אחרי ציפייה ארוכה, החל מהשבוע מנויי הוט יכולים סוף סוף לצפות ב"לאבד את אליס", אחת מהסדרות המדוברות ביותר של 2020. המותחן הפסיכולוגי החדש, אותו יצרה וכתבה סיגל אבין ("טלנובלה בע"מ", "האקס המיתולוגי"), ישודר באופן רשמי רק מחר (ה'), אבל זמין מאז אתמול בשירות ה-VOD של החברה. וכמו שכמה מצופי פרק הפתיחה כבר שמו לב, הוא גם מכיל הפתעה בדמות מהפך גופני לא צפוי. 

גל תורן, סולן "מרסדס בנד" ואחד מהשחקנים העסוקים ביותר של השנים האחרונות, מגלם בסדרה את דוד גינור, שחקן מצליח ובן זוגה של אליס (איילת זורר). ובזמן שהפרצוף של תורן הוא כזה שכבר התרגלנו לראות לא מעט על מסך הטלוויזיה - בסדרות כמו "האחיות המוצלחות שלי" ו"אורי ואלה" וגם בדוקו-ריאליטי "טיול אחרי צבא" - הפעם הוא גם מגיע בליווי גזרה חדשה, וחטובה במיוחד. 

גל תורן,
גם אנחנו הופתענו. גל תורן ב"לאבד את אליס" | צילום: HOT

מבלי להיכנס לספוילרים, נספר רק כי בפרק הראשון של "לאבד את אליס", תורן בן ה-44 מוצג כשהוא נמצא בתא הלבשה בזמן מדידות לקראת פרמיירה - ובשלב מסוים מתפשט עד שהוא נותר בתחתונים בלבד. עוקבי האינסטגרם של תורן, אגב, כנראה ידעו כבר להיערך מראש לאותו מהפך מפתיע, שכן השחקן נוהג להעלות מפעם לפעם תמונות שלו בלבוש חלקי, כאלה שמבהירות עד כמה התחטב לכבוד התפקיד החדש. 

כמו ששם הסדרה רומז, הסדרה עוסקת בעיקר בדמותה של אליס (זורר) - קולנוענית מוערכת בת 40 שהקריירה שלה נמצאת בנסיגה. בניגוד לקיפאון בחייה המקצועיים של אליס, דוד דווקא מצליח לשמור על מעמדו בתעשייה, וממשיך להיחשב לשחקן מוצלח ונחשק במיוחד. הסדרה סובבת סביב מערכת היחסים בין אליס לבין סופי (ליהי קורנובסקי), תסריטאית צעירה הפוגשת אותה במקרה, וההפיכה של אותו קשר לאובססיבי, אינטימי ואפל. 

לצד תורן, זורר וקורנובסקי, בסדרה משתתפים עוד כמה פרצופים מוכרים, בהם שי אביבי, חלי גולדנברג ויוסי מרשק. הסדרה זכתה להצלחה משמעותית עוד טרם עלייתה, לאחר שנבחרה להשתתף בפסטיבל קאן-סירייס הבינלאומי (המקבילה הטלוויזיונית לפסטיבל קאן הידוע), שנאלץ להידחות בגלל התפרצות הקורונה. הסדרה מועמדת לפרסי הסדרה, הבמאי, התסריטאי, המוזיקה והתוכן הטובים ביותר - וסביר להניח שאם קטגוריית "המהפך הגופני שלא היינו מוכנים אליו" הייתה קיימת, היא הייתה גורפת את כל הקופה.

View this post on Instagram

A post shared by Gal Toren (@torengal) on