1. שם המשפחה של אוון הוא לא מקרי

אם ההשכלה שלכם עברה דרך הפקולטה למדעי החברה (או דרך ורוניקה מארס), סביר ששמתם לב לפרט הזה מיד: מילגרם, על שמו נקראה דמותו של אוון, היה בחייו חוקר ידוע ושנוי במחלוקת, בעיקר בגלל ניסוי אחד ספציפי - זה שבו הוא ניסה לבדוק את גבול האכזריות האנושית. ההשראה לניסוי שערך, בו הנחקרים קיבלו הוראה מאדם בעל סמכות לתת מכות חשמל לנחקרים נוספים, שחשבו שנמצאים מעבר לקיר, היו הקצינים הנאצים שרק "עקבו אחר הוראות" 

2. הקוביה ההונגרית של אוון הגיעה למעשה מאנני

אוון המתבודד משחק עם קוביה הונגרית לא מעט במהלך הסדרה. במאי הסדרה אומר שהסיבה שאוון מאתגר את עצמו לפתור את הקוביה במהירות ומבלי להסתכל עליה מכיוון שהוא מנסה להוכיח לעצמו שיש לו כוחות מסוימים, ושלמרות הלוזריות שלו, הוא יכול להיות גיבור. אבל אולי לא שמתם לב שבתחילת הסדרה אנני מוציאה קוביה הונגרית מפח האשפה ליד תעשיות מילגרם, זורקת אותה הצדה, ואוון מרים את אותה הקוביה בדיוק.

מטורף

3. המספרים 9 ו-1 הם ב-כ-ל מקום

אנני ואוון הם נבדקים מספר 9 ו-1 בניסוי, והמספרים האלה ממשיכים לצוץ בהזיות שלהם - לוחית רישוי עם המספר 01991A, קלף מספר 9 שנשלף מחבילת קלפים בזמן קסם, מספר בית 1101 והקומה התשיעית בבניין ממשלתי. הבמאי לא נתן הסבר למספרים האלה, כך שיכול להיות שהוא סתם מחבב אותם.

4. יש סיבה לאובססיה של אנני לדון קיחוטה

בפרק השני, אנני אומרת שהיא סוף סוף תקרא את דון קיחוטה כשהיא תצליח לעבור גמילה. הוא צץ שוב בפרק החמישי, כשאנני ואוון מחפשים פרק סודי מתוכו. מאוחר יותר היא מסבירה שאחותה קראה את דון קיחוטה כשהייתה בת 12, ושאבא שלה השתמש בעובדה הזאת כדי להזכיר כמה חכמה היא הייתה. הבמאי קארי פוקונגה אמר שזה לא מקרי - לדון קיחוטה, ממש כמו לדמויות שלו, הייתה בעיה להבדיל בין עולם המציאות לעולם הפנטזיה.

5. אוסף הפורנו והספל - מבלש אמיתי

בפרק השלישי ישנו מבט חטוף על אוסף סרטי פורנו, כשכולם כותרות אלטרנטיביות שמתייחסות ליצירות קודמות של הבמאי קארי פוקונגה, כמו "זקפה אמיתית" כמחווה לבלש אמיתי. בנוסף, נראה שפוקונגה לקח איתו גם מזכרת מהסט של הסדרה שביים והפיק - ספל עם הכיתוב Big Hug Mug, שמופיע בשתי הסדרות.

6. הרפרנס למטריקס

בפרק הראשון אנחנו נחשפים למשרד של אוון, ולטכנולוגיה הלא מעודכנת בעליל שבו, שעוצב בהשראת המשרד של ניאו בסרט המטריקס הראשון. הסיבה לכך די פשוטה - גם אוון, ממש כמו ניאו, עומד לצעוד לתוך מציאות אלטרנטיבית.

7. הסוף - מציאות או עוד הזיה?

באחת הסצנות בסוף הסדרה, החוקרת אזומי מוסרת לעוזריה קוד - 5678. הקוד הזה מופיע גם בפרק ארבע באחת ההזיות המשותפות של אוון ואנני. מכיוון שלא הייתה להם שום דרך לדעת מהו הקוד הסודי של החוקרים, ישנה תיאוריה שטוענת שגם סוף הניסוי הוא למעשה הזיה נוספת. אנחנו השתכנענו.