בעולם עם יותר שירותי סטרימינג חדשים משנוכל להכיל, עוד ועוד סדרות ותיקות מרוויחות קהלים חדשים שמתמכרים אליהן גם עשור אחר כך. זה אולי טוב למוניטין של הסדרה והכוכבים, אבל לאותה תחייה מחדש יש גם מחיר: עוד צופים שישימו לב לטעויות שהתפספסו בעבר. במקרה של "חברים" כבר מדובר במסורת, כשצופים רבים מבחינים בפאשלות של הסדרה שהפכה לאחת המבוקשות בנטפליקס, ועכשיו מצטרפת אליה קורבן נוסף: "אחת שיודעת".

צופי סדרת הנוער הפופולרית, ששודרה בין השנים 2007 ל-2012 - וזמינה, כאמור, במלואה בנטפליקס - שמו לב לאחרונה לכמה תאונות מלתחה וטעויות טכניות שלא זכו לתשומת לב כלשהי כששודרו לראשונה. גולשת ערנית אחת בטיקטוק, למשל, הבחינה בטעות בה הייתה מעורבת כוכבת הסדרה בלייק לייבלי: במהלך אחד מפרקי העונה השישית של הסדרה, מוצגת סרינה (דמותה של לייבלי) כשהיא לבושה בשמלה ורודה עם רגליים חשופות - לפחות בתור התחלה.

ברגע אחד קטן שמספיק למצמץ בשביל לפספס אותו - סרינה עדיין לובשת את אותה שמלה, אך הוסיפה מעליה גם זוג מכנסי טרנינג, המגיעים עד מעל הברכיים. סרטון הטיקטוק המדובר הפך, איך לא, לוויראלי, וצבר יותר מ-8 מיליון צפיות. אחת הגולשות שמצאו אותו היא עובדת הפקה לשעבר בסדרה, שהסבירה את הסיבה לנוכחות התמוהה של מכנסי טרנינג לצד כל בגדי המעצבים: "אני עבדתי על הסט, זה בגלל שהיא קרעה את השמלה".

 

@skyehanamaikai

season 6 episode 4

♬ original sound - skyehanamaikai

לא מדובר בפדיחה הראשונה של הסדרה: "מישהו פקשש", כתבה טיקטוקרית אחרת בסרטון נוסף, וצירפה קטע מהסדרה בו מוצגים בלייר (לייטון מיסטר) ודן (פן בדג'לי) כשהם מנווטים את דרכם בתוך מסיבה. אז מה הבעיה? אחת מהניצבות שהשניים עוברים לידן נועלת רק נעל אחת, בעוד רגלה הימנית יחפה לחלוטין. אחד המגיבים לסרטון, שהפעם איננו קשור להפקת הסדרה, הציע פתרון משלו וכתב כי מדובר ב"קיצוצים בתקציב". "אני מניח שהנעל שלה נשברה והם כבר היו מוכנים לצילום, הם בטח אמרו לה שזה לא ייכנס לתוך השוט גם ככה", כתב גולש אחר. תמונות מסט הצילומים של "אחת שיודעת" חשפו בעבר ששחקניה נהגו ללבוש לסט מכנסיים נוחים ולנעול נעליים ללא עקבים, מתוך הבנה שהם יוצגו בסדרה רק מהמותניים ומעלה. נעלי העקב והשמלות הצמודות ננעלו ונלבשו בדרך כלל רק בשוטים שהציגו את גופם המלא של השחקנים.

 

אם כבר סיימתם את הבינג' החוזר של "אחת שיודעת" וחיפשתם התמכרות חדשה, תיאלצו להתאזר בעוד קצת סבלנות. בשנת 2021 צפוי לעלות בשירות הסטרימינג החדש HBO מקס חידוש של הסדרה, אם כי הפקתו נעצרה לאחר התפרצות הקורונה ולכן ייתכנו עיכובים בהמשך. "הם עוד לא הספיקו להתחיל את ההפקה", סיפר בכיר בשירות הסטרימינג על הזמן בו התפרצה המגפה, "הם היו בשלב טרום-ההפקה והיו מוכנים להתחיל לצלם". 

הסדרה החדשה לא אמורה להיות ריבוט קלאסי, אלא תתרחש באותו עולם ותכיל דמויות שונות לחלוטין. במהלך השנה שעברה פורסם כי כוכבי הסדרה המקורית קיבלו הצעה להתארח בכמה מפרקי החידוש, אך עוד לא ברור מי מהם אכן ייקח חלק. מה שכן ידוע הוא שעל אף השם "אחת שיודעת", הסדרה לא תעסוק שוב בתעלומה סביב זהותה של גוסיפ גירל המסתורית. "זה לא הרגיש לנו הגיוני שקבוצה של מבוגרים תהיה תחת שליטתה של נערה רכלנית אחת", סיפרו בראיון יוצרי הסדרה החדשה.

@triciaerb3

Someone messed up ##gossipgirl ##xoxogossipgirl ##fyp ##foryoupage ##foryou ##tiktok ##explorepage

♬ original sound - triciaerb3