"אימפריית הבלינג" היא לא רק תשובת הריאליטי להצלחה של הסרט "עשיר בהפתעה" (או בשמו המקורי, "אסייתים עשירים מטורפים"), היא גם הפתרון של נטפליקס לחור הגדול שעומד להיפער בעולם הריאליטי (ובלב שלנו) עם הירידה מהמסך של "משפחת קרדשיאן" אחרי 20 עונות. הצפייה בחיים של אנשים עשירים מאוד, כך נראה, היא טרנד שלא נמאס ממנו עדיין, ו"אימפריית הבלינג" מספקת המון רגעים מנותקים מהמציאות לטובת הקהל, וגם זוגיות אחת סוערת במיוחד - זאת של קלי ואנדרו.

בעוד קלי היא אחת מהגיבורים בעלי המוצא האסייתי שחיים בלוס אנג'לס ונמצאים במרכז הסדרה, בן זוגה, אנדרו גריי, דווקא לא משתייך לאותו מוצא אתני, ומוצג בפני הצופים בתור הבחור בו היא התאהבה אחרי פרידה קשה - וגם בתור השחקן מאחורי הפאוור ריינג'ר האדום בסדרת הטלוויזיה ההיא, עבור מי שלא הצליח לזהות אותו בכוחות עצמו. כבר בפרק הראשון של הסדרה, השניים מספיקים לעבור מהצהרות אהבה ומגע אינטימי לריב טלפוני סוער, כזה שמסמן מהר מאוד את אנדרו כדמות הבעייתית של הסדרה. חבריה של קלי, שלכל אורך העונה מעודדים אותה להיפרד מאנדרו -  והיא אכן עושה זאת, רק כדי לחזור שוב לזרועותיו - הם ממש לא היחידים עם ביקורת נוקבת כלפי בן הזוג, ואליהם הצטרפו בימים האחרונים גם צופי הסדרה.

"עוד מישהו חושב שהפאוור ריינג'ר האדום הוא פסיכופת?", תהתה אחת הגולשות בטוויטר, "הוא גורם לי לצמרמורת". "אני צריכה שקלי תתרחק מאנדרו והמניפולציות שלו", הבהירה צופה נוספת, ואחרת כבר הייתה תקיפה הרבה יותר: "'אימפריית הבלינג' צריכה להוסיף אזהרת טריגר על מערכות יחסים מתעללות כשזה מגיע לסצינות של קלי ואנדרו. אני לא אוהבת לצפות בריאליטי וכל הזמן להיות בלחץ מתוך דאגה לביטחון של מישהו". "הוא נראה כמו נוכל דפוק, ערמומי ורעיל", סיכמה גולשת נוספת, "כשהוא מדבר, זה נשמע כמו שקר. נראה שקלי נמצאת במערכת יחסים מתעללת, והיא צריכה לברוח ממנו".

בהתחשב בכך שהריב ההוא בפריז צולם בסוף 2018, והעונה כולה סיימה להצטלם בסוף 2019, רבים מהצופים תהו איפה קלי ואנדרו נמצאים היום - ובעיקר האם הם עדיין ביחד. בראיון חדש לאתר The Wrap, קלי דיווחה כי הם עדיין ביחד, אבל נפרדו לאחר הצילומים לתקופה של כחצי שנה לפני הקאמבק הנוכחי. "היה לי קשה לצפות בזה כי זו הייתה אחת התקופות הכי אפלות בחיים שלי", סיפרה במהלך השיחה, "היה קשה לעכל את זה בצפייה חוזרת, אבל גם תחושה חיובית כי התקדמנו כל כך בשנתיים שעברו". 

"סיימנו את הצילומים באוקטובר-נובמבר 2019 ובינואר 2020 אמרנו אחד לשנייה 'היי, בוא לא נדבר. בוא ניקח הפסקה'", הסבירה קלי, "בערך ביוני או יולי התחלנו לבלות שוב זמן ביחד, ועכשיו אנחנו עדיין גרים בנפרד ואני חושבת שנשאיר את זה ככה לעת עתה. אנחנו במצב טוב, אנדרו במצב ממש טוב. הסוד הכי אפל שלו היה שיש לו בעיית כעס. הוא עבד על זה הרבה והיה בטיפול ואני מאוד גאה בו. לא הגענו מאז לשום דבר שמתקרב לאותה המריבה. ברור שיש לנו חילוקי דעות, אבל הוא נשאר רגוע ואפילו מרגיע אותי ואומר לי 'בואי ניקח נשימה עמוקה לפני שאנחנו מדברים'". במקביל, אגב, השניים גם עובדים על הפקה של סרט חדש, מותחן בשם "AMP House".