בעוד חלק מחבריהם החליטו לקחת פסק זמן ממשחק אחרי ירידת הסדרה, שניים מכוכבי "המפץ הגדול" הצליחו למנף את חלקם בסדרה האהובה לתפקידים מצליחים נוספים - ושניהם גם זכו למועמדויות בטקס גלובוס הזהב הקרוב, שייערך בלילה בין ראשון לשני. בעוד ג'ים פרסונס (שגילם את שלדון קופר) מועמד הפעם על תפקידו ב"הוליווד", קיילי קווקו (פני) מועמדת פעמיים על "הדיילת", פעם אחת כשחקנית הראשית ופעם אחת כמפיקה. אבל למרות ההצלחה אליה הגיעה בסופו של דבר, קווקו עצמה מעידה כעת כי הימים האחרונים על הסט של "המפץ" היו קשים גם עבורה.

כזכור, "המפץ הגדול" ירדה מהמסך במאי 2019 לאחר 12 עונות שהפכו אותה לאחד הסיטקומים הפופולריים ביותר של שנות האלפיים. הסיבה לביטול, כך הוסבר, הייתה החלטתו של פרסונס בן ה-47 - מי שבלי דמותו אין ממש טעם לסדרה - שהבין כי בגילו הוא כבר לא בנוי לפרויקט אינטנסיבי כמו זה. עכשיו, בראיון חדש למגזין וראייטי, קווקו מספרת על הצד השני של אותה החלטה, זה של יתר חברי הקאסט שהבינו כי הם עומדים להיפרד מהסדרה שהפכה לביתם השני. 

ג'ים פרסונס, "המפץ הגדול" (צילום: יח"צ באדיבות yes)
הפרישה הובילה לביטול. ג'ים פרסונס ב"המפץ הגדול" | צילום: יח"צ באדיבות yes

"ג'ים לגמרי היה הכוכב של הסדרה, ובצדק", הסבירה קווקו, "הדברים שהוא עשה שם היו כמו חוויה חוץ גופית". במהלך השיחה, השחקנית חזרה לקיץ 2018, ליום בו נודע לה ולחבריה על החלטתו של פרסונס. יוצר הסדרה, צ'אק לורי, קרא לשחקנים למשרד שלו, וקווקו וג'וני גאלקי (לאונרד הופסטטר) היו בטוחים כי מדובר בדיון לקראת העונה ה-13 של הסיטקום. "ג'וני ואני דיברנו על זה המון", סיפרה, "(שאלנו) האם אנחנו רוצים את זה? ובאמת רצינו". רק שאז, היא נזכרת כי "ג'ים אמר, 'אני לא חושב שאני יכול להמשיך'".

"הייתי בשוק", הסבירה קווקו, "שאלתי 'להמשיך עם מה?', כאילו - בכלל לא ידעתי על מה הוא מדבר. הסתכלתי על צ'אק וחשבתי 'וואו, הייתי בטוחה שאנחנו מתכננים (להמשיך), אני כל כך מופתעת כרגע". לפי קוקו, לורי הסביר לשחקנים כי "כולנו בשביל אחד, ואחד בשביל כולם. ואנחנו לא עומדים לעשות את זה בלי כל הצוות". "זה היה הדבר האחד שהסכמנו עליו", הסבירה, "אנחנו הגענו ביחד, ואנחנו נעזוב ביחד". 

ההכרזה של פרסונס - שהייתה מתואמת עם רשת CBS - השאירה את קווקו "במצב של הלם", והיא מספרת כי במהלך הפגישה "כולם דיברו על הרגשות שלהם, ה". עם הזמן, בלית ברירה, קווקו השלימה גם היא עם הגזירה, אבל זה עדיין לא מנע ממנה להישבר ביום בו צילמה את הפרק האחרון של הסדרה. "ג'וני ואני פשוט עמדנו שם, ובכינו", סיפרה, "הסתכלנו למטה על הבמה וראינו שכל הצוות הגיע כדי להיות איתנו כשאנחנו מדברים. הם פשוט הקשיבו לנו, כאילו זה הנאום האחרון שהם אי פעם ישמעו". למזלה של קווקו, הימים שאחרי ה"מפץ" התגלו כמצליחים לא פחות, והשחקנית אסירת תודה על כך שהיא וצוות "הדיילת" הספיקו לצלם את הסדרה לפני התפרצות הקורונה. "אני מאמינה שמישהו דאג לי ואמר 'אל תחששי - יש לי תכנית בשבילך'", סיפרה.

View this post on Instagram

A post shared by Kaley Cuoco (@kaleycuoco)