עם כל כך הרבה דמויות ראשיות מורכבות ומוצלחות, קולמן דומינגו לא היה אחד מהשחקנים הבולטים בעונה הראשונה של "אופוריה", כשרוב תשומת הלב הופנתה לכוכבות הצעירות של הסדרה - זנדאיה, האנטר שייפר, סידני סוויני ואלכסה דמי. אבל בספיישל חג המולד של "אופוריה" - ששודר בחודש דצמבר ומגשר על הפער העלילתי בין העונה הראשונה של הסדרה לעונתה השנייה, שצילומיה עוד לא החלו - דרך כוכבו של קולמן. בפרק, שהיה בנוי כשיחה ארוכה בין דמותה של רוּ לדמותו של עָלי, החונך שמלווה את הנערה לאורך תהליך של גמילה מתרופות מרשם, קיבל דומינגו זמן מסך נכבד והזדמנות להפגין את כישוריו. זאת בשילוב השתתפותו ב"הבלוז של מא רייני", בנטפליקס והופעתו בסרט האימה "קנדימן" שצפוי לצאת בהמשך השנה עוררו מחדש את העניין הציבורי בשחקן המוערך אך לא לגמרי מפורסם.

חלק מהעניין הציבורי הנ"ל התבטא בחשיפה של סיפור אישי מחייו של השחקן. מגזין GQ פרסם השבוע את סיפור ההיכרות בן דומינגו ובן זוגו ב-15 השנים האחרונות - סיפור שבהחלט נשמע כמו בסיס לקומדיה רומנטית מוצלחת. השנה הייתה 2005, ודומינגו נכנס לסניף של רשת קמעונאית גדולה כדי לחפש מסכת חימר לפנים. שם הוא ראה בחור עם שיער ארוך, פירסינג בשפה ו"העיניים האלה", כפי שתיאר זאת ל-GQ. קולמן סיפר שהוא היה בשיחת טלפון כשהמבט שלו נתקל בזה של בן זוגו העתידי, ראול, שהיה שם עם חברה שגררה אותו החוצה. קולמן ניסה לנופף לעברו אבל פספס אותו. "פשוט הרגשתי משהו", סיפר למראיין על התחושה שהמפגש הסתמי הזה יהפוך למשהו מעבר.

והוא צדק. יום לאחר מכן, ראול פנה לקרייגסליסט (Craigslist), אתר אמריקאי ותיק למכירות והחלפות של חפצים ושירותים. קרייגסליסט עשוי להישמע כמו גרסה תמימה ליד 2 אך יש בו גם מדורים שמעודדים היכרויות אישיות (וכן כמות לא מבוטלת של הצעות שונות למפגשים מיניים), ובראשם האזור הקרוי Missed Connection - קשרים שהתפספסו - בו גולשים שונים מנסים לאתר אנשים שפגשו בנקודות שונות בחייהם. ראול פרסם את פרטי המפגש האקראי שלו עם קולמן, וקולמן איתר את המודעה באתר למרות שנכנס אליו בכלל בשביל לחפש מכשיר אייפוד טאץ'. "קפצתי מהכיסא כשראיתי את המודעה", תיאר קולמן את הרגע בו הבין שהמודעה המסוימת ההיא מיועדת אך ורק עבורו.

קולמן כתב לראול מייל בתגובה למודעה שהתחיל במילים "למלאך המתוק עם העיניים המרתקות" והשאר - היסטוריה. הדייט הראשון שלהם היה בבר קטן בסן פרנסיסקו, וכבר בלילה הראשון קולמן מספר שהוא לחש לראול, בזמן שחשב שהוא ישן, "אני חושב שאני אוהב אותך". המשך הסיפור לא פחות רומנטי - ראול דאג להגיע כמעט לכל הופעה של ההצגה שקולמן כיכב בה באותו הזמן עם זר פרחים, ומסביר בראיון שהוא הגיע להצגה כל כך הרבה פעמים כי "הרגשתי שאני צריך להבין את כל מי ש(הוא)".

תשע שנים לאחר הדייט הראשון, השניים נישאו בטקס קטנטן שהיה הפתעה עבור 25 האורחים שחשבו שהוזמנו לחנוכת בית. דומינגו מוסיף בראיון שאם היה רואה את הפרופיל של בן זוגו באפליקציית היכרויות, יכול מאוד להיות שהוא היה מדפדף אותו שמאלה. "חוסר השלמות שבסטייה מהמסלול ודברים כאלה - זה קסום", אמר על הדרך בה הם הכירו, "ככה זה אמור להיות: אתה לא אמור לדעת מה תקבל".