לפני שנה, כש"חם, לוהט, רותח!" עלתה בנטפליקס, נראה היה שהגענו לתחתית החבית בכל הנוגע לפורמטים של תוכניות היכרויות: רווקים צעירים נשלחים לווילה אקזוטית ואמורים להתאהב אחד בשנייה ללא שום מגע מיני. בשבוע הבא תעלה באותה נטפליקס גם "חיות דייטים" ("Sexy Beasts"), תוכנית ריאליטי שמכניסה תחפושות לעולם הדייטים - אבל גם אצל כמה מהמתחרות של ענקית הסטרימינג מנסים לשמור על עניין בקרב המנויים, שמחפשים אחר התמכרות הטראש הבאה.

בעוד שבועיים בדיוק תעלה בשירות הסטרימינג HBO מקס, שלא זמין לפי שעה בישראל, "FBoy Island" (כשב"Fboy" הכוונה ל"פאק-בוי", או "סטוציונר" בעברית) - ריאליטי חדש בו 3 נשים נשלחות לאי טרופי עם לא פחות מ-24 גברים. חצי מאותם גברים מכנים את עצמם "בחורים טובים", אבל המחצית השנייה אוחזת בגאווה באותו תואר "פאק-בוי" הידוע לשמצה. הטוויסט, למקרה שכל הפורמט הזה לא היה מספיק מעוות גם ככה: המשתתפים, הצופים ואפילו המנחה ניקי גלייזר לא יודעים מי מהבנים שייך לאיזו קבוצה. בסוף העונה הזוכה (או הזוכים) מקבלים סכום של 100 אלף דולר, אם כי נכון לשלב זה לא ברור איך בדיוק זוכים בתוכנית, והאם המסלול לשם עובר דרך מציאת אהבה או דווקא דרך ניחוש נכון של אופי הגברים.

וכאילו שהקונספט לא היה מסקרן גם ככה, ב"FBoy Island" יש עוד דבר אחד שעשוי לעניין בעיקר את הקהל המקומי - מתמודד ישראלי. אחד מ-24 הרווקים בריאליטי (בתקווה שהוא משתייך למחנה הטוב יותר) הוא ישראל דמרי, יזם בן 34 שחי בלוס אנג'לס. במידע אודותיו שנמסר לכלי התקשורת, ישראל מתואר כמי ש"נהנה מנגינה בגיטרה, טיפוס, רכיבה על אופנוע, טיולים מסביב לעולם, בילוי עם חברים, צפייה בסרטים, למידת דברים חדשים ויציאה להרפתקאות". גלילה בעמוד האינסטגרם של דמרי חושפת עוד כמה פרטים אודותיו, כולל תמונה עם דגל ישראל, חופשה בסיני ושלל פוסטי תמיכה במכבי תל אביב. אסף גורן ואייל ברקובר, זה הזמן להגיד שלום ליורש.