את זורר לכתוב פוסט חשוף ונוגע במיוחד: "קיבלנו מתנה. לא בכל יום ערוץ טלוויזיה מסחרי כמו קשת, בוחר לתת מקום לסדרה שאין בה אקשן, יריית אקדח, מרדף או אלימות. להיפך, יש בה אנושיות, אהבה, הומור, התמודדות עם מחלה, וכן, רומנטיקה ונשיקות ארוכות".

זורר ממשיכה ומתייחסת גם למצב והתקופה בה הסדרה יוצאת לאור: "כל השחקנים והצוות של חולי אהבה שצולמה לפני אוקטובר הנורא, אחד אחד, נתנו את הלב. אני לא חושבת שעבדתי כל כך קשה ובקצב מסחרר כזה ויחד עם זאת בתחושה של משמעות עמוקה. לצד שני בימאים שמגנים עלי, אוהבים אותי ועוזרים לי לשרת את הסיפור המקסים שכתבו, בו עמליה ומיכה מתאהבים ברגע הכי קשה של החיים שלהם".

"זו הייתה חוויה שאנצור בלב לנצח נצחים. תודה לכל האנשים המופלאים שעבדו על הסט המזיע בקיץ 2023", זורר מתארת וממשיכה בהודיה לכל חברי הצוות והשחקנים שלקחו חלק ביצירה: "היה תענוג לבוא לעבוד איתכם כל יום. מקווה ש'חולי אהבה' תשגר אתכם לעולם אחר לרגע ותעסה לכם את הלב כמו שעשתה לנו".