בזמן שכוכבת "צער גידול בנות" לורי לוקלין מרצה את עונש המאסר שלה, חברתה לסקנדל הקולג'ים, כוכבת "עקרות בית נואשות" פליסיטי הופמן, כבר מתחילה לחזור לשגרה. הופמן, כזכור, בילתה במהלך שנת 2019 קצת פחות משבועיים מאחורי הסורגים, וזאת לאחר שהורשעה על מעורבותה בפרשת "Varsity Blues", במסגרתה הורים מיוחסים שונים שיחדו פקידים וזייפו תעודות ותמונות במטרה להכניס את בנותיהן לאוניברסיטה בתור ספורטאיות מצטיינות.

עכשיו, כשהמאסר ועבודות השירות מאחוריה, הופמן פנויה לחזור למסך בתפקיד חדש. בעוד מוקדם יותר השנה השחקנית כבר כיכבה בסרט "Tammy's Always Dying", מדובר היה בתפקיד שצולם לפני ההסתבכות, והסדרה החדשה של הופמן צפויה לסמן את הקאמבק הרשמי שלה. לפי דיווח של מגזין דדליין, הופמן עומדת להוביל סיטקום חדש ברשת ABC האמריקאית, שייכתב בהשראת סיפור חייה של סוזן סוואג', הבעלים של קבוצת בייסבול בסקרמנטו.

בסדרה החדשה, הופמן תגלם את סוואג' עצמה, שבעקבות מותו של בן זוגה מקבלת לידיה את השליטה בקבוצה. השחקן זאק גוסטגן יגלם את בנה של סוואג', שכמו השחקן האמיתי - מתמודד גם הוא עם תסמונת דאון. מי שתעמוד מאחורי התסריט לסדרה תהיה בקי הרטמן אדוורדס, וזאת לאחר שעד לפני רגע היא עוד הייתה אחראית על "האופה והיפה", העיבוד האמריקאי ללהיט הישראלי "להיות איתה". בנוסף לתפקידה כשחקנית הראשית, הופמן תשמש גם כמפיקה בפועל בסדרה. 

הצעד החדש של הופמן אמנם ראוי לציון - סביר להניח שגם לוקלין עצמה תהיה מעוניינת בקאמבק שכזה בבוא היום - אבל לא באמת מדובר בהפתעה. כבר בחודש אפריל האחרון סיפרו מקורביה של השחקנית ל-Entertainment Tonight כי היא מתכננת לחזור למסך, וטענו כי היא "מקווה שתוכל לחזור לשחק בתחילת השנה הבאה". "פליסיטי נשארת בימים אלו עם המשפחה שלה בבית בבידוד", סיפרו בזמנו, "היא ממשיכה להיות מעורבת בפעילות עם ארגוני צדקה שמתעסקים בשיקום אסירים ובפרויקט המתבגרים. ברגע שמשבר הקורונה יסתיים, והיא כבר אמרה זאת בעבר, היא תמשיך בפעילויות הללו גם אחרי שתסיים את מחויבויותיה לעבודות השירות".