השחקן טרנס הווארד (מלחמות הראפ, איירון מן) ידוע בשל הפה הגדול שלו ובכך שהוא מתגאה שהוא "לא משחק את המשחק ההוליוודי", כלומר אומר מה שהוא רוצה ומתי שהוא רוצה. אבל צריך לקחת בערבון מוגבלת את האמירות שלו, כולל את ההצהרה שהצהיר לאחרונה בפני כתבת תוכנית הבידור Extra שביקרה על סט הסדרה שלו, אימפריה.

הכתבת נשלחה לסקר את אחורי הקלעים של צילומי העונה האחרונה של הדרמה המשפחתית על עסקי ההיפ-הופ, אשר עולה בקרוב ברשת פוקס (וב-yes, בישראל). במסגרת הביקור ראיינה את האוורד ושאלה אותו: "מה אתה חושב שיקרה עם הקריירה שלך? מה אתה רואה את עצמך עושה בהמשך?, ולזה האוורד פשוט ענה: "אה, אני סיימתי עם משחק. סיימתי להעמיד פנים". הכתבת ניסתה לחפור לעומק, ושאלה: "אז אתה מסיים את הסדרה, אתה פורש ממשחק, ואתה מתמקד רק בפילנתרופיה ובתחומי עניין אחרים?", שאלה, והאוורד ענה בפשטות: "לא, לא פילנתרופיה. אני פשוט מתמקד בלהביא אמת לעולם".

כשנשאל הווארד על העונה האחרונה של הסדרה ענה: "אני אתגעגע לקאסט. אני אוהב את השחקנים, והם יחסרו לי מאוד, וגם אנשי הצוות". בנוגע לגורל דמותו לושיוס, שנראה בפרומו לעונה האחרונה שרוע על הקרקע, התלוצץ האוורד, "אני בטוח שהוא רק ישן". כמו כן נשאל הווארד על השערורייה בה היה מעורב אחד משחקני הסדרה, ג'סי סמולט, אשר ביים פשע שנאה כנגד עצמו על רקע הומופובי וגזעני וכתוצאה מכך פוטר מהסדרה ואף עמד בפני דין פלילי. "זה כואב, זה כמו לאבד בן", אמר, והוסיף כי למרות שהוא מתגעגע לשחקן, הוא לא מתגעגע למחלוקת שהביא עמו: "זה נחמד בלי הקרקס התקשורתי בהתחשב בכל מה שקרה". נציין רק כי לפני כמה חודשים נחקר הווארד בחשד להעלמת מיסים של כ-2 מיליון דולרים, והחקירה בעניינו נמשכת.