בזכות רקורד שהולך יותר מ-30 שנה אחורה, אליסון ג'ני היא אחד מהפרצופים הכי מזוהים על מסך הטלוויזיה, כל הדרך מ"הבית הלבן" ועד לסיטקום "ממי" בכיכובה (ובאמצע גם עם פרס אוסקר אחד על "אני, טוניה"). ג'ני הופיעה בעשרות סרטים וסדרות, כשרוב הפעמים היא גם זוכה להערכה ואהדה, אבל העבודה הקשה גבתה מחיר משמעותי על חייה האישיים - למרות שג'ני רחוקה מלהתחרט על צעד כזה או אחר. 

למרות שכמה ממערכות היחסים שלה כן זכו ליחס בתקשורת, ולמרות שבשנת 2002 היא התארסה לשחקן ריצ'רד ג'ניק, ג'ני בת ה-61 מעולם לא נישאה או הביאה ילדים לעולם. השבוע, בראיון לתוכנית האירוח של דרו ברימור, היא התייחסה לאותה החלטה, והבהירה שיש לה אפס חרטות על כך. "אני חושבת שאם הייתי מוצאת את הבחור הנכון בזמן הנכון והייתי רוצה להביא ילדים", הסבירה ג'ני, "כנראה שהייתי מתחתנת איתו".

לפי ג'ני, היא מעולם לא נישאה "בגלל שמעולם לא הייתי בטוחה שרציתי ילדים, ואני מעדיפה להתחרט שלא הבאתי ילדים לעולם מאשר להביא ילדים ואז להתחרט על זה". "אני באמת נמצאת בשלב בחיים שלי בו אני לומדת להכיר את מי שאני ואת מה שאני רוצה", הוסיפה, "אז הייתי שמחה למצוא מישהו שאוכל לחלוק איתו את החיים שלי, אבל אם זה לא יקרה - אני חושבת שאהיה בסדר". 

בהמשך הראיון, ג'ני שוחחה עם ברימור על החלטה משמעותית אחרת שקיבלה לאחרונה: להפסיק לצבוע את השיער, ולהתחיל להסתובב עם צבע טבעי וכסוף. "אני לא יכולה לתאר לך עד כמה זה מדהים להרגיש חופשיה", הודתה, "חופשיה מצבעי שיער ותוספות שיער וסרטי שיער וכל זה. להעביר את הידיים שלי דרך השערות, ובתקווה שיום אחד גם גבר יוכל לעשות את זה ולהעריך את זה, מרגיש כמו גן עדן. אני נהנית מהפרק החדש הזה בעולם של השיער שלי".