רשת CBS הודיעה אתמול כי תעלה במהלך שנת 2019 תוכנית ריאליטי חדשה בשם World’s Best - הכי טובים בעולם - אשר מנסה לאתר אנשים שונים ברחבי ארה"ב שמוכשרים בתחומם. זה לא היה מעניין במיוחד לולא האנשים שמשתתפים בדבר הזה, והיוצרים שלו.

את התוכנית ינחה ג'יימס קורדן, שכבר עובד ברשת בתור מנחה תוכנית הלילה המאוחרת, שם נוצרה גם הפינה הפופולרית קארפול קריוקי שהפכה בעצמה לתוכנית טלוויזיה. בצוות הסלבס שישפוט את המועמדים ישבו השחקנית דרו ברימור, הזמרת פיית' היל ורופול צ'רלס (המירוץ לדראג). גם השמות שמאחורי התוכנית מעניינים, שכן מדובר על צימוד על שכולל את מארק ברנט, שיצר את הישרדות ואת The Voice, ומייק דארנל, שהפיק את אמריקן איידול.

התוכנית עצמה, שקורדן גם ישמש בה כמפיק, מתוארת כ"תחרות כישרונות גלובלית יחידה במינה שמכילה הופעות מכל ז'אנר אפשרי ומכל פינה בכדור הארץ". המתחרים לא צריכים להרשים רק את השופטים אלא גם לפרוץ את "קיר העולם" שמורכב מ-50 מומחים בינלאומיים בתחומי הבידור. אם זה נשמע לכם כמו טייק מעניין על הכוכב הבא, אתם לא לבד. האמן שיצליח לעשות את זה ויישאר אחרון יוכתר כ"הטוב ביותר בעולם". אה, וכל העסק הזה יימשך רק 10 תוכניות כי לא צריך יותר בשביל למצוא את הפרפורמר הטוב ביותר בעולם. 

תרשו לנו שוב לצנן טיפה את ההתלהבות ולציין שכבר ב-2015 ניסו מפיקי גוט טאלנט להפיק גרסה בינלאומית לתוכנית תחת השם Planet's Got Talent - גוט טאלנט: הפלנטה - שלא זכתה להצלחה רבה. תחרות דומה שמתמקדת בתחום המחול משודרת בהצלחה יחסית כבר שנתיים ברשת NBC תחת השם World Of Dance, ומזמינה צוותי ריקוד מכל העולם להתחרות לנגד עיניה המשתאות של ג'ניפר לופז.

"זה הולם למדי שהטוב ביותר בעולם יופיע מול הטובים ביותר בעולם", נמסר מ-CBS, "ג'יימס, דרו, פיית' ורופול הם כולם כישרונות מדהימים שהצטיינו בתחומים הרלוונטיים שלהם ברמה גלובלית. אנחנו לא יכולים לחכות עד שהם יביאו את הקולות הייחודיים שלהם לתוכנית הייחודית הזו".