תאונה קטלנית על הסט של נטפליקס: שני שחקנים נהרגו ושישה אנשי צוות נפצעו בתאונת דרכים על סט סדרה חדשה של ענקית הסטרימינג. ואן בו נסעו אנשי צוות מהפקת הסדרה "The Chosen One" היו מעורבים בתאונת דרכים קטלנית בסוף השבוע האחרון. אתמול (שבת) ענקית הסטרימינג אישרה את החדשות על מותם של שני השחקנים והודיעה כי ההפקה נעצרה בשל הטרגדיה.

על פי הדיווחים, השחקנים ריימונדו גארונדו קרוז וחואן פרנסיסקו גונזלס אגילר היו שני השחקנים שנהרגו בתאונת ההתהפכות, שהתרחשה בחצי האי באחה קליפורניה הממוקם בצפון מערב מקסיקו. "אנחנו מצטערי לאשר ששני חברי הקאסט מתו אחרי תאונה טראגית במעבר מסנטה רוזליה לשדה התעופה המקומי", נמסר מנטפליקס.

"שני חברי הקאסט האחרים וארבעה אנשי צוות נפצעו ונמצאים במצב יציב. החקירה על נסיבות התאונה נמשכת, וההפקה הופסקה למספר ימים מתוך כבוד לקורבנות". על פי הדיווחים מעבר לים, רכב ההסעות התהפך לאחר שירד מהכביש באזור מדברי ביום חמישי האחרון. 

"The Chosen one" היא עיבוד לסדרת הקומיקס "American Jesus", ועוקבת אחר ילד בן 12 שלומד כי הוא בעצם גלגול של ישו שמגיע לעולם כדי להציל את האנושות. צילומי הסדרה החלו בחודש אפריל.